دامنه در حال گسترش قفل های الکترونیکی – SMART Access & Identity 2023 – انتشارات Technews – ASSA ABLOY آفریقای جنوبی

هنگامی که در مورد فناوری امنیتی صحبت می‌شود، کمی تکراری می‌شود، اما توانایی ادغام عملکرد قفل‌ها در سیستم‌های مدیریتی گسترده‌تر و سایر برنامه‌های امنیتی و عملیاتی (مثلاً مدیریت نیروی کار)، برای راه‌حل‌های مؤثری که به ارزش کسب‌وکار اضافه می‌کنند، حیاتی است. و در دنیای متصل امروزی، ایده میزبانی داده‌های شما در فضای ابری آنقدرها تصور نمی‌شود.

قفل های الکترونیکی سال هاست که با ما بوده اند و در بازارهایی مانند صنعت مهمان نوازی به سرعت مورد استقبال قرار گرفته اند. صنایع دیگر این فناوری را کندتر پذیرفته اند، اما به نظر می رسد تقاضای ثابتی برای قفل های الکترونیکی از انواع مختلف برای بسیاری از بازارها، از خانه ها گرفته تا محیط های تجاری چند مستاجر وجود دارد.

او اضافه می‌کند که این قطعاً یک استدلال به نفع تغییر قفل‌های بی‌سیم با باتری ASSA ABLOY Opening Solutions است، مانند محدوده قفل‌های بی‌سیم Aperio که می‌توانند در اکثر سیستم‌های کنترل دسترسی ادغام شوند. یا او پیشنهاد می کند که در جایی که برنامه به قفل الکترونیکی سیمی نیاز دارد، کاربران در نظر دارند از قفل الکتریکی ایمن یا قفل الکترومکانیکی استفاده کنند که در صورت خرابی باتری پشتیبان قفل “باز نمی شود”، همانطور که یک maglock انجام می دهد. ASSA ABLOY دارای طیف گسترده ای از ضربات برقی و قفل های Elmech است که می تواند به عنوان جایگزین عالی برای ماگلاک در نظر گرفته شود.

مکدوگال می گوید: “ما به طور پیوسته شاهد تبدیل شدن سیستم ها به ترکیبی از قفل های الکترونیکی سیمی و سیمی هستیم.”منبع: https://www.securitysa.com/18467R

این یک سوال قدیمی است که فروشندگان قفل الکترونیکی باید با آن دست و پنجه نرم کنند، اما مکدوگال می گوید که هنوز هم مرتبط است. اکثر شرکت‌ها خود را به ژنراتورهای پشتیبان یا اینورتر مجهز کرده‌اند و باید هنگام نصب این سیستم‌های پشتیبان برق، سیستم‌های کنترل دسترسی الکترونیکی خود را در نظر داشته باشند، مخصوصاً در مواردی که از قفل‌های الکترومغناطیسی (maglock) استفاده می‌شود.

تا آنجا که به مکانیسم‌های مورد استفاده برای کار با این قفل‌ها مربوط می‌شود، کووید به طور طبیعی شاهد بود که بیومتریک در بسیاری از محیط‌های تجاری به طعم روز تبدیل شد، حتی برخی از شرکت‌ها از فناوری‌های بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت به سمت سیستم‌های بدون تماس رفتند. با این حال، بسیاری نیز رویکرد کارت یا فوب را برای جلوگیری از آلودگی احتمالی اتخاذ کردند. با این حال، او می‌گوید که کنترل دسترسی مبتنی بر کارت و پین همچنان بسیار محبوب است و تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها اکنون به دنبال کلیدهای موبایل هستند.

در حالی که انتظار داریم بازارها به طور چشمگیری تغییر کند، به ویژه در دنیای فناوری، وقتی از گاوین مکدوگال، مدیر محصول، Digital and Access Solutions، ASSA ABLOY Opening Solutions، در پاسخ به این سوال که آیا بازار قفل های الکترونیکی در سال گذشته تغییر زیادی کرده است یا خیر، می گوید: تغییر قابل توجهی نداشته است. در حالی که قفل‌های الکترونیکی هنوز در بخش مهمان‌نوازی تقاضای زیادی دارند، کنترل دسترسی الکترونیکی در بخش تجاری نیاز به قفل‌های الکترونیکی دارد، زیرا کسب‌وکارها نه تنها به اعمال کنترل دسترسی الکترونیکی به درب‌های کنترل دسترسی سنتی نگاه می‌کنند، بلکه به گسترش آن نیز می‌پردازند. آن را به مناطقی مانند کابینت ها و رک های سرور، تهویه مطبوع و جعبه های توزیع برق می رساند.”

