خلق تصویر در ابعاد بینهایت با ویدئو وال

طول عمر بالا و هزینه نگهداری پایین در کنار مواردی از قیبل مصرف بهینهتر انرژی و عدم افت کیفیت تصویر، این محصول را به یکی از جذابترین محصولات برای مراکز اداری، تجاری و تفریحی تبدیل کرده است. به عنوان مثال یکی از کاربریهای این محصول در مراکز سینمایی، استفاده از تصویر محیط مورد نظر برای فیلمبرداری در ویدئو وال هاست. منبع تغذیه می تواند جریان برق مورد نیاز را به برد کنترل و همچنین ماژول ها انتقال دهد تا شروع به کار کردن کنند. اما صرف شرکت کردن در نمایشگاه به خودی خود نمیتواند برای شما مشتریساز شود. ما در این مقاله از نمارنتر سعی داریم گزینه های مناسب دیگری برای معرفی کالا و یا خدمات شرکت ها غرفه های نمایشگاهی با استفاده به عنوان تلویزیون شهری نمایشگاهی یا ویدیو وال را معرفی کنیم. قیمت اعلامی برای هر متر می باشد. نمایشگرهای موجود در تلویزیون شهری نیز نزدیک به 16 میلیون رنگ با تراکم و رزولوشن گوناگون در بازار تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد که باتوجه به نیاز مخاطبین ارائه می شود.

گاهی اوقات هم بهتر است بهجای استفاده از تلویزیون برای شرکت در نمایشگاهها و فضای داخلی غرفهها از ویدیو پروژکتور استفاده کنیم، در حقیقت درصورتیکه قصد نمایش تصویر در ابعاد متوسط و کیفیت معمول را داشته باشیم اجاره ویدئو پروژکشن مقرون بهصرفهتر است. ساخت تابلو روان فول رنگ نیز برای نمایش تمام رنگ ها یعنی 16.000.000 رنگ، می تواند استفاده شود. این فاصله پیکسل ها را اصطلاحاً دات پیچ می نامند و این دات پیچ ها، ماژول ها را تشکیل می دهند و این ماژول داخل یک قاب که اصطلاحا به آن کابینت می گویند نیز در اندازه های گوناگونی قرار می گیرند که درنهایت خروجی آنها نمایشگر های دیجیتال بزرگی می شود که به آن تلویزیون شهری می گویند. اندازه تلویزیون باید با توجه به ابعاد غرفه موردنظر، فاصله مخاطب از تلویزیون، محدودیتهای فیزیکی متناسب با پروژه و میزان بودجه محاسبه شود. ویدئو وال در واقع مجموعه ای متشکل از چندین مانیتور و پروژکتور در ابعاد متفاوت است که می تواند هم به صورت مجزا و هم به صورت یک واحد بزرگ عمل کند. تلویزیون شهری یکی از تابلو های تبلیغاتی بسیار جذاب است که از کنار هم قرار گرفتن چند ال ای دی یکسان در کنار هم تشکیل می شود و می تواند به صورت آفلاین، آنلاین و یا ماهواره ای تصاویر مربوطه را پخش کند.

با اینوجود تلویزیونهای ۴۲ اینچ تابهحال در ردهی پرکاربردترین نوع تلویزیونهای اجارهای بوده است.این نوع تلویزیونها در مدلها و ابعاد متنوعی تولید میشوند، انواع پیشرفتهی آنها در مقابل رطوبت مقاوم هستند، علاوه بر آن دارای ضمانت نیز میباشند. فاکتور مهم دیگر اندازهی فضای غرفه است،که در صورت فضای به نسبت بزرگ آن باید ویدیو پروژکتوری مناسب سالنهایی در ابعاد متوسط تا بزرگ انتخاب شود. خازن ها نیز مانند ال ای دی ها دارای پایه های مثبت و منفی هستند که باید به صورت صحیح در مدار قرار گیرند. از جمله بردهای فعال در این برنامه نیز میتوان به U64، HD-U6A و مواردی از این دست اشاره کرد. در واقع با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید بردهای HD-D10، HD A60X و مواردی از این دست را به راحتی راهاندازی کنید. با این حال، احتمال رخ دادن این مشکل در مدل های جدیدتر کمتر است. تکرار این عملیات به همراه نوسانات برق می تواند باعث به وجود آمدن مشکل در منبع تغذیه شود و خرابی منبع تغذیه باعث ایجاد اختلال در فعالیت تابلو روان گردد. ضمناً گفتنی است، اگر برای دانلود نرم افزار تابلو روان و تلویزیون شهری با مشکل روبرو شدهاید، کافی است که مراتب را با استفاده از راه های ارتباطی مدیران و مشاوران شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک در میان بگذارید.

