حفظ عملکردهای امنیتی و دوربین مدار بسته در شرایط سخت اقتصادی – شماره 4 2022 – Leaderware

یک داستان رایج در مورد فرار از یک خرس وجود دارد – لازم نیست سریعتر از خرس بدوید، فقط کسی که در کنار شماست. با این حال، تثبیت موقعیت خود فقط برای این نیست که شما را از مخالفان بهتر جلوه دهد، بلکه برای این است که برجسته و ضروری به نظر برسید. من در دوره‌های دشوار اقتصادی در گذشته آموزش دیده‌ام و دریافته‌ام که مشتریانی که چیزهای زیادی برای از دست دادن در مواد، زیرساخت‌ها، زندگی یا شهرت دارند، اهمیت پرسنل با کیفیت بالا را می‌دانند و همچنان خود را متعهد به آموزش به عنوان راهی برای محافظت از خود می‌دانند. عملیات و موقعیت آنها

امنیت باید ارزش افزوده یا مهار هزینه را به سازمان نشان دهد، چه از طریق توقف ضرر یا نشت، جلب افراد، یا معیار موفقیت در برابر هنجارها و رویدادهای صنعت گسترده تر. اگر رقیب شما با ضرر 20 میلیون ریالی ناشی از جرم و جنایت مواجه شود و شما سازمان خود را ایمن نگه دارید، این روش خوبی برای نشان دادن ارزش است. اگر ضرر شما 50 درصد کمتر از میانگین صنعت باشد، نشانه خوبی است. از طرف دیگر، اگر بتوانید تأثیر سازمانی بالقوه ضرر ناشی از موقعیت‌های سرقت را نشان دهید و مظنونان تعدادی از این موارد را دستگیر، متوقف یا دستگیر کرده باشید، به طور فعال نقش شما را در حفاظت از ارزش و منابع سازمانی تقویت می‌کند.

دوربین‌ها در سازمان‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی برای کمک به کنترل عملیاتی مؤثر و جریان فرآیند استفاده کرد. مشاوره و مشارکت در عملکرد نظارت و بهبود مستمر با مدیریت تولید، امور مالی و سایرین می‌تواند ارزش افزوده و امنیت و اتاق کنترل را در برآورده کردن اهداف عملکرد و هزینه سازمان یکپارچه کند.

همه افرادی که در یک سازمان کار می کنند نگران چشم انداز آینده و کار در دوران رکود و شرایط سخت اقتصادی هستند. پس از کاهش فعالیت های اقتصادی ناشی از کووید، تا ضربه های اقتصادی ناشی از جنگ اوکراین و صحبت های نگران کننده در مورد رکود، می توانیم انتظار فشار بیشتر بر امنیت داخلی در شرکت ها و همچنین پیمانکاران امنیتی را داشته باشیم که در حال حاضر برای حفظ خدمات تحت فشار صنعت تلاش کرده اند. .

حفظ عملکردهای امنیتی و دوربین مدار بسته در شرایط سخت اقتصادی

شماره 4 2022 انتخاب سردبیر، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

کشورها و شهروندان آنها در سراسر جهان در شرایط سختی قرار دارند، سازمان هایی که در این محیط ها فعالیت می کنند و پرسنل امنیتی که در آنها کار می کنند، از جمله اتاق های کنترل دوربین مدار بسته. در این نوع شرایط، مایه تاسف است که امنیت اغلب صرفاً به عنوان هزینه سربار تلقی می شود.

یکی از بدترین کارها این است که یک مناقصه جدید ارائه دهید، ارزان ترین تامین کننده نیروی کار قراردادی را انتخاب کنید، و پرسنل فعلی را با پرسنل جدیدی جایگزین کنید که اطلاعات کمی در مورد سایت دارند و محصولی از ارزان ترین استراتژی های انتخاب شرکت با تخفیف هستند. من یک مشتری داشتم که پس از چند دوره آموزش فشرده، تعدادی از بهترین اپراتورهای کشور را داشت و از نزدیک با تامین کننده در افزایش عملکرد همکاری داشت. با این حال، این شرکت تصمیم به صدور مجدد مناقصه گرفت و ارزان ترین ارسال را انتخاب کرد. دو سال بعد از آنها تماس گرفتم و از آنها پرسیدم که چگونه می توانند اپراتورهای خوبی داشته باشند، زیرا عملکرد امنیتی چنین ضربه ای را خورده است.

کریگ دونالد.


منبع: https://www.securitysa.com/16859R

از تجزیه و تحلیل استفاده کنید

آیا می‌توانید از تهدیدات و حوادث احتمالی که ممکن است رخ دهد آگاهی داشته باشید و می‌توانید میزان ضرر و زیان مربوطه را، چه در مواد، زمان از کار افتادگی، زیرساخت، شهرت، یا در بدترین موارد، زندگی کارکنان، مشتریان یا مردم، تعیین کنید. مجموعه ای از بررسی ها و اسناد تجزیه و تحلیل وجود دارد که روندها و شرایط فعلی جرم و جنایت را نشان می دهد که باید به عنوان بخشی از گزارش استاندارد ماهانه امنیتی یا جلسات توجیهی شما در شرایط استثنایی به مدیریت منتقل شود.