وقتی اسکوم حمله می کند

او اضافه می‌کند که سیستم‌های مبتنی بر ابر همچنان یک موضوع داغ هستند و بسیاری از شرکت‌ها (مخصوصاً شرکت‌هایی با موقعیت‌های جغرافیایی متعددی که باید از طریق یک کنسول متمرکز مدیریت شوند) در این مسیر حرکت می‌کنند. البته، همه در فضای ابری فروخته نمی‌شوند و هنوز هم شرکت‌هایی هستند که ترجیح می‌دهند پایگاه‌های اطلاعاتی و سیستم‌های خود را به صورت محلی و در محل میزبانی کنند.

اگر همه مردم آفریقای جنوبی در مورد یک چیز توافق دارند، این نظر آنها در مورد Eskom و رهبری دولت (یا عدم وجود آن) است که منجر به خاموشی های برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده مداوم در این کشور شده است. قفل‌های الکترونیکی با وجود تمام مزایایی که دارند، برای عملکرد به برق نیاز دارند، البته مقدار بسیار کمی. باتری های موجود در قفل ها گزینه خوبی هستند زیرا در اتصال هر قفل به یک مدار الکتریکی نیز صرفه جویی می کنند، اما وقتی باتری ها تمام می شوند چه اتفاقی می افتد؟ و آنهایی که باتری داخلی ندارند چطور؟ چگونه می توانیم مطمئن باشیم که مردم همچنان می توانند بیایند و بروند، و مهمتر از آن، از ورود افراد غیرمجاز در زمانی که برق وجود ندارد جلوگیری کنیم.

مک‌دوگال می‌گوید که تحقیقات در مورد توانایی کنترل مدیریت ساختمان، کنترل دسترسی، اعلام حریق و دوربین‌های مدار بسته از یک پلت فرم یکپارچه همچنان در حال افزایش است. «ارائه‌دهندگان خدمات این را تشخیص داده‌اند و ما شاهد «باز شدن» سیستم‌های بیشتری برای یکپارچه‌سازی هستیم.»

مستقل یک مکان خلوت است

با توجه به گستره دسترسی جهانی ASSA ABLOY، Macdougall می‌گوید که این گروه دارای طیف جهانی از پلتفرم‌های مدیریتی است که تقریباً برای هر سیستم کنترل دسترسی مناسب است. سیستم های مدیریت و مدیریت ویدئو؛ کنترل دسترسی بی سیم SMARTair; و CLIQ برای سیلندرهای دیجیتال و قفل های قفل، به نام چند. ناگفته نماند، ما طیف بسیار متنوعی از قفل های الکترونیکی بی سیم Aperio را در مجموعه خود داریم که در آن ادغام با اکثر ارائه دهندگان خدمات کنترل دسترسی الکترونیکی OEM و BMS (سیستم های مدیریت ساختمان) در صنعت انجام شده است.

گسترش دامنه قفل های الکترونیکی

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

با نگاهی به آینده، او توصیه می کند که بازار می تواند انتظار دیدن قفل کابینت جدید Aperio KL100 را داشته باشد که در نیمه اول سال 2023 عرضه می شود. این محصول جدید سیستم های کنترل دسترسی را به کابینت های داده، کمدها، کمدها و کشوها، بدون هیچ زحمتی گسترش می دهد. سیم های جاری یا برق به دهانه آنها.وام)

نوشته اندرو سلدون

به همین ترتیب، در حالی که بازار قفل‌های الکترونیکی سیمی (به عبارت دیگر، قفل‌هایی که از طریق کابل شبکه کنترل می‌شوند) هنوز تقاضای زیادی دارد، شرکت‌ها و یکپارچه‌کننده‌های سیستم بیشتری به دلیل افزایش قابلیت اطمینان شبکه‌های بی‌سیم، مزایای بی‌سیم را مشاهده می‌کنند. و همچنین به دلیل کاهش کار و هزینه های مربوط به راه اندازی شبکه های بی سیم به جای کابل کشی در سراسر ساختمان.

«داشتن یک منبع تغذیه پشتیبان باتری با ظرفیت نسبتاً کم برای روشن نگه داشتن maglock شما در زمان قطع برق، برای قطعی های کوتاه و غیرمکرر برق خوب است، با این حال، زمانی که در یک چرخه 24 ساعته چندین دور بارگیری را می بینیم، وجود دارد. خطر این است که باتری ها زمان کافی برای شارژ کامل در بین قطع برق نداشته باشند.