خدمات هشدارهای اضطراری در سراسر بریتانیا | امنیت حرفه ای


دولت بریتانیا یک سرویس هشدار اضطراری در سراسر بریتانیا راه اندازی کرده است. یک آزمایش در سراسر بریتانیا در روز یکشنبه، 23 آوریل برگزار می شود، که مردم یک پیام آزمایشی را روی تلفن همراه خود دریافت می کنند. صدای آژیر مانند و لرزش تا ده ثانیه پیام را همراهی می کند.

این پس از آزمایش در ایست سافولک و ریدینگ می آید. هنگام دریافت چنین پیامی نیازی به انجام کاری ندارید. آژیر به طور خودکار خاموش می شود. پیام خوشامدگویی تا زمانی که شما آن را تأیید نکنید، روی صفحه باقی می‌ماند، مانند هشدار «کم بودن باتری».

هشدارها فقط از طرف دولت یا خدمات اورژانسی می‌آیند که جان افراد را در معرض خطر فوری قرار دهد. و فرستنده‌ها اخطاری صادر می‌کنند، منطقه آسیب‌دیده را شرح می‌دهند، و دستورالعمل‌هایی در مورد بهترین نحوه پاسخگویی ارائه می‌کنند – پیوند دادن به gov.uk/alerts جایی که مردم می توانند اطلاعات بیشتری دریافت کنند. ایالات متحده، کانادا، هلند و ژاپن از جمله کاربران خدمات مشابه هستند. دریافت هشدارها رایگان و یک طرفه است. دولت تاکید می کند که آنها مکان کسی را فاش نمی کنند یا اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کنند.

الیور داودن، صدراعظم دوک نشین لنکستر، گفت: «ما در حال تقویت تاب آوری ملی خود با یک سیستم هشدار اضطراری جدید، برای مقابله با طیف گسترده ای از تهدیدات – از سیل گرفته تا آتش سوزی های وحشی هستیم. این انقلابی در توانایی ما برای هشدار و اطلاع رسانی به افرادی که در معرض خطر فوری هستند متحول خواهد شد و به ما کمک می کند تا مردم را ایمن نگه داریم. همانطور که در ایالات متحده و جاهای دیگر دیده‌ایم، صدای وزوز یک تلفن می‌تواند یک زندگی را نجات دهد.»

می‌توانید از سیستم هشدارهای اضطراری در تنظیمات تلفن خود انصراف دهید، «هشدارهای اضطراری» را جستجو کنید و «هشدارهای شدید» و «هشدارهای شدید» را خاموش کنید. اگر دستگاه شما خاموش باشد یا در حالت هواپیما باشد، هشدار دریافت نخواهید کرد.

برای استفاده از اوربریج هشدار اضطراری در فلوریدا را ببینید وب سایت Everbridge. از دیگر کاربران ایالات متحده می توان به پارک ملی گراند کانیون اشاره کرد. Everbridge از جمله حامیان مالی نمایشگاه سالانه ASIS Europe در روتردام هستند. تریسی راینهولد، CSO در Everbridge، امروز در این رویداد در مورد ایجاد انعطاف‌پذیری سازمانی صحبت می‌کند.

عکس مارک رو; چمن خشک شده، نزدیک جنگل اپینگ، شمال لندن، تابستان گذشته.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/government/uk-wide-emergency-alerts-service/