جوایز BSIA | امنیت حرفه ای


انجمن تجارت امنیت BSIA مراسم گل سرسبد تابستانی، جوایز امنیتی بریتانیا، که اکنون بیست و ششمین سال خود را سپری می‌کند، در سال 2023 در Grand Connaught Rooms برگزار شد. حدود 18 جایزه به افسران امنیتی و مشاغل در مقابل مشتریان و سهامداران صنعت اهدا شد. این نمایش همچنین جایزه رئیس و همچنین جوایز شجاعت SaferCash و جایزه ابتکار مشارکت پلیس را به نمایش گذاشت.

امسال همچنین مراسم افتتاحیه جایزه گابی هاچینسون برای بهترین تازه وارد – که به افتخار مامور امنیتی که در دسامبر 2022 در آکادمی بریکستون درگذشت – نامگذاری شد – با اهدای جایزه به یادبود آنها به خانواده هاچینسون؛ اولین جایزه افراد، اموال، مکان‌ها: به‌عنوان بخشی از کمپین افزایش آگاهی افسران امنیتی، در طی مراسم اعلام شد.

جوایز توسط پخش کننده و رئیس BSIA نیک راس CBE اهدا شد. و جوایز SaferCash که توسط دستیار فرمانده پلیس میدلندز غربی، جین مایر، ارائه شد. برندگان 2023 عبارتند از:

خدمات به مشتری: مارگارت راج – بیدوست نونان
مدیر امنیت سال: Rhoni Ikhide – Securitas UK
اثر برجسته: بابر اعوان – لژ سرویس
بهترین تیم: The Brewery – MAN Commercial Protection
شناخت: گبی هاچینسون (ارائه شده به خانواده هاچینسون)
جایزه گبی هاچینسون برای بهترین تازه وارد: جک داونپورت – گروه وستگرو
تشخیص 3Ps: Danny Varao – Corps Security
شاگرد سال: لورن هادوک – ATG Access/Andrei Puscasiu- TDS
بهترین استفاده از فناوری: پروژه متمرکزسازی دوربین مداربسته – خدمات لج
نصب کننده سال: ارتقاهای امنیت زیرساخت ملی حیاتی – هوش دارایی گالیفورد را امتحان کنید
پروژه زیست محیطی سال: کاهش ردپای کربن CViT ما – لومیس انگلستان
مشارکت ملی: مشارکت JLL – G4S
پروژه امنیتی نوآورانه: CarDefender – Pyronix
EDI Champion: One Team Philosophy – STM Group
مسئولیت اجتماعی شرکت: هزینه زندگی: حمایت از کارکنان ما – گروه برادبری
SME سال: Selectamark Security Systems
کسب و کار سال: امنیت سپاه
کمک به صنعت: نایجل براون – میتی
شجاعت عمومی SaferCash: محمد علی
شجاعت صنعت SaferCash: اندرو شاکلتون – NoteMachine
ابتکار مشارکت پلیس: عملیات مرجانی – جوخه پرواز پلیس متروپولیتن
جایزه رئیس: پل کانلی – CSS و ساتیا رای – IPSA/Security UK

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA، گفت: جوایز امنیتی بریتانیا در سال 1998 برای قدردانی از کسانی که در صنعت ما هستند و به ویژه کسانی که در خط مقدم کار می کنند و اغلب برای محافظت از مردم و دارایی ها فراتر می روند، ایجاد شد و امسال شاهد بودیم. رکورد تعداد ورودی

“این یک افتخار و یک افتخار بود که بتوانیم برندگان و فینالیست های خود را به دلیل حرفه ای بودن، نوآوری و تعهدشان به صنعت خود بشناسیم. مقیاس دستاوردهایی که ما هر سال از هر بخش می بینیم قابل توجه است و جوایز ما به ما این امکان را می دهد که کارهای برجسته ای را که توسط اعضای انجمن و صنعت گسترده تر در حفظ روزانه افراد، اموال و مکان ها به صورت حرفه ای انجام می شود، به رسمیت بشناسیم. اساس

“مثل همیشه، استاندارد نامزدها در سال جاری استثنایی بوده است و هیئت داوران متشکل از کارشناسان مستقل از سراسر صنعت کار بسیار دشواری را برای انتخاب برندگان داشته اند. بنابراین این یک دستاورد فوق العاده برای تمام فینالیست ها است.

این جوایز توسط Camberford Underwriting، SaferCash، TEAM Software، NSI، Securitas UK، Texecom، Fenix ​​Monitoring، OCS Group، Skills for Security، Galliford Try Asset Intelligence، SGS، Commend و IFSEC حمایت مالی شدند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/bsia-awards/