خرده‌فروشی به PCCها درباره خشونت «تکان‌دهنده» می‌نویسد


پلیس باید برای بررسی هر گزارش خشونت و سوء استفاده علیه کارگران خرده‌فروشی فشار بیاورد تا با این جرم با جدیتی که شایسته آن است برخورد شود. بنابراین بیش از 100 رئیس و مدیر خرده‌فروشی در یک نمایشگاه باز می‌گویند حرف به پلیس و کمیسران جنایت (PCC) از طریق انجمن تجاری کنسرسیوم خرده فروشی بریتانیا (BRC).

خرده فروشان در سال 2020/21 715 میلیون پوند برای پیشگیری از جرم خرج کردند – از استخدام تیم‌های امنیتی در فروشگاه، آموزش کارکنان برای کاهش تنش، و سرمایه‌گذاری در دوربین‌های مدار بسته و دوربین‌های فرسوده برای کارکنان – اما حمایت پلیس محلی برای محافظت از کارکنان بسیار مهم است. در این نامه شکایت شده است که «خشونت و سوء استفاده علیه کارگران خرده‌فروشی به اوج خود رسیده است».

قانون پلیس، جرم، مجازات و دادگاه 2022 مجازات شدیدتری را برای افرادی که به خشونت و آزار علیه کارگران خرده‌فروشی مجرم شناخته می‌شوند، مجاز دانست. در نامه آمده است که این اصلاحیه سیگنال بسیار قوی می فرستد مبنی بر اینکه حملات از این نوع کاملاً غیرقابل قبول هستند، اما تنها در صورتی به عنوان یک عامل بازدارنده عمل خواهد کرد که از اختیاراتی که ارائه می دهد به درستی و به طور گسترده استفاده شود.

این نامه توسط روسای بخش های اصلی خیابان مانند Primark، Marks and Spencer، John Lewis، Spar UK، Specsavers، Starbucks و Wickes امضا شد. مستقیماً از PCCها خواست تا جرایم خرده فروشی را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. همچنین به پلیس (که باید گزارش جرم را ساده‌تر کند، «به پلیس کمک کند تصویر دقیقی از مشکل ارائه کند») و دادگاه‌ها را مورد خطاب قرار داد – در این نامه از PCCها خواسته شد دستورالعمل‌های جدید مجازات در یک منطقه مورد استفاده قرار گیرند و چه تأثیری (در صورت وجود) ) آنها در مورد خشونت و سوء استفاده علیه کارگران خرده فروشی هستند.

در این نامه آمده است: «ما به‌طور فزاینده‌ای نگران گزارش‌های افزایش سطح خشونت، سوء استفاده و رفتارهای ضد اجتماعی هستیم که تا حدی با مقابله با دزدی از مغازه‌ها مرتبط است». خرده فروشان این نکته را اضافه کردند که در نهایت، سرقت هزینه عملیات را بالا می برد و منجر به قیمت های بالاتر می شود. و هزینه های عاطفی برای قربانیان و شاهدان جنایت دارد، نه فقط هزینه مالی دزدی.

پاسخ

کیتی بورن (محافظه کار ساسکس PCC) انجمن ملی پلیس و کمیسران جنایی است (APCC) منجر به جرایم تجاری و خرده فروشی. او پاسخ داد: “من می خواهم به همه کارگران خرده فروشی اطمینان دهم که نگرانی های آنها بسیار جدی گرفته می شود. در سراسر انگلستان و ولز، جرایم خرده فروشی توسط اکثریت قریب به اتفاق PCCها به عنوان یک اولویت کلیدی در سطح محلی شناسایی شده است، با یک برنامه اقدام برای مقابله با افزایش جرایم گزارش شده.

دزدی و کوچک شدن مغازه قیمت قابل قبولی برای کار در خرده فروشی نیست و نباید آن را تحمل کرد. به طور مشابه، قرار گرفتن در معرض عبارات ناپسند، تهدید یا سوء استفاده نباید عادی شود، زیرا می دانیم که تأثیر مخربی که می تواند بر کارکنان، معیشت آنها و زنجیره تأمین داشته باشد.

یکی از مشکلات کلیدی در مورد جرایم خرده فروشی این است که در حال حاضر تنها درصد کمی از این جرایم به پلیس گزارش می شود. باید تلاش کرد تا گستره کامل مشکل را درک کرد تا بتوانیم به طور موثر از مشاغل حمایت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که نیروهای پلیس بر این اساس پاسخ می دهند و اولویت بندی می کنند.

برای مقابله با این مشکل در ساسکس، ما یک سیستم «گزارش با یک لمس» را معرفی کرده‌ایم که با تعاونی و راه حل ملی جرایم تجاری. این طرح آزمایشی زمان گزارش جرایم در خرده فروشی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و اعتماد فروشگاه های شرکت کننده و کارکنان آنها را بهبود بخشیده است. سطح گزارش در آن فروشگاه های شرکت کننده تا 300 درصد افزایش یافته است.

«همچنین مشارکت تجاری ایمن ساسکس را تشکیل داده‌ام که متشکل از کسب‌وکارهایی از منطقه محلی است که با همکاری تیم تخصصی جرایم تجاری ما متشکل از ۹ محقق، به شناسایی چالش‌ها و الگوهای جرم، توسعه راه‌هایی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مبارزه با تخلفات فراوان کمک می‌کنند. علاوه بر این، ما سه برنامه را برای همکاری با مجرمان بار اول و سریالی به منظور کاهش تخلفات مجدد و حمایت از قربانیان جرایم تجاری ایجاد کرده ایم.

به طور تصادفی کیتی بورن از جمله کسانی بود که در یک کتاب نقل قول شد آی تی وی امشب برنامه شب گذشته جنایت علیه خرده فروشی، مغازه ها و دزدان.

به طور جداگانه، در اتحادیه کارگران خرده فروشی Usdaw، پدی لیلیس، دبیر کل ماه گذشته اصرار کرد با توجه به عدم اعتماد تقریباً کامل «کارکنان مغازه» به توانایی سیستم برای ارائه حفاظتی که نیاز دارند، کارهای بیشتری باید انجام شود.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/retail-writes-to-pccs-about-shocking-violence/