جوایز دیوید کلارک – نامزدی درخواست شده است


مشترک المنافع امنیتی درخواست نامزدی برای جایزه دیوید کلارک برای کمک استثنایی به بخش امنیتی بریتانیا، معروف به جایزه دیوید کلارک.

همانطور که گروه چتر مشترک المنافع می گوید، بسیاری از متخصصان امنیتی بریتانیا، دیو کلارک فقید، مدیر امنیتی و رئیس سابق کشورهای مشترک المنافع (SyCom) و ASIS را می دانند.فصل انگلستان). او قبل از مرگش در سال 2019 در سن 49 سالگی کمک های داوطلبانه استثنایی در سراسر حرفه امنیتی بریتانیا انجام داد. این جایزه به عنوان یک میراث عمل خواهد کرد که بر اساس تلاش های دیوید برای تشویق بهبود مستمر در بخش امنیتی بریتانیا است.

معیارهای ورود

دو جایزه وجود دارد که در صورت قضاوت، ممکن است در رابطه با هر یک از دسته های زیر گرفته شود:

• هر فردی به توصیه یک سازمان عضویت در SyCom.
• هر برنامه یا ابتکار، از جمله برنامه ها و ابتکارات بین سازمانی، به توصیه یک سازمان عضو SyCom.

نامزدهای تکمیل شده باید تا 24 سپتامبر از طریق ایمیل به [email protected] ارسال شوند.

قضاوت

داوری توسط هیئتی متشکل از اعضای عضو SyCom و دیگر متخصصان صنعت، تحت نظارت یک هیئت تعدیل کننده SyCom خواهد بود. آثار بر اساس این معیارها بر اساس اهداف و اهداف سطح بالای SyCom مورد قضاوت قرار خواهند گرفت:

• دستیابی به “همکاری، همکاری و ارتباطات” موثر
• شیوه های خوب را به اشتراک می گذارد و بهبود مستمر را ترویج می کند
• از توسعه و مشارکت صنعت حمایت می کند
• حرفه امنیت بریتانیا را گرد هم می‌آورد – «قوی‌تر با هم»
• تعهد SyCom به برابری، تنوع و گنجاندن (EDI) را نشان می دهد.
• شواهدی مبنی بر مشارکت استثنایی در بخش امنیتی بریتانیا ارائه می دهد. و
• یک قاضی مستقل برای نشان دادن ثبات و شفافیت دعوت خواهد شد.

برگزارکنندگان می افزایند که فعالیت های تجاری و درآمدزا معمولاً در نظر گرفته نمی شوند. طرح‌هایی که مستقیماً با اعضای هیئت مدیره SyCom مرتبط هستند نیز مستثنی خواهند شد. جزئیات بیشتر در مورد جوایز و فرم های ورودی را می توان در وب سایت SyCom به نشانی پیدا کرد https://securitycommonwealth.org/dcaward/.

مدخل های کتبی نباید بیش از 650 کلمه باشند و باید به نکات ذکر شده در بالا اشاره کنند. آثار باید به آدرس [email protected] ارسال شود.

مراسم اهدای جایزه

برندگان اعلام می‌شوند و ارائه‌ها در یک IFPO (بنیاد بین المللی افسران حفاظت) رویداد شبکه بریتانیا در چهارشنبه، 1 نوامبر; جزئیات بیشتر را دنبال کنید

جین کینگ، رئیس مشترک المنافع گفت: «در سال 2021 کمیته مشترک المنافع امنیتی (SyCom) جایزه سالانه جدیدی را برای کمک های استثنایی به صنعت امنیت بریتانیا راه اندازی کرد. این جایزه به دلیل جایگاه و مشارکت داوطلبانه او در سراسر حرفه امنیتی بریتانیا قبل از مرگ نابهنگامش در سال 2019، به عنوان جایزه دیوید کلارک شناخته می شود. این جایزه بر اساس تلاش های دیوید، هم به عنوان رئیس برجسته SyCom و هم به طور گسترده تر، برای تشویق است. بهبود مستمر در بخش امنیتی بریتانیا این یک ابتکار بسیار مهم برای کشورهای مشترک المنافع و روشی مناسب برای یادآوری دیوید کلارک است. ما باید مجموعه ای از ورودی های ارزشمند را دریافت کنیم. برای این منظور، لطفاً ورودی‌های سازمان‌های خود یا کسانی را که می‌خواهید از آنها حمایت کنید، در نظر بگیرید. لطفاً این خبر را در سازمان های خود و فراتر از آن نیز منتشر کنید.»

و مایک هرست، مدیر منطقه ای IFPO اروپا گفت: «ما خوشحالیم که IFPO میزبان جوایز دیوید کلارک امسال خواهد بود. در یادداشت شخصی، پس از کار با دیو در هیئت مدیره ASIS و SyCom، خوشحالم که ما این شانس را داریم که با به رسمیت شناختن مشارکت استثنایی در این بخش، از دیو تقدیر کنیم. من همه را تشویق می‌کنم که هم افراد و هم سازمان‌ها را برای این جوایز نامزد کنند.»
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/announcement/david-clark-awards-nominations-requested/