خدمات شبکه ارائه خدمات شبکه در تهران رایان پشتیبان

یک شرکت معتبر وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه از زمانی که شما به مشکل بر میخورید یا درخواستی را اعلام می کنید ، تضمین می کند که در حداقل زمان ممکن (با توجه به مشکل و اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما) درخواست شما را انجام دهد. در واقع این تعهد باید در قالب یک بند از قرارداد پشتیبانی شبکه به شما ارائه شود. پرسنل شرکت با وجود پشتیبانی شبکه می‌تواند خیالشان از بابت امنیت اطلاعاتش راحت باشد.

به دلیل افزایش حجم اطلاعات و داده هایی که نیاز بود مابین سیستم های مختلف جابه جا شود، دیگر فلش، دیسک و … پاسخ گو نبودند و نیاز به یک شبکه وسیع و نامحدود روز به روز احساس شد، همین نیاز ها باعث ایجاد شبکه های کامپیوتری گردید. سیستم های کنترل دسترسی در کنار سیستم های نظارتی و سیستم اعلام حریق از مهمترین الزامات زیرساخت‌های هر مکانی می‌باشند. چرا که سیستم امنیتی، با نبود هر یک از این سه کیفیت و بهره‌وری لازم را ندارند. مفهوم سیستم امنیتی با قرار گرفتن این سه مهم در کنار هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیستم، cctv سیستم دوربین های مدار بسته ممکن است که در آن نصب شده که در آن اپراتور ماشین را می توان به‌طور مستقیم مشاهده افرادی که ممکن است با عملیات غیر منتظره ماشین صدمه دیده می‌شود.

راه اندازی VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو , روتینگ و سوئیچینگ و فایروالینگ شبکه با سخت افزارهای های سیسکو , بدست آوردن ارتباطی امن و مطمئن با استفاده از Access Point و خدمات Subnetting و VLAN بندی سوئیچ های سیسکو , لیست کارهای خدمات کامپیوتری از خدمات ما می باشد. این سرویس معمولا برای استفاده بهینه از سخت افزار های شرکت یا سازمان مورد استفاده قرار می گیرد که کمک می کند هم هزینه های اضافی برای خرید تجهیزات کاهش پیدا کند و هم از ظرفیت سخت افزارهای موجود بهینه استفاده شود. و تلاش کرده ایم ضمن سرعت بالایی که در پیشبرد کار داریم خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم. تیم اجرایی ما با در اختیار داشتن کادری متخصص با دانش آکادمیک و تجربه ای‌ که طی اجرای پروژه های متعدد کسب شده است , قادر خواهد بود این هدف را به خوبی تحقق بخشد.

خدمات شبکه ارائه خدمات شبکه در تهران رایان پشتیبان

این محدودیت نمی تواند کمتر از 5 دقیقه و بیشتر از 15 دقیقه باشد و پس از آن نیز کاربر جدید را در اولویت پاسخگویی قرار دهد. همچنین شرکت اجازه دارد تا برای مدت زمان حداکثر 5 دقیقه، تماس کاربر را در صف مکالمه نگه دارد. بدیهی است، مدت زمانی که کاربر در صف مکالمه قرار گرفته از اعتبار وی کاسته نمی شود.

برخی از مشتریان پشتیبانی شبکه کامکو

با استفاده از خدمات مجازی سازی شبکه میتوان فایل ها، تصاویر، برنامه ها و پوشه ها را به صورت متمرکز از یک سایت فیزیکی مدیریت کرد. فراتر از دسترسی به شبکه، طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه‌ای موجود عبارتند از بهینه سازی WAN، پیام رسانی یکپارچه، مدیریت شبکه، فایروال‌های امنیتی مدیریت شده، شبکه‌های خصوصی مجازی و موارد بسیار دیگر. تمامی اقدامات بخش سخت افزاری مانند راه اندازی و تعمیر زیر ساخت های انتقال دیتا را گویند.