این در محیطی اتفاق می افتد که روند جرم و جنایت در حال افزایش است، و در برخی جوامع، جرم و جنایت به طور فزاینده ای پیچیده و گاهی خشونت آمیز می شود. اگر کسانی که در اتاق‌های مدیریت و کنترل امنیت نشسته‌اند، بخواهند به راحتی بنشینند، امنیت باید ارتباط و اهمیت خود را برای بقای سازمانی نشان دهد.


مطمئن شوید که اپراتورهای مناسب دارید

شرایط سخت اقتصادی و فشارها بر شرکت‌ها باعث می‌شود مدیریت به حوزه‌هایی نگاه کند که می‌توانند هزینه‌ها را کاهش دهند و امنیت به عنوان یک هدف آسان تلقی می‌شود. ادارات امنیتی و به ویژه پیمانکاران امنیتی برای کاهش هزینه ها به طور مداوم تحت فشار هستند.

رقیق سازی را با دقت و فقط در صورت لزوم برنامه ریزی کنید

دکتر کریگ دونالد متخصص عوامل انسانی در امنیت و دوربین مدار بسته است. او مدیر Leaderware است که ابزارهایی را برای انتخاب اپراتورهای دوربین مداربسته، نمایشگرهای اشعه ایکس و سایر پرسنل امنیتی در عملیات های بزرگ در سراسر جهان فراهم می کند. او همچنین دوره های آموزش مهارت های دوربین مداربسته و زبان بدن و دوره های زبان بدن نظارت پیشرفته را برای اپراتورها، سرپرستان و مدیران دوربین مداربسته در سطح بین المللی برگزار می کند و در زمینه مدیریت دوربین های مدار بسته مشاوره می دهد. می توان با او تماس گرفت +27 11 787 7811 یا [email protected]وام)

اگر به بسیاری از فروشندگان شرکت‌هایی که تجزیه و تحلیل به سبک هوش مصنوعی می‌فروشند باور داشتید، فردا می‌توانید اپراتورها را کنار بگذارید. قابل توجه است که چگونه مدیرانی که می خواهند از شر کنترلرها خلاص شوند، آماده هستند تا مبالغ هنگفتی را برای فناوری برای جایگزینی آنها بپردازند، که اغلب کار نمی کند. با این حال، برخی از تجزیه و تحلیل‌های ویدئویی می‌توانند به پوشش بیشتر، سریع‌تر و پیوسته‌تر کمک کنند. دیدگاه شخصی من در شرایط کنونی این است که با فناوری های ثابت شده ای همراه شوم که نشان داده اند کار می کنند و می توانند به راحتی در اتاق کنترل ادغام شوند.

چند سال پیش در جلسه گروه کاربری یکی از مدیران دوربین مداربسته به من گفت که نمی توانم شایستگی اپراتورهای او را زیر سوال ببرم و آنها کار بزرگی انجام می دهند و احتمالاً من در مسیر آنها هستم. با این حال، به دلیل کاهش بودجه شورا، به اپراتورهای دوربین مداربسته طیف وسیعی از فعالیت‌های دیگر از جمله تبدیل شدن به مرکز تماس شورا داده شد. زمان و توجه واقعی موجود برای کار اصلی تماشای دوربین های مداربسته به مقدار ناچیزی از کل زمان آنها در اتاق کنترل کاهش یافته است. ممکن است تغییراتی در مسئولیت‌ها در اتاق کنترل، از جمله برعهده گرفتن سایر عملکردهای امنیتی وجود داشته باشد، اما مدیران باید مراقب باشند که عملکردهای اصلی را به خطر نیندازند.

زمستان نارضایتی است. افزایش قیمت‌ها و نرخ‌های بهره، ناامنی شغلی، مشکلات در ارائه خدمات توسط سازمان‌های دولتی و شهرداری‌ها، آسیب‌پذیری ناشی از کووید و مسائل کلی هزینه‌های زندگی، نیروی کار و تنش‌های اجتماعی را افزایش می‌دهند. چند سال پیش، یک شرکت بزرگ که با همین شرایط مواجه شد، تقریباً در همه بخش ها به جز یک مرکز نظارت مرکزی، هزینه ها را کاهش داد. این تصمیم به طور قابل توجهی نتیجه داد زیرا این واحد به طور مؤثر از میلیون‌ها رند دارایی در برابر تخریب اوباش محافظت کرد و توانست مستقیماً به حوادث خشونت‌آمیز بالقوه رسیدگی کرده و متوقف کند، همچنین عوامل آشوب‌ساز را شناسایی کرده و اغتشاشگران را حذف کرد.

