خط دوربین دومرا | امنیت حرفه ای


سازنده آلمانی دالمایر نسخه E از خط دوربین Domera خود را ارائه کرده است. به گفته شرکت دوربین‌ها برای پروژه‌هایی مناسب هستند که کیفیت تصویر در آنها اولویت است، اما برای مثال، در جایی که به پشتیبانی هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل ویدیو نیازی نیست.

دوربین های ماژولار سری Domera که در سال 2022 معرفی شدند اکنون به عنوان “نسخه الکترونیکی” نیز در دسترس هستند. به گفته سازندگان، دو دوربین RDF5120DN (E) و RDF5140DN (E) به ترتیب وضوح 2 و 5 مگاپیکسل را ارائه می دهند که حتی در نور کم نیز تصاویر دقیقی را ارائه می دهند. عملکرد WDR (Wide Dynamic Range) برای تصاویر بهینه در صحنه هایی با مناطق بسیار روشن و بسیار تاریک است. نور LED مادون قرمز تطبیقی ​​180 درجه اختیاری دوربین، تصاویر سیاه و سفید را با کنتراست حتی در تاریکی ارائه می دهد.

این شرکت می‌گوید به‌عنوان یک سیستم مدولار با گزینه‌های مختلف نصب، شرکای کانال و نصاب‌ها نه تنها می‌توانند سناریوهای کاربرد دوربین Dome را پوشش دهند، بلکه می‌توانند جایگزین دوربین‌های خارجی، جعبه‌ای و گلوله شوند. این می تواند به معنای محافظت بهتر در برابر عنکبوت ها و نورپردازی بهتر به لطف نور IR خود دوربین باشد. Dallmeier RPoD (Remote Positioning Dome) به لنز اجازه می دهد تا از راه دور در سه محور تنظیم شود. این به تکنسین ها اجازه می دهد تا در صورت تغییر نیازها یا ترجیحات مشتری، دوربین را نصب کنند و صحنه ضبط شده را از هر نقطه ای تنظیم کنند. تنظیم دقیق لنز روی نردبان یا بالابر که زمان بر است، اکنون به گذشته تبدیل شده است. دوربین ها از فشرده سازی ویدیوی H.264/H.265 پشتیبانی می کنند و به لطف ONVIF پشتیبانی از Profile S، می تواند در طیف وسیعی از سیستم های مدیریت ویدئو (VMS) یکپارچه شود.

توماس دالمایر، مدیر عامل الکترونیکی دالمایر، در تصویر گفت: «ما بارها و بارها می شنویم که مشتریان و شرکای ما از محصولات دالمایر بسیار قدردانی می کنند. متأسفانه، این تصور در بازار وجود دارد که Dallmeier عمدتاً در «بخش برتر» امنیت ویدیویی B2B با محصولاتی قرار دارد که ویژگی‌ها و عملکردهایی را ارائه می‌دهند که ممکن است برای برنامه‌های خاص مورد نیاز نباشد. با دوربین‌های Domera Version E، اکنون راه‌حل‌هایی را در بخش قیمت دوربین‌های B2B بین 600 تا 800 یورو نیز ارائه می‌کنیم که نشان می‌دهد کیفیت «ساخت آلمان» همیشه نباید گران باشد. مدل‌های دوربین برای برنامه‌هایی ایده‌آل هستند که در آن یک تصویر ویدیویی درجه یک از اهمیت اولیه برخوردار است، اما نه عملکردهای اضافی مانند هوش مصنوعی یا صدا.”

دوربین‌های نسخه E در کوتاه‌مدت در دسترس هستند و می‌توان آن‌ها را از Dallmeier یا از طریق شبکه شرکای جهانی این شرکت خریداری کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/domera-camera-line/