داالمایر اتریش | امنیت حرفه ای


دالمایر، سازنده آلمانی محصولات ویدئویی مانند دوربین سنسور چند کانونی Panomera، یک شرکت تابعه ملی در اتریش راه اندازی کرده است. Dallmeier اتریش در شعبه ای که اخیراً در Kirchberg an der Raab افتتاح شده است، از نصابان و ارائه دهندگان خدمات امنیتی از مشاوره پیش فروش تا پشتیبانی فنی، از جمله خدمات 24×7 برای مشتریان قراردادی پشتیبانی می کند.

مشتریانی مانند مرکز خرید PlusCity در لینز، “Österreichische Landesbanken”، Holzindustrie Papst یا Hipp Austria برای سال‌ها از سیستم‌های امنیتی ویدئویی Dallmeier استفاده می‌کنند. دوربین‌های پانومرا که ثبت اختراع شده‌اند، چندین حسگر ویدیویی با فواصل کانونی متفاوت را در یک واحد نوری ترکیب می‌کنند، پانومرا تعداد دوربین‌های مورد نیاز را در مقایسه با راه‌حل‌های معمولی چندین برابر کاهش می‌دهد، در حالی که خانواده دوربین‌های Domera، که سال گذشته عرضه شد، تقریباً تمام دوربین‌های کلاسیک را پوشش می‌دهد. این شرکت اضافه می کند که برنامه های امنیتی ویدیویی.

Dallmeier دوربین ها، ضبط، تجزیه و تحلیل ویدئو و راه حل های نرم افزاری را برای طیف وسیعی از برنامه ها ارائه می دهد. آنها را می توان به عنوان راه حل های Dallmeier کامل یا از طریق رابط های باز مانند ONVIF با انواع سیستم های شخص ثالث همچنین با سیستم‌های امنیتی و تحلیلی متعدد و همچنین با سیستم‌های VMS (نرم‌افزار مدیریت ویدیو) و PSIM (مدیریت اطلاعات امنیت فیزیکی) مانند Milestone Systems، Genetec یا Advancis یکپارچه‌سازی می‌شود.

Dallmeier Austria از طریق یک برنامه شریک به مشتریان خدمات ارائه می دهد. این شرکت که در نزدیکی گراتس قرار دارد، برای پروژه های بزرگتر، خدمات برنامه ریزی سه بعدی Dallmeier را ارائه می دهد تا تمام جزئیات سیستم آینده خود را با استفاده از یک “دوقلو دیجیتال” قبل از پروژه تعریف کند. در طول آزمون پذیرش کارخانه، یک سیستم قبل از تحویل، مراحل خود را طی می‌کند و Dallmeier اتریش نیز پشتیبانی لازم را در حین کار ارائه می‌دهد. این شرکت می افزاید که شرکت مادر در نزدیکی رگنسبورگ نیز به پشتیبانی و مدیریت پروژه کمک می کند.

مایکل استیکس، مدیر عامل Dallmeier اتریش می‌گوید: «با Dallmeier، شرکا یک پارادوکس را حل می‌کنند: با محصولاتی از کشوری با دستمزد بالا، آنها می‌توانند راه‌حل‌های با کیفیت بالا را ارائه دهند که بیشتر از رقابت است. این به دلیل نوآوری های متعددی است که در زمان و هزینه صرفه جویی می کند – در حین نصب، بهره برداری و دوام. با دفتر شعبه ما تمام منابع و خدمات لازم را برای پشتیبانی بهینه مشتری و مدیریت حرفه ای پروژه به شرکای خود ارائه می دهیم. ما خوشحالیم که از شرکای جدیدی که برای ما جدید هستند با خدمات “تیم آپ” سفارشی حمایت می کنیم. دالمایر به بی طرفی کانال اهمیت زیادی می دهد. وقتی یک شریک پروژه ای را نزد ما ثبت می کند، می تواند مطمئن باشد که ما حفاظت مناسب از پروژه را برای آنها تضمین خواهیم کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/dallmeier-austria/