خلاصه کنفرانس تقلب | امنیت حرفه ای


مبارزه با کلاهبرداری چیزی بیش از کلاهبرداری با کلاهبرداران است، سومین کنفرانس سالانه توسط این موسسه خیریه پنل مشاوره تقلبمارک رو می نویسد، Insol Europe و بدن حرفه ای ورشکستگی R3 نشان داد.

پس از استقبال فرانسیس کولسون، معاون رئیس پانل، سخنرانی در مورد موضوع روز، «اعتماد کم است. پرداختن به نقص یکپارچگی، توسط پریا جولیانی، شریک جرم مالی، کلاهبرداری و تحقیقات در Guidehouse. او در مورد چگونگی استفاده از علوم رفتاری، برای پر کردن شکاف در محل کار بین نیت خوب (که اکثر مردم دارند) و اقدامات خوب صحبت کرد. او داستانی سرگرم‌کننده و گویا را تعریف کرد که هنجارهای اجتماعی را روشن کرد: یکی از والدین برای دیدن معلم فرزندشان فراخوانده شد تا به او گفته شود که کودک قلم‌های کودکان دیگر را می‌دزدد. والدین وحشت کردند و بعداً به کودک گفتند که دزدی اشتباه است. والدین گفت: “اگر به خودکار نیاز دارید، فقط از من بپرسید، و من آنها را از محل کار خواهم گرفت.”

حضار به اخلاقیات داستان خندیدند. در واقع برداشتن چیزی که مال ما نیست اشتباه است، اما آیا این امر به وسایل ثابت اداری نیز کشیده می شود؟ ثابت نگه داشتن ممکن است یک هنجار اجتماعی باشد، تعاریف ناگفته از آنچه مناسب است. در حالی که “لحن از بالا” مهم است، رهبران خودشان به یکپارچگی نیاز دارند، و آیا مدیر عامل بیش از یک نام برای یک کارمند در طبقه دفتر است؟ او پیشنهاد کرد که در آنجا، مدیران میانی و مدیران خط ممکن است به‌عنوان یک “یخبندان دائمی” عمل کنند و پیام‌های متفاوتی نسبت به “لحن بالا” بدهد. علاوه بر این، همانطور که او اضافه کرد، فرآیندهای مدیریت عملکرد (که مدیران خط مسئولیت آن را بر عهده دارند) و اهداف فروش ممکن است زندگی خود را به خود اختصاص دهند. وقتی اهداف تعیین می شوند، آیا Compliance و HR دور میز هستند؟

در صنایع تحت نظارت مانند امور مالی، کارکنان ممکن است مجبور به آموزش طولانی مدت شوند. اما مردم می توانند بسیاری از آن را فراموش کنند. او پرسید: چگونه می توان یادگیری (یا شاید یادگیری الکترونیکی) را “چسبنده” کرد، به طوری که یادگیری در مورد انطباق حفظ شود (و اعمال شود)، زمانی که زمان انتخاب بین انجام کاری درست یا غلط فرا می رسد؟ مانند اعلام یک هدیه یا مهمان نوازی یا به اشتراک گذاشتن آن در محل کار در کریسمس. چگونه می توان چنین «شکاف یکپارچگی» را برطرف کرد؟ او با این فکر به پایان رسید که یکپارچگی مانند یک ماهیچه است. باید به تمرینش ادامه بدی تا قوی باشی.

در تصویر، کتابخانه خوب دورچستر در داخل محل برگزاری، کالج سلطنتی پزشکان در کنار ریجنت پارک در مرکز لندن، در جلسه آخر صبح، در مورد اینکه چگونه برخی از حوزه های قضایی، صاحبان مشاغل را تشویق می کنند تا دارایی ها را از یک پوسته شرکتی به پوسته دیگر منتقل کنند، و بدهی ها را پشت سر بگذارند، است. ; سخنرانان جنیفر موگان، مشاور ارشد Walkers، و Marine Simonnot، شریک UGGC Avocats بودند. به ریاست بارت کینیککس، مشاور در Altius.

