خانه هوشمند مطابق با آسترل – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – Black Point Tech cc t/a BPT

محصولات Ekko مجموعه‌ای از ماژول‌های بی‌سیم داخلی برای تبدیل هر کلید، دکمه یا سوکت سنتی به یک “هوشمند” هستند. آنها بسیار کوچک هستند و برای تقریباً همه فرمت های جعبه های هموار، حتی در جاهایی که فضای کمی وجود دارد، مناسب هستند. در بیشتر موارد، کاربران نیازی به انجام هیچ گونه تغییری در سیم کشی خانه موجود ندارند. آنها هم با سوئیچ ها و هم با دکمه های فشاری سازگار هستند.

این شرکت همچنین یک پریز هوشمند، یک سوکت 2 پین ارائه می دهد که به عنوان یک تکرار کننده برای تمام دستگاه های شبکه ریالتو اکتیو نیز عمل می کند.

Fandree راه حل بی سیم دیگری برای کنترل اکثر فن کویل های سه سرعته یا مدوله شده 0-10 ولت است. Fandree امکان تبدیل سیستم های تهویه مطبوع معمولی محیط های تجاری و اداری را به سیستم های هوشمند می دهد. به صورت جداگانه یا گروهی با ترموستات هوشمند ریالتو ترکیب شده است، به شما امکان می دهد گرمایش و سرمایش را به سادگی و بلافاصله، هم از طریق برنامه و هم از یک دستیار صوتی مدیریت کنید و راحتی و صرفه جویی در انرژی را بهبود بخشید.

خانه هوشمند ریالتو دقیقاً این است: یک اکوسیستم غیر تهاجمی و تقریباً نامرئی از قابلیت‌های هوشمند که می‌توانید آن را حول روال دلخواه خود شکل دهید. همچنین، سیستمی که می تواند به طور یکپارچه در هر نوع تاسیسات الکتریکی بدون جایگزینی چیزی ادغام شود. راه‌حل‌های ریالتو از پروتکل Zigbee استفاده می‌کنند، یک فناوری رادیویی کم‌مصرف که دامنه عملاً نامحدودی را برای ساخت شبکه‌های مش بی‌سیم و سیستم‌های انعطاف‌پذیر با حداکثر قابلیت همکاری فراهم می‌کند. آخرین، اما نه کم اهمیت، مراحل نصب و پیکربندی ساده است. چند مولفه ریالتو در ادامه می آید.

یکی دیگر از ویژگی های متقاعد کننده ادغام با Elios4you 4-noks است که توسط آن می توان از سیستم های خود مصرفی فتوولتائیک بهره برداری کرد. دستگاه های خنک کننده، ضدعفونی کننده، رطوبت زدایی و تهویه را می توان به طور خودکار و بدون هزینه کار کرد.

گروه آسترل یک شرکت ایتالیایی است که یک سایت تولیدی در شمال ایتالیا دارد. بیش از سی سال است که در بخش الکترونیک و همیشه با یک هدف درگیر بوده است: تبدیل خانه هوشمند به یک واقعیت عملی برای همه.

واحد کنترل WhiteBox قلب سیستم ریالتو است و به کاربران اجازه می دهد تا تمام دستگاه های ریالتو متصل شده را کنترل کنند. اتصال اترنت به روتر Wi-Fi (به شما امکان می دهد سیستم را بدون ارائه رمز WLAN نصب کنید) و اتصال بی سیم Zigbee را به تمام دستگاه های موجود در خط ریالتو ارائه می دهد. این می تواند تا 32 دستگاه را کنترل کند و در مورد سیستم های پیچیده، می توان از چندین WhiteBox به طور مستقیم از برنامه Rialto Active استفاده کرد که برای اپل یا اندروید قابل دانلود است.

خانه هوشمند ریالتو

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات آسترل در خط ریالتو و موارد دیگر به ادامه مطلب بروید www.astrelgroup.com/en/. گروه Astrel در آفریقای جنوبی توسط Black Point Tech توزیع می شود.وام)

خانه هوشمند از نظر آسترل

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند اتوماسیون خانه هوشمند


منبع: https://www.securitysa.com/17366R

خانه هوشمند خانه ای برای آینده است. خانه ای که به ساکنان این امکان را می دهد تا مصرف انرژی را تحت کنترل داشته باشند و دستگاه های مختلف را از راه دور و به سادگی از طریق یک برنامه یا یک فرمان صوتی مدیریت کنند. خانه ای که امن تر، سبزتر، راحت تر و تکنولوژیک تر است و با سبک زندگی شما سازگار است.