خواننده چند فناوری UHF و بلوتوث – شماره 5 2022 – راه حل های مدیریت در حال تحول

خواننده شامل سطوح بالایی از امنیت، تضمین صحت و محرمانه بودن داده ها با استفاده از روش های رمزگذاری شناخته شده و توصیه شده توسط سازمان های مستقل (ANSSI، FIPS و غیره) است.


منبع: https://www.securitysa.com/17421R

SPECTER nano که به طور کامل در اکوسیستم STid Mobile ID ادغام شده است به کاربران این امکان را می دهد که از کارت مجازی خود برای پارکینگ و دسترسی عابر پیاده استفاده کنند.

• ذخیره سازی کلید EAL5+.

SPECTER nano از STid یک خواننده فشرده UHF و بلوتوث است که به ایمن سازی و حذف خطوط دسترسی خودرو کمک می کند. این کنترل دسترسی وسایل نقلیه و رانندگان با مشخصات مختلف (بازدیدکنندگان، کارمندان، مستاجران و غیره) را به لطف فناوری‌های شناسایی متعدد تسهیل می‌کند.

شناسایی مختلط: SPECTER nano شناسه‌های ناهمگون را می‌خواند، از جمله کارت مجازی برای مدیریت راحت دسترسی بازدیدکنندگان و کارکنان، برچسب شیشه جلو UHF برای ردیابی ناوگان خودرو، و شناسایی خودرو و راننده به طور همزمان.

امنیت از سر تا سر

• اعتبارنامه های رمزگذاری شده/امضا شده برای اطمینان از محافظت در برابر شبیه سازی و ضد پخش مجدد.

تکنولوژی منفعل UHF: خواننده شناسایی UHF را تا 6 متر ارائه می دهد. اعتبار غیرفعال (بدون باتری) نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و طول عمر نامحدودی دارد.

خواننده چند فناوری UHF و بلوتوث

شماره 5 2022 محصولات، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

گوشی های هوشمند بلوتوث: خواننده حالت‌های شناسایی بسیاری را ارائه می‌کند – از راه دور، بدون هندزفری یا نزدیکی – تا کنترل دسترسی را هم ایمن و هم غریزی کند.

• عملکرد محافظت از خود برای پاک کردن کلیدهای امنیتی.

• ارتباط دوطرفه سرتاسر ایمن با استفاده از پروتکل های SSCP و پروتکل های باز نظارت شده دستگاه (OSDP).وام)