جوایز ACS Pacesetters | امنیت حرفه ای


زمین مسابقه ویندزور دیروز محل برگزاری مسابقات 2023 بود ACS Pacesetters جوایز تعداد فزاینده‌ای از نامزدهای جوایز توسط شرکت‌های عضو Pacesetters به ​​حدی است که برگزارکنندگان سه جایزه «بسیار تحسین‌شده» را به 13 «افسر امنیتی ممتاز» اضافه کردند.

افرادی که بسیار مورد تقدیر قرار گرفتند عبارتند از: کارل گرووز، از سامسیچ بریتانیا. Foley Shenaike، از First Response Group. و استیو منسفیلد از خدمات پشتیبانی چرچیل. افسران ممتاز عبارت بودند از: ساندرا پری، از گروه Westgrove. بری رابرتز، امنیت کشورهای مستقل مشترک المنافع؛ اندرو ایوانز، از گروه ABM (بریتانیا)؛ جاستین متیوز و دیوید لیسی، از مدیریت امنیت سرمایه گذاری؛ سامسون موسی از سودکسو؛ شانی بالدوین از ICTS انگلستان و ایرلند؛ لی اورتون، از کلانترهای زمین؛ میرزا قاسم بیگ و اسماعیل براون از SNSG; ایان میچل از گروه خدمات پادشاهی؛ Ellie Senior، از Incentive FM; بیل بواتنگ، از امنیت سپاه؛ دوان گاردنر، از خدمات امنیتی ثابت؛ و راجر اسکوایر از آتالیان سروست.

برای تصاویر و اطلاعات بیشتر در مورد استنادهای آنها، به نسخه چاپی جولای مجله امنیتی حرفه ای مراجعه کنید. اقدامات آنها که باعث نامزدی و تنظیمات شد متفاوت بود. در خیابان، در بیمارستان‌ها، مراکز خرید و پردیس‌های کالج و دانشگاه؛ مداخله به عنوان اولین واکنش برای افرادی که به دلیل اقدام به خودکشی، یا حملات خشونت آمیز یا پس از تصادف، خودآزاری می کنند.

علاوه بر مدیران شرکت‌های ACS Pacesetters، مشتریان شرکت‌های نگهبان نیز در آن شرکت کردند. و کارکنان تنظیم کننده صنعت، سازمان امنیت صنعت، به ویژه مدیر عامل شرکت میشل راسل، که در قرعه کشی برنده شد (که 2258 پوند برای خیریه سرطان سجده جمع آوری کرد. Prost8) از او خواست که جایزه او به یکی از افسران برنده برسد.

سخنران فیگن موری، مبارز قانون مارتین بود، که مسئولیت قانونی مکان ها برای تامین امنیت برای مقابله با اقدامات تروریستی است. او به دلیل مدرک بدهد به کمیته منتخب امور داخلی نمایندگان مجلس، که بررسی پیش از قانونگذاری پیش نویس لایحه تروریسم (حفاظت از اماکن) را آغاز کرده است. فیگن به حضار گفت – که او را به شدت تشویق کرد – که در حالی که قانون پیشنهادی فراتر از انتظارات مبارزان بود، فشارها تا زمانی که به قانون تبدیل شود ادامه خواهد داشت. او قرار است پس از شنیدن شواهد، موضوع قانون را به کمیته منتخب ارائه دهد. همانطور که فیگن مشخص کرد، مشکل این پیشنهاد در صورتی خواهد بود که در سخنرانی پادشاه در پاییز گنجانده شود، که اولویت‌های پیشنهادی دولت را برای قانون‌گذاری برای پارلمان (قبل از انتخابات عمومی احتمالی در سال 2024) مشخص می‌کند.

درباره ACS Pacesetters

ACS Pacesetters که به SIA متصل نیست، گروهی از شرکت‌های نگهبانی است که بالاترین امتیاز را در میان تقریباً 800 پیمانکار تأیید شده توسط SIA دارند. بازدید کنید www.acspacesetters.co.uk.

اورکا حامی اصلی این رویداد بود و این شرکت ها نیز حامی جوایز بودند. Security & Vetting Solutions، SSAIB، TrackTik، بنیاد بین‌المللی افسران حفاظت، اولین پاسخ گروه، Eurotech Monitoring and Professional Security Magazine که MD روی کوپر دوباره آن روز را به عهده داشت. می توانید برخی از برندگان سال های گذشته را در اینجا مشاهده کنید https://www.acspacesetters.co.uk/security-officers-of-distinction/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/acs-pacesetters-awards-2/