خدمات مدیریت شده می تواند کمبود مهارت ها را کاهش دهد – شماره 1 2023

توسط Quintin van Zyl، مدیر عملیات خدمات مدیریت شده در Qwerti

مشارکت با یک MSP فقط به منابع مربوط نمی شود – بلکه به جبران کمبود مهارت و مقیاس عملیات IT شما به شیوه ای مقرون به صرفه و به صرفه کمک می کند. همچنین این یک فرصت استراتژیک برای بخش فناوری اطلاعات شما است تا از طریق پذیرش سریع فناوری‌های مدرن که می‌تواند همکاری، عملیات و امنیت داده‌ها را در سازمان شما افزایش دهد، تحول دیجیتال را در آغوش بگیرد.

آفریقای جنوبی در بحبوحه کمبود مداوم و عمیق‌تر مهارت‌های فناوری اطلاعات است که به دلیل تقاضای بالای جهانی برای استعدادهای فناوری اطلاعات از سوی استخر مهارت‌های این کشور تشدید شده است. هجوم مهارت های کیفی اغلب با دستمزد جذاب و فرصت کار برای شرکت های خارج از کشور بدون ترک خانه تحریک می شود.

این کمبود مهارت‌های فناوری اطلاعات و دسترسی محدود آن به بخش‌های خاصی از بازار به این معناست که مدیران فناوری اطلاعات، به‌ویژه در شرکت‌های کوچک و متوسط، جذب و حفظ استعدادهای مناسب برای تحقق اهداف استراتژیک فناوری اطلاعات خود را چالش برانگیز می‌دانند. استقرار و مدیریت زیرساخت IT پیچیده است و اینجاست که شریک خدمات مدیریت شده (MSP) می تواند نقش مهمی ایفا کند. MSP ها می توانند برنامه ریزی ضعیف ظرفیت و پیش بینی رشد را کاهش دهند و برخی از چالش های مرتبط با منابع انسانی را از نظر حقوق فردی و هزینه های مرتبط با مزایای کارکنان حذف کنند.

به‌علاوه، تقاضاهایی که توسط استعدادهای ماهر فناوری اطلاعات از شرکت‌ها می‌شود، گاهی اوقات می‌تواند تغییر نامطلوبی داشته باشد زیرا آگاهی آنها از کمبود مهارت‌ها آشکارتر می‌شود.

شرکت‌ها و شرکت‌های بزرگ با بودجه حقوق و دستمزد انعطاف‌پذیر تا حد زیادی استعدادهایی را جذب می‌کنند که بیشترین مهارت‌ها را دارند که در کشور باقی می‌مانند. مهارت‌های فناوری اطلاعات در میان بالاترین رده‌های تقاضا قرار می‌گیرند، و کمبود فعلی ملی و تقاضای قوی در آینده، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​را در موقعیتی مخاطره‌آمیز قرار می‌دهد.

خدمات مدیریت شده می تواند کمبود مهارت ها را کاهش دهد

شماره 1 2023 آموزش و آموزش، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

پذیرش خدمات مدیریت شده می تواند محیط IT را در یک کسب و کار با آزاد کردن کارکنان داخلی برای انجام وظایف با ارزش تر، ساده کند. برخی از MSPها همچنین در صورت لزوم مهارت‌هایی را در سازمان شما تعبیه می‌کنند، و مزیت اینجا این است که آموزش، گواهینامه، پاداش و در دسترس بودن مستمر تخصص در محیط شما همه به حساب MSP است، در حالی که شما فقط باید به یک مدت از پیش تعیین شده متعهد شوید. توافقنامه هزینه قراردادی مبتنی بر

چگونه MSP ها با کمبود مهارت ها کنار می آیند؟ آیا آنها تحت تأثیر آن نیستند؟ واقعیت این است که MSPها از این بحران مصون نیستند، اما با وجود آن، در موقعیت بهتری برای جذب استعدادها هستند. علاوه بر دستمزدهای مرتبط با بازار و مزایای معمول، این واقعیت که MSPها می توانند کارمندان خود را به طور گسترده و مورد نیاز در معرض تعدادی از محیط ها، فن آوری ها، صنایع و پروژه ها قرار دهند، و آنها ابزاری برای تسهیل آموزش، ارتقاء مهارت دارند. و فرصت های صدور گواهینامه، آنها را به کارفرمایان منتخب در بخش فناوری اطلاعات تبدیل می کند.

استفاده از مشارکت با یک شرکت خدمات مدیریت شده می تواند به مدیران ارشد فناوری اطلاعات و مدیران فناوری اطلاعات کمک کند تا با این چالش ها کنار بیایند و تأثیر کمبود مهارت های فعلی را کاهش دهند. MSPها مدل‌های انعطاف‌پذیر و به‌عنوان یک سرویس را ارائه می‌کنند که رهبران فناوری اطلاعات و تیم‌هایشان را قادر می‌سازد تا بر ارزش تجاری فناوری اطلاعات تمرکز کنند.

شرکای خدمات مدیریت شده مکمل تیم های IT داخلی موجود هستند که بر ایجاد تحول متمرکز هستند، به ویژه زمانی که فروشگاه فناوری اطلاعات آنها از نظر در دسترس بودن منابع ناکافی است. کسب‌وکارها به مهارت‌های زیرساخت فنی فناوری اطلاعات کمتری نیاز خواهند داشت، زیرا این امر توسط MSP ارائه می‌شود. برای CIO یا مدیر فناوری اطلاعات، فرصتی وجود دارد که نقش‌های خود را در سازمان ارتقاء بخشد و به بخش کلیدی گفتگوی استراتژیک در کل سازمان از نظر مهار هزینه و افزایش کارایی تبدیل شود – که به راحتی با دسترسی به ابزارهای مناسب قابل دستیابی است. زیرساخت مشترک و مهارت های مناسب برای راه اندازی.

اگر کسب‌وکار شما، مانند بسیاری دیگر، در حال آغاز یک سفر تحول یا آماده‌سازی برای حرکت بزرگ بعدی IT شما است، موفقیت ممکن است در یافتن MSP مناسب برای مدیریت اصول اولیه باشد و تیم داخلی را قادر می‌سازد تا روی تبدیل کاربرد IT به فناوری اطلاعات تمرکز کند. یک مزیت رقابتی برای کسب و کارمنبع: https://www.securitysa.com/18495R