جوایز GAI | امنیت حرفه ای


در چهل و دومین انجمن آهن فروشان معماری (GAI) جوایز آموزش و پرورش، پنج از سخت افزار معماری Consort از جمله کسانی بودند که گواهینامه GAI Diploma را جمع آوری کردند.

در Oval، جنوب لندن، پنج‌شنبه گذشته، جوایز دستاوردهای آموزشی متخصصان آهن‌فروشی معماری را ستایش می‌کنند و یکی از نکات برجسته در تقویم رویدادهای این صنعت است. برنامه آموزش GAI تنها برنامه درسی شناخته شده بین المللی است که منجر به کسب مدرک در آهن سازی معماری در استانداردهای بریتانیا و اروپا می شود.

دیوید گری DipGAI، مدیر سخت افزار معماری Consort، در تصویر، گفت: “آموزش در موفقیت صنعت ما نقش اساسی دارد، جایی که آموزش مداوم و توسعه حرفه ای مهارت ها و دانش مورد نیاز برای افزایش بیشتر استانداردهای صنعت را فراهم می کند. برای بیش از 50 سال، GAI برنامه آموزشی خود را برای انعکاس آن اصلاح کرده است و متخصصان در سراسر جهان سطوح فداکاری و تخصص مرتبط با گواهینامه DipGAI را تشخیص می دهند.

جیکسون جورج، لنی کریستی، سوشمیتا کرکی، روث بانتا و مظفر حسین از کنسورت از جمله کلاس آهن‌فروشی‌های معماری امسال هستند که امتحان نهایی را پشت سر گذاشته‌اند و مدرک معتبر انجمن آهن‌فروشان معماری (DipGAI) را دریافت کرده‌اند. روث بانتا و مظفر حسین در بین صدها دانش آموز در بین سه اجراکننده برتر بودند.

دیوید گری افزود: “به عنوان ارائه دهندگان سخت افزار بسیار مهندسی شده و دارای گواهینامه، Consort اشتیاق دیرینه ای برای نوآوری و رشد دارد و ما همچنان در توسعه شخصی و حرفه ای کارکنان خود در آموزش صنعت آمریکای شمالی و بریتانیا و اروپا سرمایه گذاری می کنیم.
ما خوشحالیم که در مراسم آتی جوایز آموزش GAI به تیم خود به عنوان بهترین بازیگران تبریک می‌گوییم. برنامه آموزش GAI به توسعه نسل بعدی متخصصان بسیار ماهر در این بخش ادامه می‌دهد و نحوه حمایت از مشتریان و عملکرد ما را به عنوان یک تجارت تغییر داده است.

بازدید کنید: https://www.gai.org.uk/GAI/GAI/GAIEducationAwards/GAI-Education-Awards-2022.aspx.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/gai-awards-3/