جوایز مشخصات هوش مصنوعی 2024 | امنیت حرفه ای


معماران، معماران، پیمانکاران ساختمان، مشتریان و مشاوران و تامین کنندگان آهن‌فروشی معماری آنها می‌توانند آثار خود را به جوایز مشخصات هوش مصنوعی 2024.

این جوایز دوسالانه توسط انجمن آهن فروشان معماری (GAI) و موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) آهن فروشی های معماری در صنعت ساختمان و طراحی محصول جدید را پوشش می دهد. رئیس GAI، ماریو دل سیگنور، در تصویر، گفت: “جوایز مشخصات هوش مصنوعی جایگاه منحصر به فرد و معتبری در این صنعت دارد زیرا هر جنبه ای از برتری در آهن فروشی معماری را در نظر می گیرد و به آنها پاداش می دهد.

این بدان معناست که هنگام در نظر گرفتن اثربخشی مشخصات آهن‌فروشی معماری یک پروژه، داوران نه تنها به سهم آن در زیبایی‌شناسی، عملکرد و طول عمر می‌پردازند، بلکه به چگونگی افزایش و تضمین امنیت، دسترسی و ایمنی ساختمان نیز توجه می‌کنند.

«برندگان واقعاً بهترین چیزی را که آهن‌فروشی‌های معماری ارائه کرده است نشان می‌دهند و این را جشنی مناسب از بهترین کار در صنعت ما می‌سازند.»

9 دسته جوایز عبارتند از:

· عمومی و تجاری (حمایت شده توسط ASSA Abloy).
· مهمان نوازی (حمایت شده توسط Dormakaba);
· بهداشت و آموزش (با حمایت FireDNA).
· مسکونی (با حمایت فرانک آلارت)؛
· بین المللی (حمایت شده توسط Norseal).
· طراحی محصول و نوآوری – مکانیکی (با حمایت CES).
· طراحی محصول و نوآوری – الکترونیک (با حمایت مالی ADSA).
· جایزه Ethos (حمایت شده توسط Codelocks)؛ و
· برنده برندگان (با حمایت مالی GEZE، و انتخاب شده از همه دسته های پروژه).

جایزه Ethos برای سال 2024 جدید است. این جایزه برای مشخصات آهن‌فروشی است که نشان‌دهنده مهارت حرفه‌ای آهن‌فروش در شرایط چالش‌برانگیز است، برای ارج نهادن به انواع پروژه‌ها و محصولات مشخص‌شده، نه صرفاً آن‌هایی که ممکن است به عنوان پرستیژ یا ممتاز تلقی شوند. ورودی‌های جایزه Ethos باید نشان دهند که چگونه مشخصات باید در پاسخ به چالش‌هایی مانند محدودیت‌های بودجه یا یافتن راه‌حل سفارشی برای یک مشکل منحصر به فرد یا غیرمعمول دشوار، «مایل اضافی» را طی کند.

Simon Forrester، مدیر اجرایی GAI گفت: «جایزه Ethos با نشان دادن مهارت آهن‌فروش یا تیم معماری در شناسایی راه‌حل‌ها برای موقعیت‌های چالش‌برانگیز، درک ما را از شایستگی، برتری و بهترین عملکرد حرفه‌ای گسترش می‌دهد و آن را به عنوان یک افزودنی خوش‌آمد برای رقابت سال 2024 تبدیل می‌کند.»

برای واجد شرایط بودن برای این جوایز، پروژه‌ها و محصولات باید بین اکتبر 2021 و سپتامبر 2023 تکمیل یا به بازار عرضه شده باشند. اعضای GAI، اعضای RIBA، یا برای هر پروژه‌ای که در آن یک آهن‌فروش ثبت‌شده معماری ثبت شده می‌توانند نامزد شوند. RegAI) درگیر بود. نامزدها در 6 ژوئن آغاز و در 1 دسامبر بسته می شوند.

پروژه‌ها قبل از اینکه داوران به محدوده کار، مناسب بودن آهن‌فروشی معماری و تناسب آن با هدف، انطباق با مقررات و استانداردهای مربوطه و برتری زیبایی‌شناختی آن نگاه کنند، توسط ارزیابان بازدید و بررسی خواهند شد. برندگان در مراسمی در لندن در آوریل 2024 معرفی خواهند شد.

داوران معماران، طراحان، مشخصات و تولیدکنندگان هستند: Yohannes Bereket (Adjaye Associates); دکتر ونسا برادی OBE (انجمن طراحی داخلی بریتانیا و بین المللی)؛ دونا دیویسون (Hoppe UK); تیم می میرد (Allgood plc); آماندا هیلی (Ian Firth Hardware Ltd)؛ جاناتان هال (آلفورد هال موناگان موریس)؛ و اریل جونز (ASSA Abloy).

Simon Forrester افزود: «تنوع هیئت داوران نشان دهنده ماهیت فزاینده همکاری بهترین شیوه ساخت و ساز است.

این جوایز با به رسمیت شناختن و تجلیل از کل تیم، اهمیت مشارکت مؤثر بین طراحان، مشخص‌کننده‌ها و آهن‌فروشان معماری و نقشی را که چنین همکاری‌هایی در دستیابی به برتری پروژه ایفا می‌کند، برجسته می‌کند.»

بازدید کنید www.gai.org.uk/specificationawards.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/ai-specification-awards-2024/