خانه با آژاکس برنده شد – شماره 4 2022 – Elvey Security Technologies


منبع: https://www.securitysa.com/16871R

این پروژه که برای مدتی ادامه خواهد داشت، در ژانویه با یک بررسی سایت گسترده آغاز شد، پس از آن یک اثبات مفهوم (POC) در فوریه و نصب و راه اندازی هر چهار سیستم اولیه در ماه مارس آغاز شد. تا به امروز، نرم افزار Ajax PRO Desktop 3.0 به همراه 14 دوربین Ajax MotionCam نصب شده است که فیلم را برای اقدام فوری به اتاق کنترل رله می کند، چهار کنترل پنل Ajax Hub 2 Plus، چهار Ajax StreetSirens در فضای باز و چهار افزایش دهنده برد سیگنال رادیویی ReX برای افزایش دامنه محدوده و شناسایی کاربر

موتینلی می‌گوید: «این فناوری مکمل خوبی برای عنصر نگهبانی در محل است، زیرا پرسنل امنیتی اکنون تصاویری را از MotionCams دریافت می‌کنند که به حمایت از تلاش‌های نگهبانان در آن مناطق خاص کمک می‌کند.

Mutinelli می گوید: “بازخورد مثبتی که از Bidvest Protea Coin دریافت کرده ایم، رضایت کامل مشتری از راه حل Ajax ارائه شده توسط Elvey را نشان می دهد.”وام)

یکی از بزرگترین مجتمع‌های هتل و کازینو در استان شمال غربی آفریقای جنوبی نیاز به افزایش امنیت در اطراف خود داشت، اما به دلیل گستردگی سایت، نصب دوربین‌های مدار بسته با سیم بسیار دشوار تلقی می‌شد. تسهیل ارتباط بین دوربین های محیطی و اتاق کنترل یک کابوس فنی بود، بنابراین یک راه حل جایگزین برای سازگاری با چالش های فاصله ای مورد نیاز بود.

اثبات مفهوم موفق

راه حل های امنیتی یکپارچه

بدنه مهر و موم شده StreetSiren در فضای باز دارای سطح حفاظت از نفوذ IP54 است و در دمای بین -25 و +50 درجه سانتیگراد کار می کند. مستقیماً خارج از جعبه آماده کار است. باتری قبلاً نصب شده است و نیازی به جدا کردن آژیر نیست. می توان آن را با یک کلیک به هاب در اپلیکیشن موبایل یا دسکتاپ متصل کرد.

برای گرفتن یک عکس، MotionCam Outdoor دو عکس متوالی در نوردهی طولانی و کوتاه می گیرد. این پردازنده فوراً عکس‌ها را ترکیب می‌کند و تعادل بین نواحی روشن و تاریک تصویر را برابر می‌کند و سپس آن را برای سریع‌ترین انتقال فشرده می‌کند. به لطف محدوده دینامیکی بالا (HDR)، آشکارساز در شب از نور پس زمینه مادون قرمز کمتری استفاده می کند و باعث صرفه جویی در باتری می شود.

پاسخ ساده بود – Ajax MotionCam. ما با ارائه‌دهنده خدمات مدیریت ریسک یکپارچه و مبتنی بر هوش Bidvest Protea Coin و توزیع‌کننده Ajax Elvey برای ارائه تجهیزات بی‌سیم ضروری Ajax کار کردیم.

Ajax MotionCam Outdoor بلافاصله نفوذ را تشخیص می دهد و آن را با یک سری عکس متحرک تأیید می کند. راستی‌آزمایی بصری به بررسی فوری وضعیت کمک می‌کند، کاربران را از نگرانی‌ها نجات می‌دهد، و شرکت‌های امنیتی را از اعزام‌های گشت غیر ضروری نجات می‌دهد. لنز واید کل ناحیه محافظت شده را پوشش می دهد و تصویری کامل از آنچه در حال رخ دادن است ارائه می دهد. در نور روشن، یک فیلتر مادون قرمز به طور خودکار اعمال می شود تا از بازتولید رنگ بدون اعوجاج اطمینان حاصل شود و دو LED IR روشن به دیدن مزاحم حتی در تاریکی مطلق کمک می کنند.

پنل‌های Ajax Hub 2 Plus می‌توانند تا 200 ردیاب MotionCam را مدیریت کنند و تأییدیه‌های عکس آلارم را به کاربران و شرکت‌های نظارت بر آلارم تنها در 9 ثانیه، حتی زمانی که سیم‌کارت‌ها برای ارتباط استفاده می‌شوند، تحویل دهند.

چالش دوم در قالب توپوگرافی مواج سایت خود را نشان داد. “این باعث تداخل زیادی در سایت می شود، بنابراین ما نیاز به ارائه راه حلی با قابلیت پرش فرکانس و قابلیت های بی سیم قوی در هنگام کاهش دامنه یا اختلال داشتیم تا بتوانیم محدوده مورد نیاز ارتباط را تامین کنیم. از آنجایی که سایبان بزرگی از درختان و نخل ها وجود دارد، استفاده از انرژی خورشیدی چالش برانگیز بود، زیرا نقاط نصب در مناطق سایه قرار داشتند، بنابراین محصولات عرضه شده نیاز به یک عمر باتری مستقل عالی داشتند. در نهایت، این سیستم باید مقیاس پذیر باشد و امکان افزودن انواع مختلف امنیت – حفاظت از نشت، حفاظت در برابر آتش و اتوماسیون – را در آینده داشته باشد.

Ajax PRO Desktop 3.0 به متخصصان امنیتی یک رابط کاربری مناسب برای اتصال و پیکربندی دستگاه های امنیتی و سپس نظارت بر وضعیت آنها ارائه می دهد – یک گزارش دقیق همه رویدادهای سیستم های امنیتی Ajax را نشان می دهد که برای حساب PRO در دسترس هستند. این برنامه به مهندسان اجازه می دهد تا به موقع به یک نقص پاسخ دهند و در صورت لزوم، از قبل برای بازدید از سایت برنامه ریزی کنند. این باعث بهبود خدمات ارائه شده به کاربر نهایی می شود.

خانه با آژاکس برنده می شود

شماره 4 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، سرگرمی و مهمان نوازی (صنعت)