خانه جدید برای باغ وحش بریستول


باغ وحش بریستول خانه جدیدی در لبه شهر دارد که از کلیفتون نقل مکان کرده است. یک سایت پروژه Wild Place 136 هکتاری. این به دنبال بسته شدن باغ‌وحش 186 ساله انجمن بریستول در 3 سپتامبر است، زیرا سازمان خیریه به دنبال برنامه‌ای برای حفاظت از حیات وحش است.

هنگامی که کار در چند سال آینده تکمیل شود، حدود 80 درصد از گونه های باغ وحش جدید بریستول به پرورش و حفاظت از محیط زیست در سراسر جهان مرتبط خواهند شد – بیش از هر باغ وحش دیگری در بریتانیا. پروژه Wild Place در طول توسعه برای بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

ارتقاء دوربین مدار بسته در سایت بسیار مهم است. نصب، که توسط KIS Fire and Security انجام شده است، قبلاً مزایای حفاظتی را به همراه داشته است. برای اولین بار، یک توله ولورین در بریستول به دنیا آمد و بزرگ شد، دامپزشکان با استفاده از ویدئو از راه دور برای جلوگیری از مزاحمت حیوانات در طول دوره تولد پرخطر – چیزی که ممکن است منجر به زنده ماندن نوزادان شود. را IDS محصولات ویدئویی به کارکنان امکان دید 24 ساعته و 7 روز هفته از روی محوطه ها، محیط ها و مناطق عمومی، از جمله راهروهای بلند بالای درختان را می دهد.

PTZ های 2 مگاپیکسلی 36x Lightmaster IDIS که تصاویر را با وضوح فول اچ دی ارائه می کنند و می توانند در فواصل تا 350 متر در تاریکی فیلم برداری کنند، به کارکنان تعمیر و نگهداری کمک می کنند تا بررسی کنند که نرده ها در معرض آسیب طوفان و سقوط شاخه ها قرار نگرفته اند. این دوربین‌ها دارای محدوده دینامیکی گسترده 120 دسی‌بل، جبران نور پس‌زمینه، به‌علاوه تنظیمات کنترل تصویر هستند که به این معنی است که با نوسانات نور مقابله می‌کنند و به حیواناتی که به خوبی استتار شده‌اند – از جمله خرس، گرگ و سیاه گوش – امکان دیده شدن را می‌دهند.

پلت فرم عامل IDIS Center VMS (نرم افزار مدیریت ویدئو) در حال استفاده است. باغ وحش قصد دارد آن را با مایکروسافت اکتیو دایرکتوری، برای مدیریت حقوق دسترسی و تشخیص محیط ادغام کند.

آدام ایوانز، رئیس بخش فناوری اطلاعات در انجمن جانورشناسی بریستول، گفت: «راه حل ویدیویی IDIS ما، ارائه شده توسط KIS Fire & Security، بهترین ارزش بلندمدت را برای پروژه Wild Place به ما می دهد، با انعطاف پذیری در مقیاس و انطباق با توسعه جدید. باغ وحش بریستول با نگاهی به آینده، IDIS همچنین استفاده از تجزیه و تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی و ادغام با سیستم های گسترده تر را برای ما آسان می کند.

Pete Dowsett، مدیر نصب در KIS Fire & Security، افزود: “با این راه حل نظارتی سرتاسر، پروژه Wild Place می تواند به طور قابل اعتماد و مقرون به صرفه از حیوانات، بازدیدکنندگان و کارکنان خود محافظت کند. انتخاب شدن برای کار بر روی یک پروژه حفاظتی مهم و منحصر به فرد مانند این یک افتخار بود، و ما مشتاقانه منتظر حمایت از انجمن جانورشناسی بریستول برای سال های آینده هستیم.

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/new-home-for-bristol-zoo/