خرید و قیمت کتاب کمک درسی دروس طلایی دهم علوم انسانی ترب | ketabko

تهیه و گردآوری این کتاب را گروه مولفان انتشارات مهر و ماه بر عهده داشته است. این کتاب 208 صفحه ای را آقایان روزبه شهلایی و شهاب اناری تالیف کتاب کمک درسی دهم انسانی کرده اند. نمونه سوالات تشریحی و امتحانی در این کتاب طراحی نشده است.

کتاب آیات و نکات جامع سری مینی میکرو طلایی ویژه کنکور 1401

با خرید از این سایت شما مطمئن خواهید بود که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد. 5- تمامی پرسش‌های آزمون‌ها در قسمت پایانی کتاب به طور کاملاً تشریحی پاسخ داده‌شده‌اند، سعی شده است در آن قسمت افزون ‌بر پاسخ سؤال، نکات آموزشی مهم مربوط به هر‌سؤال تشریح و مرور شود. 1- هر یک از 5 آزمون کتاب با پیش‌روی مستقل به مباحث نیم‌‌سال اول پایه‌ی دهم و مباحث سال نهم می‌پردازد. برای درس ریاضی دهم انسانی 2 کتاب مهم و پرفروش را در ادامه ذکر کرده‌ ایم. که می توانید آن ها را از نظر ویژگی و ساختار با یکدیگر مقایسه کنید. در انتهای هر درس قسمت جمع بندی وجود دارد که به دانش آموز می کند تا تمام مطالب درس را سریع مرور کند.

کتاب های دهم انسانی انتشارات مشاوران

اما با گذشت زمان و شروع سال تحصیلی کم کم مسیر خود را پیدا می کنند و به دنبال برطرف کردن مشکلات خواهند بود. کما اینکه یکی از تغییرات بزرگ در این مقاطع تحصیلی انتخاب رشته تحصیلی مورد علاقه شان خواهد بود و این موضوع می تواند یکی از چالش برانگیزترین اتفاقات در این دوره باشد. همان طور که می دانید انتشارات خیلی سبز با چاپ کتاب ماجراهای من و درسام توانسته نگرانی دانش آموزان را در مورد امتحانات نوبت اول و دوم برطرف نماید همچنین با انتشار کتاب تست فارسی دهم شما را با پرسش های چهار گزینه و برای کنکور آماده نماید. مجموعه کتاب های درسی دهم رشته انسانی در سه سال به چاپ رسیده است. پک کتاب درسی دهم انسانی که مناسب کنکوری ها و دانش آموزان سال دهم آماده شده است. در این فروشگاه آنلاین علاوه بر کتاب کمک درسی میتوانید کتاب کودک و نوجوان، انواع کتاب دانشگاهی، کتاب های درسی و کتاب های مخصوص کنکور را نیز خریداری نمایید.

خرید و قیمت کتاب کمک درسی دروس طلایی دهم علوم انسانی ترب | ketabko

در کتاب های کنکوری نکات مهم امتحانی و تست های پرتکرار کنکوری بایستی باشد. این کتاب ها نثری روان و شیوا و به دور از هرگونه تکلّف دارند و برای هر دانش آموز دهم انسانی با هر سطحی، مفید واقع می‌شوند. یکی از بهترین کتاب های کمک درسی جغرافیا دهم انسانی از انتشارات خیلی سبز است.

  • به همین دلیل کتب درسی به تنهایی توانایی آماده سازی دانش آموزان و رفع مشکلات آنها را ندارد و در اینجا دانش آموزان نیاز به یک ابزار کمک آموزشی برای درک بهتر مفاهیم درسی و بالا بردن سطح علمی خود دارند.
  • تعداد صفحات کتاب جامعه شناسی دهم تست خیلی سبز 144 صفحه است.
  • این ناشر هم در زمینه کتب کمک آموزشی و هم کتب تستی و کنکوری کی از بهترینها در این زمینه می باشد.
  • که دو مورد از بهترین این منابع را در ادامه بررسی و معرفی خواهیم کرد.

استفاده و خرید کتاب کمک آموزشی درس های دهم انسانی مانند ریاضی انتشارات گاج، توسط بسیاری از مراکز آموزشی به عنوان مکمل محتوای درسی تدریس می‌شود. به‌طورکلی استفاده از کتاب کمک درسی ریاضی دهم انسانی، می‌تواند بسیاری از مسائل و محاسبات را برای دانش‌آموز ساده کند. بنابراین تنها موضوعی که باید به هنگام خرید به آن توجه کنند میزان ضعف و قوت خودشان در درس ادبیات است.

دفترچه هشتگ کنکور رشته ریاضی چاپ 1400