با همه این موارد نیز قاب تابلو روان نیز فرق می کند. به طور معمول اندازه تصویر در ویدئو وال ها در مقایسه با یک مانیتور معمولی بسیار بزرگتر بوده و در مقیاس پیکسلی نیز تعداد پیکسل های بیشتری را پوشش می دهد. در هنگام اجارهی ویدیو پروژکتور باید چند فاکتور را متناسب با کارکرد مدنظر خودمان در نظر بگیریم یکی از این موارد میزان روشنایی این وسیله است که با توجه به نور محیط انتخاب میشود.هرچقدر میزان روشنایی ویدیو پروژکتور بالاتر باشد و یا به عبارتی تعداد پیکسلها در واحد سطح بیشتر باشد تصویر باکیفیتتری خواهیم داشت. هنگامی که تلویزیونها وارد بازار شدند فناوری ال ای دی بسیار مشابه فناوری ال سی دی بود اما دارای هزینه و محبوبیت بیشتر.

آنچه که با عنوان ویدئو وال میشناسیم همان مدل توسعهیافته تابلو روان است که توان و قدرت نمایش فیلم و عکس را دارد. یکی دیگر از انواع این تابلوها، نمایشگر تک رنگ می باشد که این امکان را دارد تا تصویر بسیار درخشنده و جذاب را برای مکان های مختلف که از تابلو LED جهت درج تبلیغات استفاده می کنند به نمایش در آورد. هرچند که این خرابی در ولتاژ تغذیه را در بخش تعمیرات ترانس آموزش خواهیم داد اما برای این بخش در نظر داشته باشید که ولتاژ ورودی به مادربورد باید حتما ولتاژ مستقیم 12 ولت باشد. توجه داشته باشید که علت چک کردن ولتاژ در ورودی مادربورد و در بخش بعدی چک کردن ولتاژ در خروجی ترانس این است که در این صورت شما متوجه خرابی کابل تغذیه نیز خواهید شد. تلویزیون های شهری تابلوهایی در ابعاد غول پیکری هستند که مثل تابلو روان و تابلو ال ای دی از کنار هم قرار گرفتن ماژول های ال ای دی البته از نوع فول کالر نیز درست می شوند. این تلویزیون ها می توانند بسته به سلیقه ی هر فرد در ابعاد مناسب تولید شده و در اختیار مشتری قرار بگیرند.

تلویزیون شهری بهترین راهکار برای استفاده بهینه از فضا است چرا که به روشها و صورتهای مختلف میتوان آن را در داخل غرفهها نصب کرد. در این مقاله قصد داریم تا به کارایی و عملکرد استفاده از تلویزیون شهری در غرفههای نمایشگاهی بپردازیم. در این مقاله می خواهیم تلویزیون شهری داخل سالن را برای شما عزیزان تشریح کنیم . در این صورت برای امکاناتی که هیچ گاه به آن نیاز پیدا نمیکنید، پول پرداخت کردید. تلویزیون شهری قابلیت پخش انواع عکس و فیلم را مانند تابلو های روان دارد تنها با این تفاوت که می تواند ۱۶ میلیون رنگ را به صورت بسیار با کیفیت به نمایش بگذارد و هر تبلیغی را بسیار خیره کننده و جذاب نشان دهد. نکته مهمی که در اینجا باید بر آن تاکید شود این است که راه حل های ویدئو وال توسط سیستمی تغذیه می شوند که ارتباطات و مدیریت این جامعه و همچنین جامعه صفحه نمایش های تشکیل دهنده آن را فراهم می کند. نکته دیگر پروتکل ارتباطی است که تابلو می تواند از طریق آن برنامه ریزی شود . این پروتکل ها مختص ماژول های تابلو روان و تلویزیون شهری و برد های کنترل آنهاست و در سیستم های الکترونیکی دیگر کاربردی ندارد .

