خلاصه نمایشگاه بین المللی امنیت | امنیت حرفه ای


نمایشگاه بین المللی امنیت در 26 و 27 سپتامبر 2023 به المپیا، لندن باز می گردد. سخنرانان مهمان در نمایش 2022، در تصویر، نماینده آژانس پلیس اتحادیه اروپا یوروپول، ATF، پلیس هلند، کینگز کالج لندن، و خدمات تحقیقات تسلیحاتی (ARS) تاریخچه اسلحه های گرم پرینت سه بعدی را برای لیبراتور تا مدل های فعلی پوشش دادند. در مورد تهدید، آنها مطالعات موردی و فرصت های تحقیقاتی و الزامات اطلاعاتی را برای تقویت اجرای قانون و واکنش جمعی صنعت خصوصی به اشتراک گذاشتند.

سه کنفرانس در طول دو روز برگزار شد که شامل اجلاس جهانی مقابله با ترور و جرایم جدی و سازمان‌یافته، کنفرانس بین‌المللی امنیت، و کنفرانس بین‌المللی ریسک و انعطاف‌پذیری بود. تام توگندات، وزیر جدید وزارت کشور در امور امنیت، سخنرانی کوتاهی ایراد کرد. او اهمیت شفافیت و آزادی را برای دموکراسی طولانی مدت تشخیص داد و در مورد موفقیت عملیات پل لندن و برگزاری مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم اعلیحضرت تأمل کرد. او به مثال قابل توجهی که برای همکاری جهانی ارائه داد و اینکه چگونه ادامه همکاری کلید موفقیت خواهد بود، اذعان کرد.

در مورد عملیات پل لندن، مت توئیست. دستیار کمیسر، پلیس مبارزه با ترور بریتانیا در مورد گستردگی عملیات از ضد ترور یکپارچه تا «بزرگترین استقرار تا کنون» از مجریان قانون و حمایت از سازمان های دولتی صحبت کرد. وی اظهار داشت که پاسخ ضد پهپاد 80 پرواز را مورد بررسی قرار داده است که چهار مورد از آنها به دلیل اقدامات مورد نظر خود تحت پیگرد قانونی قرار دارند.

از جمله موضوعات دیگر: «تهدید مزمن و خورنده» جرایم جدی و سازمان‌یافته (SOC) توسط مت هورن، معاون مدیر تحقیقات در آژانس ملی جرایم مطرح شد. او مقیاس هشدار دهنده و پیچیدگی تهدید در حال تحول را توضیح داد که بیش از 37 میلیارد پوند در سال هزینه دارد. او گفت که نرخ SOC در حال افزایش بود و از سطوح قبل از همه‌گیری فراتر رفت و بسیاری از متخلفان به طور فزاینده‌ای از فناوری استفاده می‌کردند، که شاهد افزایش پذیرش نسبت به همه‌گیری بود. او با توصیف آن به عنوان “مسابقه تسلیحاتی تکنولوژیک با جنایتکاران”، بر اهمیت به روز رسانی قوانین، همکاری با صنعت و دانشگاه و اتخاذ “تدابیر حفاظتی و حفاظتی نوآورانه” تاکید کرد.

در مورد قانون پیشنهادی Protect Duty، سخنران بازگشت Shaun Hipgrave، مدیر حفاظت و آماده سازی – گروه امنیت داخلی (HSG) در وزارت کشور بود. او به حاضران یادآوری کرد که تروریسم از مرزهای مرسوم تبعیت نمی کند و بر اهمیت رویکرد سازگار و کل جامعه تأکید کرد. او پیشرفت‌هایی را که تا به امروز در مورد قانون حفاظت از وظیفه انجام شده است منعکس کرد و از آن به عنوان “فرصت یک بار در نسل” یاد کرد و پیشنهاد کرد که برای عادی سازی اقدامات احتیاطی امنیتی، تغییر فرهنگ لازم است.

آدام تامسون، رئیس NaCTSO – دفتر امنیت ملی مبارزه با تروریسم ایده هایی را برای مدل عملیاتی Protect ارائه کرد که نشان می دهد از کدام فرآیندها برای مقابله با تنوع رو به رشد حملات تروریستی استفاده می شود. جولیان پلات، معاون هماهنگ کننده ملی حفاظت و آماده سازی – پلیس مبارزه با تروریسم، تصویری از محافظت و آماده سازی – چگونگی تغییر و آنچه سازمان ها باید از آن آگاه باشند ارائه کرد. او بر اهمیت گرد هم‌آوری افراد همفکر تاکید کرد و شرکت‌کنندگان را تشویق کرد که از ProtectUK، یک پلت فرم اشتراک‌گذاری اطلاعات که برای ایجاد امنیت در بریتانیا برای زندگی و کار برای همه طراحی شده است، بازدید کنند. این پلت فرم که در سال 2022 راه اندازی شد، یک مرکز مرکزی جدید برای مقابله با تروریسم و ​​مشاوره امنیتی است. این برنامه برای کمک به صاحبان مشاغل، افراد امنیتی و عموم مردم برای دسترسی به آخرین اخبار و دوره های آنلاین طراحی شده است که همه را قادر می سازد تا بهتر آماده شوند.

چاد سیمپسون، مسئول تاب آوری و امنیت گروه موزه علم، گفت: «نمایش به طور گسترده ای هر دو بخش امنیت و انعطاف پذیری را پوشش می دهد، که باعث می شود برای کسی مثل من که نیاز به آگاهی از روندهای صنعت و بازار برای هر دوی آنها داشته باشد، بی فکر باشد. این واقعاً مکانی است برای حضور در نوآوری محصول جدید، تماشای نمایش زنده محصولات با فناوری پیشرفته، و آشنایی با نحوه عملکرد آنها در عمل، به لطف انبوهی از تخصص در هر غرفه.

Rachael Shattock، مدیر رویداد، گفت: «دو روز بسیار مهم در المپیا، لندن بود که از میزبانی از متخصصان امنیتی برجسته استقبال می‌کردند، زیرا آنها به تجارت، شبکه و منبع محصولات و راه‌حل‌ها برای ایمن نگه داشتن مردم و مشاغل می‌پردازند. ما بسیار خوشحالیم که از تام توگندات نماینده مجلس در اولین حضور تجاری خود در بریتانیا استقبال کردیم تا با شرکت کنندگان ملاقات کند و بینش هایی در مورد این صنعت شگفت انگیز متنوع و نوآورانه به دست آورد. از تمامی ادارات و سازمان های دولتی شرکت کننده، شرکت های نمایشگاهی، اعضای شورای مشورتی و البته بازدیدکنندگان ما تشکر می کنیم. دیدن این صنعت برای شبکه سازی، منبع جدیدترین فناوری ها و یادگیری از چنین ذهن های الهام بخش، فوق العاده است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا در سال 2023 بازگردیم تا همه چیز را دوباره انجام دهیم.

بازدید از: https://www.internationalsecurityexpo.com/pr-ryi-2023.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/international-security-expo-digest/