داستان کوهستانی | امنیت حرفه ای


در اینجا حسن نیت ارائه میدهد امنیت پادشاهی، یک ACS Pacesetters پیمانکار، داستان یک افسر امنیتی است.

ماری، در تصویر، همیشه تصور نمی کرد که در نهایت کار یک افسر امنیتی را انجام دهد. او پس از شنیدن در مورد بندری در نزدیکی ارتفاعات اسکاتلند، که در حال جذب افسران برای کشتی‌های کروز بود، به سمت این نقش جذب شد. او تصمیم گرفت تماس بگیرد.

او می‌گوید: «پرسیدم و متوجه شدم که باید آموزش‌های امنیتی خود را انجام دهید. “این یک کار فصلی است، بنابراین مطمئن شدم که آموزش هایم را به موقع گذرانده ام تا بتوانم تابستان خود را به مراقبت از مسافران کشتی کروز بگذرانم.”

پس از آن، به ماری پیشنهاد شد که در یک محل اسکان دانشجویان دانشگاه به عنوان افسر امنیتی با Kingdom Security، نزدیک به زمین گلف در Dornoch – که یکی از بهترین ها در جهان است، قرارداد ببندد.

او می گوید: من از آن لذت می برم. تنوع زیادی داره خودم را مشغول می کنم. مطمئناً آن را یک تجربه مثبت می دانم.»

او از طریق آموزش، آگاهی خود را از خشونت مبتنی بر جنسیت و نیاز به حمایت از سلامت روان افزایش داده است. او می گوید که فرهنگ حمایت گسترده تری نیز وجود دارد.

هیچ روز معمولی برای ماری وجود ندارد. اگر او در شیفت اول ساعت 6 صبح باشد، زود به سر کار می‌آید تا کاملاً آماده باشد و قبل از تحویل به او اطلاع داده شود. گشت زنی، تفکیک نامه ها و بسته ها و رسیدگی به امور رفاهی دانش آموزان از جمله وظایف اوست.

او می‌گوید این بخش مهمی از نقش است که می‌تواند توسط مردم نادیده گرفته شود. او می‌گوید: «فکر می‌کنم اکثر مردم کاملاً شوکه شده‌اند که محل اقامت دانشگاه حتی دارای تیم‌های امنیتی است. “مردم فکر می کنند امنیت فقط برای متوقف کردن احزاب وجود دارد، اما عناصر بیشتری در این نقش وجود دارد.”

و این عناصر نقش ماری هستند که می توانند چالش هایی ایجاد کنند.

او می‌گوید: «وقتی رفتار ضداجتماعی دارید، وقتی می‌خواهید با آن مقابله کنید، ممکن است کمی دلهره‌آور باشد. اما دریافته‌ام که همیشه با احترام با دیگران رفتار می‌کنم و آن را از دیدگاه آنها می‌بینم.»

ماری فکر نمی‌کند زن بودن در یک صنعت تحت سلطه مردانه مشکلی ندارد. او می‌گوید: «اگر 18 ماه پیش از من می‌پرسیدید، فکر می‌کردم بیشتر نگهبان‌های امنیتی در نقش‌های خطرناکی هستند و کسی مثل من در آن نقش نمی‌کرد.

اما این خیلی بیشتر از این است. این در مورد برقراری ارتباط، گوش دادن و استفاده از مهارت هایی است که به شما کمک می کند مشکلات را در زندگی روزمره هدایت کنید. من فکر می کنم مردم احتمالاً از تنوع نقش ها در صنعت امنیت آگاهی ندارند. آن‌ها به جسارت‌کننده روی در فکر می‌کنند، اما این تمام ماجرا نیست.»

ماری می‌خواهد هر کسی را تشویق کند که در امنیت دخالت کند، اما او به ویژه مشتاق است ببیند که زنان بالغ‌تر آن را به عنوان یک انتخاب شغلی در نظر بگیرند. او می‌گوید: «Kingdom Security شما را تشویق می‌کند که در یک نقش امنیتی مشارکت کنید، به‌ویژه اگر چیزی برای ارائه دارید که دیگران ممکن است نداشته باشند، مانند تجربه‌های متنوع زندگی».

در مورد شرکت

Kingdom که دارای مالکیت خصوصی است، دارای دفاتر بریتانیا در ادینبورگ، گلاسکو، بیرمنگام، لندن و بلفاست است. دفتر مرکزی آن در نیوتن لو ویلوز است و در هند فعالیت دارد. شرکت های گروه امنیت، نظافت، استخدام، پشتیبانی مقامات محلی مانند گشت زنی ضد زباله و سایر مزاحمت های محیطی، مراقبت های بهداشتی، سیستم ها و آموزش. بازدید کنید www.kingdom.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/a-highlands-story/