حمایت از تولید محلی – شماره 4 2023

Esenthren Govender، اجرایی Solutions در Technodyn می گوید که این شرکت به عنوان شریک استراتژیک انحصاری برای شرکت جهانی نرم افزار سازمانی ابری IFS در جنوب صحرای آفریقا، به بزرگترین فعال کننده تجاری در صنعت تولید تبدیل می شود. برای پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد مشتریان مشتریان تولیدی خود.

دهنده: ما در بسیاری از صنایع از جمله هوافضا و دفاع، تاسیسات و منابع انرژی، ساخت و ساز و مهندسی، تولید، صنایع خدماتی و مخابرات به مشتریان خدمات ارائه می دهیم. آنها همچنین در سراسر قاره آفریقا، با سایت ها و عملیات های متعدد هستند.

ما بستری را ارائه می‌دهیم که در آن گزینه‌های جایگزین، زمان حمل و نقل، پیش‌بینی تقاضا و بهینه‌سازی کل زنجیره تامین می‌تواند برای ارائه سناریوهای «چه می‌شد» و کمک به بازگشایی تأثیر کسب‌وکار مدل‌سازی شود. اینها را می توان به طور دوره ای تنظیم کرد تا اطمینان حاصل شود که شرکت می تواند با تغییرات در محیط اقتصادی سازگار شود. این امر در کمک به مشتریان ما برای مقابله با چالش‌هایی که در طول بحران زنجیره تامین برای آنها ایجاد می‌شود، ضروری بوده است.منبع: https://www.securitysa.com/19608R

امنیت هوشمند: چگونه می توانید بر کمبود مهارت در عرصه فنی غلبه کنید؟

“ما معتقدیم که قبل از اینکه بتوانید یک راه حل فناوری را بر روی نقطه درد مشتری قرار دهید، باید صنعت مشتری را درک کنید. راه‌حل‌های ما به یک مدل داده واحد متصل هستند و از نوآوری دیجیتال استفاده می‌کنند تا مشتریان را قادر می‌سازد در آن لحظه از خدمات بهترین باشند. محصولات اصلی ما حول و درون پلتفرم ابری IFS ساختار یافته اند.”

حمایت از تولید داخلی

شماره 4 2023 صنعتی (صنعتی)، زیرساخت فناوری اطلاعات

از منظر سازمانی، ما بر این باوریم که پنج عامل کلیدی زیر را داریم:

دهنده: IFS یک شرکت جهانی است که با برخی از بزرگترین مشاغل جهان کار می کند و محصولات پیشرو را ارائه می دهد که توسط مشتریان و تحلیلگران تحسین شده اند. Technodyn درک محلی را برای این مشارکت جهانی به ارمغان می آورد. ما با مشتریان در coalface کار می کنیم تا خواسته های خاص آنها را باز کنیم. به طور خلاصه، آنچه در سطح جهانی موفق است را به محلی مرتبط می‌آوریم.

وی اضافه می کند که این راهکارها به سه روش ارائه می شود:

دهنده: ما مجموعه‌ای از برنامه‌های آموزشی جامع، توانمندسازی و صدور گواهینامه داریم که به شرکا و مشتریان خود در ارتقاء مهارت در پشته راه‌حل IFS کمک می‌کند. به عنوان بخشی از تمایل به حمایت از ارتقای مهارت ها، ما جوانان را با آموزش و ارتقای دانش آنها در پلت فرم IFS توانمند می کنیم. ما همچنین با مشتریان همکاری کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که کارکنان داخلی آنها می‌توانند راه‌حل‌های مستقر شده را مدیریت و حفظ کنند.

• عمق صنعت – تخصص ویژه دامنه، شتاب دهنده های متمرکز بر صنعت، گزارش ها و ابزارها به مشتریان در یک صنعت خاص (مانند تولید) برای بهره مندی از کارایی های وعده داده شده توسط فناوری هایی که ارائه می کنیم.

امنیت هوشمند: مشتریان شما کجا هستند؟

• یک پلت فرم فناوری واحد که امکان دسترسی به میزبانی از راه حل های پیشرو در صنعت IFS را از طریق یک محصول واحد ساخته شده بر روی یک پلت فرم مشترک فراهم می کند.

امنیت هوشمند: آیا رقابت فزاینده ای از سوی بازیگران جدید در بازار خود پیدا می کنید؟ برای متمایز کردن راه حل های خود از جمعیت چه چیزی را پیشنهاد می کنید؟

• Cloud یا on-premises – ما به مشتریان بسته به انتخاب استقرار، انتخاب مدل استقرار را، خواه در فضای ابری، IFS Cloud، یا در محل، ارائه می دهیم.

امنیت هوشمند: چگونه بر چالش های زنجیره تامین چند سال گذشته غلبه کرده اید؟ آیا مشکل به خودی خود حل می شود یا هنوز در سال 2023 باید با این مسائل دست و پنجه نرم کنیم؟

این راه‌حل‌ها می‌توانند با هماهنگ کردن تحویل افراد، ابزارها و تجهیزات مناسب به یک دارایی و ارائه اطلاعات لازم برای کمک به شرکت‌ها در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهند و چه زمانی باید انجام شود هوشمندتر باشند، به بهبود عملیات کمک کند. علاوه بر این، آنها با کاهش هزینه مدیریت این دارایی ها و افزایش دوام و طول عمر آنها، به به حداقل رساندن زمان توقف و به حداکثر رساندن سودآوری دارایی ها کمک می کنند.

• از راه دور: ما نرم‌افزار IFS Cloud از پیش بسته‌بندی شده‌ای را ارائه می‌کنیم که شما آن را بر روی یک نرم‌افزار ابری پشتیبانی‌شده یا پلت‌فرم درون محل کار می‌کنید.

اسنترن گواندر.

• در محل: ما مصنوعات نرم‌افزاری مانند کانتینرها و اسکریپت‌های پایگاه داده را ارائه می‌دهیم که آنها را در فضای ابری یا درون محل نصب و اجرا می‌کنید.

توسط Esenthren Govender، Solutions Executive در Technodyn.

• نوآوری تعبیه شده – از آنجایی که جدیدترین فناوری ها، مانند هوش مصنوعی و ML، در محصولات IFS تعبیه شده است، مشتریان می توانند از همان روز اول نوآوری کنند.

دهنده: چالش های زنجیره تامین بر مشتریان ما تأثیر گذاشته و در نهایت نحوه اجرای عملیات تجاری را متحول کرده است. آنها اکنون به دنبال شریکی هستند که بتواند به آنها کمک کند تا زنجیره تامین چابک را فعال کنند و در عین حال از رعایت استانداردهای کیفیت اطمینان حاصل کنند. این چیزی است که من معتقدم هر دو IFS و Technodyn به خوبی ارائه می دهند.

• میزبانی ابری: با میزبانی در ابر IFS، شما به سرویس متصل می شوید و ما بقیه کارها را انجام می دهیم.