از جمله ویژگیهای این برنامه که دانلود نرم افزار تابلو روان و تلویزیون شهری را برای اکثر کسب و کارها ضروری کرده است، میتوان به پشتیبانی از زبان فارسی و خروجی با کیفیت مخصوصاً با پسوند swf اشاره کرد. دسته آخر جزو تابلوهای گران قیمت می باشند که دارای عمر بالا می باشند، ولی خیلی هزینه بر می باشند که برای کسب و کارهای لاکچری خیلی بزرگ با درآمد زیاد مناسب می باشند. عدم موفقیت یک کسب و کار در تبلیغات در چنین محیطی ممکن است باعث از دست دادن سهم بازار شود. مطالعه این بخش ، شما را در انتخاب یک ماژول تابلو روان مناسب برای ساخت تابلو روان یاری می کند .

نوع دیگری از ماژول ها هستند که به آنها ماژول رنگی یا فول کالر می گویند . اما شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که ماژول تلویزیون شهری چیست؟ یکی از بهترین تجهیزات نمایشگاهی برای داشتن غرفه بهتر، استفاده از تلویزیون شهری در غرفهها بوده که در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. از دیگر برنامههایی که در زمان مدیریت تابلو روان نیاز است، در اختیار داشتن فایل کانفیگ بردهاست. داشتن تجهیزات نمایشگاهی مناسب یکی از شروط اصلی جهت شرکت کردن در نمایشگاهها است. همچنین در نظر داشته باشید، شما باید بتوانید هر زمان که به خدمات پس از فروش و یا مشاوره نیاز داشته باشید، بتوانید به راحتی با شرکت مربوطه تماس گرفته و پشتیبانی لازم را دریافت کنید. اما با توجه به فرآیند کاری خواص ویدئو والها برخی از مهمترین کاربردهای این محصولات در ادامه آمدهاند. ویدئو والها انعطافپذیر، قابلکنترل و مقیاسپذیر هستند و خلاقیت بیشتری را نسبت به سایر نمایشگرها ارائه asilight میدهند.

در ماژول های نوع رفرش هر چه عدد اسکن کوچکتر شود ، ماژول تابلو روان جریان کمتری را مصرف می کند اما شدت نور آن هم تا حدودی کم می شود و به سرعت بیشتری برای رفرش تابلو توسط برد کنترل احتیاج می باشد . ضمناً ویژگیهایی مانند سرعت العمل رندرگیری در این برنامه نیز به ورژن جدید نرم افزار HDPlayer FullColor Controller اضافه شده است که دانلود نرم افزار تابلو روان و تلویزیون شهری را بیش از پیش با اهمیتتر کرده است. این در حالی است که تلویزیونهای شهری نیز در میادین مختلف وجود دارند و بازاریابی را هدف گرفتهاند. این در حالی است که تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن این ماژول ها در کنار یکدیگر به وجود میآید و همه آنها در کنار یکدیگر وظیفه پخش تصاویر و فیلم را برعهده دارند. اما چیزی که بیش از همه اهمیت دارد، تهیه یکی از آنها برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی و اطلاعرسانی در غرفههای نمایشگاهی است. اطلاعرسانی: یکی از مهمترین دلایل حضور در غرفههای نمایشگاهی کارکرد اطلاعرسانی است. قابلیت چیدمان بهتر: یکی از دردسرهای همیشگی در غرفههای نمایشگاهی کمبود فضای کافی است. در دو فضای داخل سالنی و بیرون سالنی یا به اصطلاح outdoor or indoor می باشند.