بعد از ناهار، بکی هلمز، نویسنده کتاب «کیانو ریوز عاشق تو نیست»، درباره کلاهبرداری عاشقانه. همانطور که صبح پخش شد، این نشان داد که چگونه کلاهبرداری نه تنها تأثیر مالی (پس انداز از دست رفته، حتی پس انداز زندگی) بلکه تأثیری احساسی خواهد داشت (همانطور که سرمایه گذاران کلاهبردار ممکن است اعتماد خود را به شخصی مورد سوء استفاده قرار دهند، بنابراین شخصی که عاشق شده است. با شخصی آنلاین و به او پول داده شود، فقط برای فریب خوردن، ممکن است دوباره اعتماد کردن برایشان سخت باشد).

همچنین جلسه ای در مورد «درس هایی از محاکمه بکر»، محاکمه سال 2022 در دادگاه تاج و تخت ساوتوارک، دادگاه سابق، موضوعی بود. تنیسور بوریس بکروی به چهار مورد علیه قانون ورشکستگی 1986 محکوم شد. او پس از گذراندن هشت ماه از حکم 30 ماهه زندان آزاد و اخراج شد. جولیان کان، شریک استفنسون هاروود؛ وکیل دادگستری ربکا چاکلی، وکیل مدافع خدمات ورشکستگی; و مارک فورد، شریک Evelyn Partners، با حضار (عمدتا از وکلا و حسابرسان، علاوه بر برخی از مشاوران Kroll و Control Risks) در مورد پیامدهای آن برای دیگر افراد مشهور ورزشی، و برای بخش های مبارزه با تقلب و ورشکستگی صحبت کردند. به طور جداگانه، در میان سخنرانان صبح دیو ماگرات بود که سال گذشته به عنوان مدیر خدمات تحقیقات و اجرای قانون به خدمات ورشکستگی پیوست.

موضوع دیگری که در طول روز در جریان بود این بود که چگونه خانه شرکت ها رژیم باز و بسته شدن شرکت ها به سادگی و ارزان در بریتانیا توسط مجرمان مورد سوء استفاده قرار می گیرد. به روز رسانی اصلاحات در آن رژیم توسط مت پنل، رئیس اطلاعات، و لی رابینز، مدیر ارشد خدمات اجرایی در خانه شرکت ها، در گفتگو با آلن برایس، رئیس موقت هیئت ارائه شد.

این روز با جلسه ای در مورد اعتماد و صداقت، نمایش اینکه آیا اعتماد به نهادها، حرفه ها و در سراسر جامعه از بین رفته است یا خیر، و در مورد آن چه باید کرد، پایان یافت. توسط گروهی از TJ Abernathy، از Asset Reality. Arun Chauhan، شریک Tenet Compliance، و دکتر Ian Peters، مدیر موسسه اخلاق تجاری.

آن روز آموخت که کلاهبرداران و کلاهبرداران چابک هستند و با احساسات انسانی بازی می کنند – چه احساسات خیرخواهانه پس از هر فاجعه طبیعی یا ساخته دست بشر (هیئت مدیره گزارشی در مورد تقلب علیه بخش خیریه در ماه دسامبر) یا طمع (طرح‌های «سریع پولدار شدن»، از جمله طرح‌هایی که از منافع عمومی برای نجات محیط زیست سوء استفاده می‌کنند). همچنین، کلاهبرداران به هر گونه شکافی دست خواهند زد، چه طرح‌های مرخصی کووید و «وام برگشتی» یا «کلاهبرداری زیست محیطی» با کلاهبرداری از رژیم اعتبارات بازیافت، یا با انجام کلاهبرداری‌های «سنتی» در بخش بازیافت.

با این حال، احتمالاً جذاب‌تر از همه، جلسه درباره تقلب در متاورس بود. با توجه به اینکه برندهای لوکس و سایر کسب و کارها، به ویژه افرادی مانند فیس بوک (تغییر نام متا) در حال ورود به فراورده واقعیت مجازی و واقعیت افزوده هستند و به دنبال کسب درآمد از آن هستند، مجرمان نیز به دنبال کسب درآمد در آنجا هستند، چه با پولشویی در ارزهای دیجیتال. یا فروش برندهای دیجیتال تقلبی، بر خلاف قوانین مالکیت معنوی. مجری قانون در مورد آن فضا چه می کند. و اگر با جرم و جنایت در متاورس مواجه شدید، یا حتی شخصی شما را آزار می دهد یا از شما به نفرت از جنایت ترغیب می کند، آن را به کجا گزارش می دهید؟

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه مه مجله امنیتی حرفه ای.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/fraud-conference-digest/