خدمات پارکینگ هوشمندتر – شماره 6 2022

بر اساس گزارش سرویس مدیریت پارکینگ در آفریقای جنوبی، بازار مدیریت پارکینگ در 18 ماه گذشته کاهش یافته است زیرا پیشرفت‌های عمده املاک به دلیل چشم‌انداز اقتصادی ضعیف متوقف شده است. بخش مدیریت پارکینگ به شدت تحت تأثیر مقررات سختگیرانه Covid-19 و قرنطینه سراسری قرار گرفت، زیرا مردم به کار از خانه و خرید آنلاین محدود شده بودند.

خدمات پارکینگ هوشمندتر

شماره 6 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، حمل و نقل (صنعت)، لجستیک (صنعت)

وی ادامه می دهد که آخرین روند خدمات پارکینگ شامل نظارت بر خلیج از طریق نشانگرهای اشغال مبتنی بر LED، شمارش مناطق، تابلوهای پیام متغیر که داده های لحظه ای را در مورد ظرفیت پارکینگ ارائه می دهد، سیستم های روشنایی LED برای صرفه جویی در مصرف برق و کنترل هوشمند برق، و مونوکسید کربن است. سیستم های تشخیص برای نظارت بر سطوح ایمنی انتشار

“به طور سنتی، پارکینگ به عنوان یک خرید مبتنی بر هزینه و کینه تلقی می شود. ما در حال تغییر آن گفتگو هستیم. فیتزروی می‌گوید: مشتریان از فناوری‌های جدید ما که درآمدهای پارکینگ را افزایش می‌دهند، و خدمات پارکینگ مبتنی بر راه‌حل‌های ما که نوآوری می‌آورد و ارزش کلی ملک شما را بهبود می‌بخشد، سود می‌برند.

برای اطلاعات بیشتر با سروست تماس بگیرید 0860 225 584، [email protected]، www.servest.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17593R

گسترش فعالیت های مجرمانه مانند سرقت وسایل نقلیه، خرابکاری و سرقت در اماکن عمومی مانند پارکینگ ها، مالکان املاک را وادار کرده است تا ایمنی بهبود یافته در این تاسیسات را در اولویت قرار دهند. فیتزروی می گوید: «این به نوبه خود مستاجران و مشتریان را به دلیل آرامش بیشتر جذب می کند.

فیتزروی می‌گوید برای کاهش خطر همیشگی جرم در فضاهای کاری، مراکز خرید و امکانات اقامتی، شرکت‌های مدیریت تسهیلات مانند Servest راه‌حل‌های فناوری نوآورانه‌ای را برای اطمینان از اینکه مشتریان خود در پارکینگ و فضاهای امنیتی پیشرو هستند، توسعه داده‌اند.

جورج فیتزروی، مدیر عامل Servest Security می گوید، برای رسیدن به این اهداف، آنها باید از عملیات سنتی باتوم و مشعل، به راه حل های سفارشی تر و خودکارتر تبدیل شوند.

همانطور که مدیریت تسهیلات هوشمندتر می شود، صاحبان املاک نیز متوجه می شوند که خدمات پارکینگ پتانسیل افزایش امنیت دارایی های آنها، بهبود تولید درآمد از پارکینگ و افزایش ارزش کلی دارایی هایشان را دارد.

با شروع عادی شدن اوضاع و از سرگیری فعالیت های تجاری با فشار کامل، تقاضا برای جایگاه های پارکینگ به سرعت در حال بازگشت است. با این حال، تغییر چشم‌انداز اقتصادی-اجتماعی ایجاب می‌کند که خدمات پارکینگ جلوتر از منحنی باشد، امنیت بیشتری را فراهم می‌کند و صاحبان املاک را قادر می‌سازد از این دارایی‌ها برای بهینه‌سازی درآمدزایی استفاده کنند.

فیتزروی می‌گوید که با بازگشت افراد بیشتری به دفاتر پس از کاهش مقررات کووید-19، صاحبان املاک و مستغلات در حال تجدید نظر در دیدگاه خود در مورد خدمات پارکینگ هستند و به دنبال اجرای راه‌حل‌های هوشمند و متناسب با نیازهای آنها هستند.

“مشتریان به دنبال راه حل های نوآورانه پارکینگ هستند که مزایای متعددی را برای دارایی های ثابت آنها به ارمغان می آورد. فیتزروی می‌گوید: خدمات پارکینگ از ارائه یک خلیج خالی به مشتریان به راه‌حل‌های هوشمندتر که داده‌های مهمی را جمع‌آوری و جمع‌آوری می‌کند فراتر رفته و به مالکان املاک کمک می‌کند تا ایمنی مستاجران خود را بهبود بخشند و دارایی‌های ثابت خود را به‌طور بهینه مدیریت کنند.

او پیش‌بینی می‌کند که با توجه به چشم‌انداز رشد در توسعه مالکیت تجاری، خرده‌فروشی و صنعتی، بازار مدیریت پارکینگ و امنیت پیش از شیوع همه‌گیری کووید-19 از رشد خود پیشی خواهد گرفت.