به فرآیندهای عملیاتی نزدیک بمانید

من بارها بر اهمیت نظارت بر مهمترین چیزها در مهم ترین زمان ها تأکید کرده ام. با این حال من هنوز هم صفحه نمایش های بزرگ پر از نماهای دوربین به اندازه ای را می بینم که دیدن هر نشانگر حادثه تقریبا غیرممکن است. با تمرکز بر مناطق با ارزش کلیدی یا نقاط داغ، اتاق های کنترل می توانند ارزش بسیار بیشتری را نشان دهند. به این معنا نیست که شما به هیچ چیز دیگری نگاه نمی کنید، اما ارتباط بیشتر مشاهده می تواند بازدهی بسیار بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر برای ارائه تحت فشار هستید، این یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن ارتباط امنیتی است.

ما بارها و بارها دریافته‌ایم که اپراتورهای خوب عملکرد بسیار بهتری دارند و تقریباً در هر عملیات دوربین مداربسته اکثر تشخیص‌ها را به دست می‌آورند. اگر پرسنل خود را با دقت انتخاب کنید و آنها را به خوبی در رفتار کشف جرم و سایتی که مشاهده می کنند آموزش دهید، می توانید از بخش بزرگی از عملکرد ارائه خدمات خود محافظت کنید.

با نشان دادن مرتبط بودن، امنیت را در تصویر بزرگ قرار دهید

اعتراض، اعتصاب و شورش

این ترکیبی از اجزای تجزیه و تحلیل اطلاعات تجاری و امنیتی است که باید برای مدیران برجسته شود. به این ترتیب امنیت تأثیر مستقیمی بر دیدگاه و فلسفه گروه مدیریت اجرایی دارد و ارتباط و تأثیر آن را در عملیات شرکت افزایش می دهد.

مدیریت عملکرد

اولین نکته این است که آیا واقعاً باید امنیت را کاهش دهید؟ با بدتر شدن شرایط اقتصادی و افزایش هزینه های زندگی، فشار بر جامعه به طور کلی وارد می شود و احتمالا شاهد ناآرامی های کارگری، اعتراضات جامعه و دزدی داخلی شرکت ها از تمام سطوح کارمندان در طول زنجیره تامین خواهیم بود.

اگر گزارش‌های منظمی برای تعیین کمیت تأثیر امنیت بر عملکرد سازمانی تهیه نمی‌کنید تا مدیریت بتواند مسائل را درک کند، در این صورت وضعیت شما در بهترین حالت حاشیه‌ای خواهد بود. این فقط موفقیت عملیاتی داخلی شما نیست، بلکه تعیین کمیت تأثیر آن بر رقبا، همکاران و سایر نهادهای صنعتی شما نیز مهم است. اگر قرار است موفقیت مستمر با کاهش هزینه ها به خطر بیفتد، مدیریت اجرایی دو بار در مورد آن فکر می کند، به خصوص اگر شغل یا زندگی آنها در خطر باشد.

اگر شرکت‌ها در اتاق‌های کنترل خود تدارک نبینند و برای چنین رویدادهایی در اطراف محل خود برنامه‌ریزی نکنند، در حال حاضر پشت منحنی هستند. ردیابی رسانه‌های اجتماعی و تحولات سیاسی احتمالاً چیز خوبی است که در حال حاضر برای نشانه‌های پیش‌بینی اختلال در دسترس است – باز هم، اشتراک‌گذاری این موضوع با مدیریت اجرایی موقعیت شما را تقویت می‌کند.

مزایای امنیت را کمی کنید

نوشته دکتر کریگ دونالد

هوشمندتر کار کنید

اگر سیستم مدیریت عملکرد مناسبی برای تعریف اینکه چه کسی بهترین یا بدترین کار را انجام می دهد ندارید، تشخیص اینکه کارکنان شما چقدر خوب کار می کنند دشوار است. چگونه قهرمان می شوید که چه کسی را نگه دارید و چه کسی را از دست دهید؟ این سیستم باید کار کند و توسط مدیر اتاق کنترل و سرپرست سایت به طور موثر مورد استفاده قرار گیرد. سیستم مدیریت عملکرد بیش از اینکه صرفاً راهی برای تشویق درونی افراد باشد، راهی برای نشان دادن نتایج مدیریت اجرایی و اهمیت حفظ افراد است.

افزایش جرم و جنایت عمیق خواهد بود، و ما قبلاً این را با آخرین آمار جنایی دیده‌ایم، و پلیس در کشورهای مختلف از قبل شروع کرده است به جرایم جزئی که پتانسیل افزایش و گسترش به جرایم جدی‌تر را دارد. همراه با این توسعه فزاینده سندیکاهای جرم و جنایت است که روز به روز جسورتر و پیچیده تر می شوند. بنابراین چگونه می‌توانید برای ادامه عملکرد و کارمندان اتاق کنترل دوربین مدار بسته قوی عمل کنید؟