خدمات داده جدید از HPE – شماره 4 2023

• HPE GreenLake برای پشتیبان گیری و بازیابی با مدیریت یکپارچه و یک کاتالوگ داده واحد در میان بارهای کاری ابری خصوصی و عمومی، از بارهای کاری داخلی و ابری بدون زحمت و کارآمد محافظت می کند. همچنین هماهنگ‌سازی مبتنی بر سیاست، کارایی ذخیره‌سازی برتر و صورت‌حساب مبتنی بر مصرف را از طریق راه‌حل 100% SaaS ارائه می‌کند.

HPE GreenLake جدید برای ذخیره‌سازی بلوک، اولین ذخیره‌سازی بلوک تفکیک‌شده و کوچک‌شده صنعت با ضمانت 100٪ در دسترس بودن داده‌ها است. HPE GreenLake برای Block Storage اکنون قیمت بهتری را برای عملکرد ارائه می‌کند، اما با همان معماری همیشه روشن و همیشه سریع، طراحی شده برای کمک به مشتریان برای دیدار با SLA برای برنامه‌های کاربردی حیاتی و بارهای کاری ترکیبی. مشتریان می توانند امروز HPE Alletra Storage MP را در یک حرکت هزینه سرمایه اولیه، با خدمات اشتراک HPE GreenLake for Block Storage دریافت کنند.

سرویس‌های HPE Pointnext برای ارتقای استراتژی‌های نوسازی داده‌های سازمان‌ها و ارائه تجربه عالی به مشتری در دسترس هستند. این شامل خدمات طراحی، استقرار و مدیریت خدمات داده و استراتژی، و یک مدل پشتیبانی فناوری مشارکتی بی‌سطح است.

کسب‌وکارها در هر اندازه به دنبال استفاده از داده‌ها برای دستیابی به نتایج بهتر هستند، در حالی که هزینه‌ها و پیچیدگی مدیریت داده را مهار می‌کنند. در همین حال، انتظار می رود حجم جهانی داده های تولید شده تا سال 2026 دو برابر شود1. سازمان‌ها در حال حاضر با مجموعه‌ای آشفته از انواع حجم کار و پروتکل‌های داده‌ای مواجه هستند که هرکدام به سیستم‌های پشتیبانی و مدیریت متفاوتی نیاز دارند و برای پشتیبان‌گیری، محافظت و بازیابی داده‌هایی که برای اجرای کسب‌وکارشان به آن‌ها وابسته هستند، مبارزه می‌کنند.

شرکت Hewlett Packard (HPE) خدمات جدیدی را برای بازیابی فایل، بلوک، فاجعه و نسخه پشتیبان ارائه کرده است که برای کمک به مشتریان در حذف سیلوهای داده، کاهش هزینه و پیچیدگی و بهبود عملکرد طراحی شده است. سرویس‌های جدید داده‌های ذخیره‌سازی فایل، عملکردی مقیاس‌پذیر و درجه یک سازمانی را برای بارهای کاری فشرده ارائه می‌کنند، و خدمات بلوک توسعه‌یافته، ذخیره‌سازی حیاتی را با اقتصادی میان‌رده ارائه می‌کنند.

برای کمک به سازمان‌ها برای غلبه بر این کابوس چرخه حیات داده، HPE یک راه‌حل ذخیره‌سازی ماژولار جدید را معرفی می‌کند که برای ذخیره‌سازی بلوک یا فایل قابل تنظیم است. HPE Alletra Storage MP از یک زیرساخت تفکیک‌شده با پروتکل‌های ذخیره‌سازی چندگانه روی یک سخت‌افزار پشتیبانی می‌کند که می‌تواند به طور مستقل از نظر عملکرد و ظرفیت مقیاس‌بندی شود.

