حفاظت از حاشیه تا هسته – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – گالاگر

محافظت از حاشیه تا هسته

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند کنترل دسترسی و مدیریت هویتراه حل های یکپارچه, املاک مسکونی (صنعت)

راه حل تشخیص نفوذ محیطی Gallagher شامل شبکه ای از سیم های با کشش بالا و سخت افزار نظارتی همراه است که می تواند در داخل یک حصار محیطی جدید یا موجود ساخته شود. فورچون می‌گوید: «محدوده کاربردهای فیزیکی ما، با سیم‌های کنترل‌شده و حسگرهای قابل تنظیم، به این معنی است که هیچ مقایسه‌ای برای بازدارندگی، تشخیص و تأخیر در محیط وجود ندارد».

گالاگر فناوری طراحی و توسعه می دهد که به شما اطمینان می دهد که از مرز تا هسته محافظت می شوید. راه حل های تلفن همراه Gallagher به شما امکان می دهد امنیت خود را در حال حرکت کنید. چه انعطاف پذیری برای نظارت بر یک سیستم از هر مکانی باشد، چه راحتی استفاده از تلفن هوشمند به جای کارت شناسایی یا دسترسی، طیف راه حل های تلفن همراه ما برای ارائه فناوری کاربر پسند طراحی شده اند که بر اساس قوی ترین امنیت پشتیبانی می شود. فورچون می گوید.

با استفاده از پلن‌ها و ادغام‌های سایت پیشرفته مرکز فرماندهی گالاگر، گالاگر می‌تواند تمامی زیرسیستم‌های امنیتی شما را بر روی یک پلتفرم کاربرپسند، تعاملی و آموزنده ارائه دهد و حفاظت کامل از سایت را از نقطه‌ای تا هسته ارائه دهد.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17362R ویژگی گشت نگهبانی اجازه می دهد تا تعدادی ایست بازرسی نگهبانی برای مدیریت نگهبان از طریق یک مسیر تور سایت راه اندازی شود. اگر یک نگهبان خارج از زمان‌های مجاز وارد شود، یک زنگ هشدار برای محافظت از نگهبان و ساکنان ایجاد می‌شود، با یک نمایشگر بی‌درنگ پیشرفت تور نگهبان را در اتاق کنترل امنیتی نشان می‌دهد.

در مواقع اضطراری امنیتی، راه حل های کنترل دسترسی Gallagher به شما این امکان را می دهد که به سرعت سایت خود را با فشار دادن یک دکمه قفل کنید. ویژگی Broadcast Notifications به شما امکان می دهد تا صاحبان خانه و پرسنل امنیتی را در مورد خطرات احتمالی یا خاموش شدن از طریق پیامک یا ایمیل به روز کنید و اطلاعات مهم را مستقیماً به کسانی که به آن نیاز دارند ارائه دهید.

حفاظت از دارایی ها و خانواده هایمان یکی از اولویت های اصلی ماست. تارین فورچون، مدیر توسعه کسب‌وکار گالاگر، در مورد اینکه چگونه مدیریت کنترل دسترسی هوشمند گالاگر، قابلیت‌های پاسخ اضطراری قدرتمند، راه‌حل‌های دسترسی تلفن همراه، ادغام در سیستم‌های شخص ثالث، و مدیریت موثر دارندگان کارت و اعتبار، می‌تواند به طور موثر و قابل اعتماد تمامی مجوزهای دسترسی را برای خانه مدیریت کند، بحث می‌کند. مالکان، پیمانکاران و بازدیدکنندگان املاک.

Gallagher با ارائه بیش از کنترل دسترسی سنتی، مدیریت هویت یکپارچه را برای صاحبان خانه، پیمانکاران و بازدیدکنندگان فراهم می‌کند و نظارت بر مکان‌های دارندگان کارت را همیشه فراهم می‌کند.

مدیریت بازدیدکنندگان Gallagher یک رابط کاربری هدفمند را برای کارکنان پذیرش فراهم می‌کند تا ورود و خروج بازدیدکنندگان را مدیریت کند – از جمله به‌روزرسانی جزئیات بازدیدکنندگان، گرفتن عکس‌های شناسایی، چاپ برچسب‌های بازدیدکننده، اختصاص اسکورت و ارائه کارت‌های دسترسی بازدیدکننده، همه در چارچوب الزامات قانون POPI. این سیستم ارتباطات خودکار ایمیل/پیامک را برای اطلاع میزبانان از ورود بازدیدکننده یا هشدار به کارکنان در مورد بازدیدکننده ای که زمان حضور در سایت منقضی شده است، فراهم می کند.