درواقع درصورتیکه محدودیت فضا وجود نداشته باشد جهت اجرای هرچه بهتر مراسمهای مختلف و یا توسعهی کار و سود بیشتر شرکتهای مربوطه این نمایشگرهای غولپیکر باکیفیت فول اچدی میتوانند گزینهی مناسبی برای نصب در فضاهای سربسته ی بسیار بزرگ باشند. اما با توجه به اینکه تبلیغات نقش مهمی در توسعهی کسبوکار ایفا میکند.خیلی از افراد در تلاشاند که کالاهای خود را با بهروزترین فنّاوری به عموم معرفی کنند. بازاریابی در دستیابی به اهداف افزایش فروش و رسیدن به موقعیت عالی نقش عمده ای را ایفاء می کند. تلویزیون شهری نیز یکی از این تابلو های تبلیغاتی می باشد که رفته رفته دارد مکان خود را در بین مشتریانش پیدا می کند و روز افزون تعدادش در بین تابلو های تبلیغاتی افزایش می یابد. قابلیت پخش تصاویر و ویدئوهای رنگی باعث میشود تا مخاطبان در هر نقطهای به آن توجه کنند که داخل نمایشگاهها نیز از این قضیه مستثنی نیست. تلویزیون شهری نیز مانند اکثر نمایشگر ها از ماژول ساخته می شود اما با این تفاوت که تمامی ماژول های استفاده شده در این دستگاه کاملا ضد آب هستند و می توانند در مقابل اشعه های فرابنفش نیز به خوبی مقاومت کنند.

همانطور که در بالا مشاهده کردید عوامل مختلفی در تعیین قیمت تلویزیون شهری تاثیرگذار است که با توجه به نیاز مخاطبین متغیر نیز است. برای اتصال پاور به ماژول باید از سیم با سطح مقطع 1.5 یا 2 کمک بگیرید تا سیم ها دچار مشکلاتی از جمله داغی نشوند. تلویزیون شهری یا تلویزیون تبلیغاتی یا تلیویزیون LED همه نام هایی هستند که برای این المان استفاده می شود در واقع این محصول را می توان به صورت ساده صفحه نمایشگرهای غول پیکری توصیف کرد که از تکنولوژی های ال ای دی نوری پیشرفته ای بهره می برند و امروزه در تمام دنیا به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای تبلیغاتی مدرن تبدیل شده اند. همانطور که در بالا گفته شد ما همیشه فضای کافی در اختیار نداریم تا از تلویزیون نمایشگاهی سایز بزرگ جهت تبلیغ محصول خود استفاده کنیم. مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و کیفیت Full HD از دیگر ویژگیهای این محصول است. را با توجه به نیاز مشتری با همان کیفیت ساخت. با توجه به کاربرد وسیع آن در مرورگرهای وب، سیستمهای عامل و غیره، گمان میرود که اسکیوال لایت پرکاربردترین پایگاه داده موجود باشد. ادوبی از اسکیوال لایت در برنامههای مختلف از جمله ادوبی ریدر و ادوبی ایر بهره میگیرد.

تلویزیون شهری علاوه بر اینکه بعنوان تابلو تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد ، در نمای ساختمان هم قابل استفاده می باشد. زیرا نمایش ویدئوها به مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد محصولات میدهد. این تلویزیونها نسبت به تلویزیونهای خانگی تفاوت چشمگیری دارند و حتی سیستم پخش و نمایش آنها متفاوت است. قیمت ویدیو پروژکتورها هم بر این اساس تعیین میشود یعنی کیفیت پروژکتورهایی که تعداد مگا پیکسل بالاتری در واحد سطح دارند بیشتر است.از انواع رده پایین آن بیشتر در مدارس و سینماهای خانگی استفاده میشود. چرا که در یک بازه زمانی کوتاه مدت تعداد افرادی بسیار زیادی از غرفهها بازدید کرده و میتوانند با شرکتها آشنا شوند. تلویزیونهای شهری یا ویدئو والها، تصاویری بزرگ و پویایی را به نمایش میگذارند و میتوانند خدمات ارزشمند و غیرقابل انکاری را ارائه دهند. با استفاده از این وسیله میتوان هم آمار و ارقام مربوط به کسبوکار را در قالب نمودار و جداول به مشتری نشان داد و هم اینکه میتوان تصاویر و ویدئوهای مربوط به محصولات و روش ساختشان را نمایش داد.