  • این روش عموما با روش های دیگر ترکیب شده و سیستم مناسبی را ایجاد می کند.
  • به منظور استفاده از شبکه و انواع خدمات مربوطه به جزء منابع نرم افزاری بایستی از منابع سخت افزار نیز استفاده نمود.
  • این خدمات مجموعه ای از ابزارها و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشند.
  • سلام Net Monitor for Employees نرم افزاری که به شما امکان مشاهده صفحات نمایش کامپیوترهای متصل…
  • لازم است که تمامی کارشناسان شبکه با یک دیگر نهایت تعامل را داشته باشند.
  • می‌توان آن را از طریق ایمیل، اتصالات اینترنتی، اسنایفرهای بی‌سیم ارسال کرد – در واقع، اخیراً کشف شده است که می‌توان اطلاعات را از صفحه‌هایی که نمی‌بینید، رمزگشایی کرد، فقط بر اساس صداهایی که مانیتور تولید می‌کند.

پشتیبانی شبکه فقط شامل رفع مشکلات نمی باشد ، بلکه در این خدمات، اطلاعات و امنیت شبکه و زیر ساخت ها نیز حفظ می شود. داشتن پشتیبانی شبکه مطمئن و مناسب می تواند خیال شما را از بابت ایجاد مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و زیرساختی راحت کند. ما در تیم پشتیبانی شبکه کامکو تلاش می کنیم تا در کمترین زمان بهترین کیفیت و شرایط را برای شبکه شما در زمینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ایجاد کنیم و از ایجاد مشکلات در آن جلوگیری کنیم. خدمات شبکه به مجموعه خدماتی که در جهت حفظ و نگهداری، رفع ایراد و اشکالات احتمالی و بالا بردن ضریب امنیت و پایداری زیرساخت و تجهیزات شبکه، نرم افزار و اطلاعات یک شرکت و یا سازمان، انجام می گردد گفته می شود.

با خرید ویروس کش مطمئن به جنگ سارقان سایبری بروید

تهیه نقشه شبکه پیش از اجرا و نصب کابل ها برای کاهش هزینه ها و جانماییی تمام بخش ها بر اساس استاندارد و نیاز کارفرما بسیار کاربردی است.اجرت کابل کشی شبکه در پیشگام رایانه بسیار مقرون به صرفه است و هزینه ها قبل از اجرا به صورت قطعی به کارفرما اعلام می شود. پس از نصب کابل های شبکه، تمام شبکه با ابزارهای مخصوص تست می شود و تا از سرعت و عملکرد شبکه اطمینان حاصل شود. پیاده‌سازی شبکه به‌عنوان یک سرویس می‌تواند بسیاری از هزینه‌های فناوری اطلاعات از جمله هزینه‌های زیرساخت، سخت‌افزار و نرم‌افزار و همچنین هزینه‌های عملیاتی، نگهداری و خدمات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در یکی از نظرسنجی‌های اخیر نشان داده شده که شرکت‌هایی که از خدمات مدیریت‌ شده شبکه برای برخی یا همه نیازهای فناوری خود استفاده می‌کنند، حداقل ۲۵ درصد کاهش در هزینه‌های سالانه فناوری اطلاعات دارند.

از بزرگترین شرکتهای پشتیبانی شبکه روی بستر اینترنت که در قالب فروم ها و صفحات پرسش وپاسخ ، به مراجعه کنندگان خدمات میدهند ، می توان به پشتیبانی شرکت مایکروسافت ، میکروتیک ، سیسکو ، کینگ آی تیو … اشاره کرد . شرکت شایگان بخش پشیتبانی شبکه شرکت شما را به عهده می گیرد و شما می توانید به فعالیت های تخصص خودتان تمرکز داشته باشند. سعی ما بر این است تا جدیدترین اخبار و بهترین آموزش های خدمات پشتیبانی شبکه را در بخش وبلاگ منتشر کنیم و آن را به شما اطلاع رسانی کنیم. امنیت شبکه شامل اقدامات مدیریت شبکه است که به منظور جلوگیری بر دسترسی غیرمجاز اعمال می شود.

خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و حومه