جمع بندی زمستانی فیزیکی، سایبری | امنیت حرفه ای


با نزدیک شدن به کریسمس، که به طور سنتی یک زمان شلوغ اقتصادی است، همین امر در مورد اقتصاد جنایی نیز صادق است.

الیوت رودی، مدیر عملیات در شرکت نگهبانی گروه امنیتی CDX، می گوید که دزدی از مغازه، سرقت داخلی از کارمندان، بازگرداندن کلاهبرداری، و اقدامات تصادفی، مهمترین راه هایی هستند که خرده فروشان در معرض ضرر قرار می گیرند. او می‌گوید: «هر سال شاهد محبوبیت برخی اقلام هستیم و به کالاهای ضروری سال تبدیل می‌شوند. امسال، رسانه‌های اجتماعی و ظهور TikTok سرعت صعود به بالای محصولات خاص را افزایش داده است و ما می‌توانیم شاهد حضور انتخابی در خط مقدم باشیم.

به نظر می رسد سرخ کن های هوا، Mini Uggs، Dyson Air Wraps و Apple Watches همگی در لیست آرزوهای امسال باشند، در حالی که موارد مورد علاقه قدیمی، مانند جدیدترین آیفون یا AirPods، همچنان موارد ضروری هستند. این اقلام با ارزش بالا پس از این «دوره طلایی» به شدت مورد توجه قرار خواهند گرفت و هوشیاری برای خرده فروشان ضروری است.

سایبر

بر اساس نظرسنجی یک شرکت امنیت فناوری اطلاعات از 600 CISO، کارمندان همچنان “حلقه ضعیف” در امنیت سایبری هستند، به ویژه هنگامی که صحبت از ردیابی افراد، دستگاه ها و داده های آنها می شود. تقریباً نیمی از آنها (45 درصد) بدون استفاده از رایانه خود وارد سیستم می شوند و از رایانه کاری خود برای استفاده شخصی استفاده می کنند، در حالی که تقریباً همان (43 درصد) ایمیل های مشکوک را بدون علامت زدن به IT حذف می کنند و به منابع وای فای عمومی متصل می شوند. در همین حال، بیشتر (84 درصد) CISO ها به طور فعال برای پر کردن کمبود مهارت استخدام می کنند، در حالی که 87 درصد از CISO به دنبال برون سپاری برای کمک به پر کردن این شکاف هستند. اکثر (85 درصد) CISO برای حفظ کارکنان امنیت سایبری تلاش می کنند و 84 درصد می گویند که منابع کافی برای مقابله با اصول سایبری را دارند.

دیو هندرسون، مدیر عامل فروش و بازاریابی در گفت، دید هنوز یکی از مبرم‌ترین مسائلی است که CISO با آن مواجه است و یکی از عناصر کلیدی آن ارزیابی دارایی آنها، ایجاد راه‌حل‌های سایبری و یکپارچه‌سازی فناوری است. BlueFort Security. «نتیجه خالص این است که بسیاری از CISO ها برای خلاص شدن از شر ابزارهایی که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و اغلب تکراری هستند، دست به کار می شوند. به زبان ساده، آنها در حال یادگیری چیزهایی هستند که می توانند بدون آن زندگی کنند.

این صنعت در موقعیتی قوی قرار دارد که به سمت سال 2023 حرکت می کند. در حالی که سازمان های CISO کمبود مداوم مهارت ها و چشم انداز تهدید دائماً در حال تغییر را تشخیص می دهند، اکنون ایده واضح تری از اینکه کجا هستند، با چه چالش هایی روبرو هستند و چه شکاف هایی را باید پر کنند دارند. . مطمئناً چالش‌هایی در پیش است، اما این نظرسنجی نشان می‌دهد که CISO ها بر روی یکپارچگی و همکاری متمرکز هستند. همانطور که آنها به تطبیق ابزارهای خود ادامه می دهند – حذف ابزارهایی که حداقل ارزش را ارائه می دهند و اولویت دادن به بهترین راه حل ها – CISO ها در موقعیت مناسبی برای محافظت از سازمان های خود در 12 ماه آینده خواهند بود.

در همین حال، یک کارگزار بیمه می گوید که کلاهبرداری های بیمه، کلاهبرداری و سرقت سه خطر هستند که در زمان رکود اقتصادی ظاهر می شوند. Ascend Broking از شرکت‌ها می‌خواهد در ماه‌های آینده مراقب خود باشند و در صورت گرفتار شدن، پوشش‌های بیمه‌ای مربوطه را داشته باشند. این شرکت می‌گوید «تصادف برای پول نقد» شایع‌ترین کلاهبرداری بیمه در سه ماهه چهارم سال 2021 بود و به نظر می‌رسد در حال افزایش است. این شامل یک کاربر جاده است که عمداً یک تصادف مهندسی می کند تا به دنبال پرداخت بیمه باشد. با وجود فعالیت در برخی شهرها و شهرهای بزرگ، به نظر می رسد که اکنون در حال گسترش است، به مناطقی که رانندگان کمتر از این کلاهبرداری آگاه هستند، علی رغم تلاش های بخش بیمه. کارگزار همچنین به خطرات مربوط به مسئولیت ناشی از “ناوگان خاکستری” یک شرکت اشاره می کند – وسایل نقلیه خصوصی که کارکنان در تجارت شرکت استفاده می کنند، گاهی اوقات در ازای پرداخت مسافت پیموده شده.

متیو کالینز، مدیر عامل آسند بروکینگ، می‌گوید: «متاسفانه شرایط سخت اقتصادی خطرات بیمه‌ای را افزایش می‌دهد و شرکت‌ها باید مراقب آن‌ها باشند. در حالی که آنها نیز ممکن است بخواهند پوشش خود را کاهش دهند، عقل سلیم باید حکم کند که این همان زمانی است که بیمه اغلب می تواند مفیدترین باشد.

ما خوشحالیم که در مورد همه این موارد با هر کسی صحبت می کنیم، یا دیدگاهی در مورد سیاست های موجود آنها و اینکه آیا شکاف هایی در پوشش وجود دارد یا خیر که آنها را در معرض ضررهای مالی بزرگ قرار می دهد ارائه می دهیم. بهتر است از خطرات آگاه باشید و در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید، به جای اینکه این حفره‌های بزرگ را در پوشش خود داشته باشید و فقط در صورت وقوع حادثه متوجه عواقب مالی آن شوید، آگاه باشید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/physical-cyber-round-up/