فایل‌ها و بلوک‌های پیشنهادی جدید از معماری انعطاف‌پذیری از طریق HPE Alletra Storage MP استفاده می‌کنند، بنابراین مشتریان می‌توانند انواع داده‌ها را از یک پلتفرم یکپارچه در سراسر ابر ترکیبی ذخیره، مدیریت و محافظت کنند. سرویس‌های داده جدید با هم یک تجربه عملیات ابری بصری را ارائه می‌کنند که مشتریان را قادر می‌سازد تا مدیریت چرخه عمر داده را تغییر دهند و در عصر بینش پیشرفت کنند.

HPE GreenLake برای ذخیره‌سازی فایل، سرویسی را برای سرعت بخشیدن به پردازش بارهای کاری فشرده داده از طریق عملکرد سازمانی در مقیاس، با توان عملیاتی صدها گیگابایت در ثانیه ارائه می‌کند. سرویس ذخیره‌سازی فایل جدید، تجربه ابری HPE GreenLake و نرم‌افزار VAST Data را برای ایجاد یک سرویس فایل بسیار انعطاف‌پذیر طراحی‌شده در مقیاس اگزابایتی، گرد هم می‌آورد.

مشتریان امروزی در مدیریت داده های خود با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند. افزایش سریع حجم و پیچیدگی داده‌ها، سازمان‌ها را مجبور کرده است که همه آن‌ها را با ترکیبی پرهزینه از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی سیل مدیریت کنند.» تام بلک، معاون اجرایی و GM، HPE Storage گفت. سرویس‌های داده جدید HPE GreenLake و نوآوری‌های HPE Alletra توسعه یافته مدیریت انواع داده‌ها، پروتکل‌های ذخیره‌سازی و بارهای کاری را آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌کند. به مشتریان این امکان را می دهد تا روی تسریع نوآوری و هدایت نتایج کسب و کار تمرکز کنند.

خدمات داده جدید از HPE

شماره 4 2023 صنعت معدن)

HPE GreenLake اکنون از یک رویکرد یکپارچه برای بازیابی بلایا و پشتیبان گیری پشتیبانی می کند.

• HPE GreenLake برای Disaster Recovery از طریق حفاظت مداوم از داده ها در پلتفرم جهانی و مقیاس پذیر SaaS HPE با صورتحساب انعطاف پذیر، از دست دادن داده و زمان خرابی را کاهش می دهد. HPE GreenLake for Disaster Recovery که با فناوری Zerto ساخته شده است، با استفاده از یک تجربه ساده، یکپارچه، خودکار و هماهنگ در چندین ماشین مجازی، بازیابی سریع و انعطاف پذیر را از هر گونه اختلال ارائه می دهد.

فضای ذخیره سازی بلوک را گسترش می دهد

مشتریان از یک پلتفرم ابری واحد و یکپارچه برای استقرار، مدیریت و سازماندهی داده ها و سرویس های ذخیره سازی بدون توجه به حجم کاری و پروتکل ذخیره سازی بهره می برند. انعطاف پذیری HPE Alletra Storage MP قیمت بهتری را برای عملکرد امروزی و توانایی افزایش مقرون به صرفه زیرساخت در سخت افزار مشابه در آینده فراهم می کند و در عین حال محافظت از سرمایه گذاری را افزایش می دهد. همچنین، تجربه شهودی ابری که توسط AIOps ارائه می‌شود، امکان تهیه و مدیریت فضای ذخیره‌سازی را بدون نیاز به مهارت‌های تخصصی فراهم می‌کند.

حفاظت از داده های ابری ترکیبی یکپارچه

فایل HPE جدید و پیشنهادات ذخیره سازی بلوک از طریق HPE GreenLake در دسترس هستند. توانایی سازمان‌دهی و مدیریت فایل‌ها و مسدود کردن سرویس‌های داده از یک پلتفرم یکپارچه به مشتریان اجازه می‌دهد تا بر روی استفاده از قدرت داده‌ها برای آزاد کردن نوآوری و کسب مزیت رقابتی تمرکز کنند.

[1] پیش‌بینی جهانی DataSphere IDC در سراسر جهان، 2022-2026: سازمان‌های سازمانی که بیشتر رشد داده‌ها را هدایت می‌کنند (IDC #49018922، می 2022)منبع: https://www.securitysa.com/19754R