دانلود مرجع برنامه فیزیکی معماری 15 فایل مسکونی، هتل و .. معماری عمران شهرسازی | memarinavaz

البته نمي توان آن را مـلاك وشاخص بزرگـي وكوچكي ومقياس براي تعيين درجه اهميت دانست زيـرا يــك هتل كوچك 70 اتاقه نيز ميتوانـد مانند يك هتل 200 اتاقه ، رسپشن كامـل ومجهزي داشته باشد . آنچه درموردرسپشن مطرح است اين است كـه بايد پــيش بيني لازم به عمل آيد كه در فصل كثرت كار هتل و زيادي تعداد مسافران ايـن قسمت ، استعداد وظرفيت پذيرش مسافران را داشته باشد . سپس باید مطمئن شوید که وب سایت حاوی تصاویر باکیفیت اتاق ها است و توضیحات دقیق و واضح است. شما همچنین باید مهمانان را تشویق کنید تا نظرات خود را بنویسند تا افراد دیگر بتوانند از منبع غیر جانبدارانه درباره اینکه اتاق ها چگونه هستند ، ایده بگیرند. هنگام طراحی یک هتل ، باید مدت زمان قابل توجهی را صرف تمرکز بر روی اتاق ها کنید.

لیست مطالب صفحه اصلی

آرشیدسک به عنوان مرکز تخصصی معماری فعالیت خود را در سال 1400 با هدف خدمات مبتنی بر طراحی و اجرا کلیه پروژه های معماری و همچنین ارائه و توسعه به روزترین مقالات معماری آغاز کرد. کافه فایل، مرجعی برای دریافت فایل مانند جزوه‌های دانشگاهی، نمونه سوال، پاورپوینت، طرح توجیهی، مقالات،طرح جامع ،نقشه های اتوکد… و آنچه که قابل به اشتراک گذاری باشد، است. برای Die Forelle، هدف زمانی محقق می‌شود که مهمانان خوشحال‌تر از زمانی که وارد شده‌اند، هتل را ترک کنند. این کاملاً به معنای واقعی کلمه پایه و امضای مسکن است، یک تأثیر اولیه و ماندگار. استودیوی معماری و طراحی Archisphere تلاش خود را صرف دستیابی به این هدف کرده است.

هتل های درجه یک حمام جکوزی و سوئیت های جکوزی گرفته اند و آنها را به ویژگی اصلی اتاق تبدیل کرده اند. نور چیزی است که حال و هوای هر مکانی را تنظیم می کند، و شما باید سعی کنید اتاق هتل خود را آرام و دلپذیر کنید. اطمینان حاصل کنید که اتاق به خوبی روشن است، بدون هیچ گونه مناطق تاریک یا کثیف.

و همچنین قطعات طراحی شده سفارشی مانند اشیاء نورپردازی و نسخه های ویژه برنامه فیزیکی هتل Satyr و C-chair. اینستالیشن های هنری در هتل آثار هنرمندان جوان کروات ایوانا فرانکه، سیلویو وویچیچ و استودیو I-gle را به نمایش می گذارند. گروه Numen/ForUse برای دستیابی به تشخیص فوری فضای داخلی، احتمالاً مشهورترین قطعه مبلمان خود، صندلی راحتی Satyr (جایزه کاغذ دیواری برای بهترین مبل جهانی 2007) را به عنوان یک شی با شخصیت و هویت قوی انتخاب کردند.

  • یکی از این نواحی ناحیه وسیع خاورمیانه است و ایران در این ناحیه قرار دارد.
  • مهمانان به جنبه هایی مانند امکانات و موقعیت مکانی اهمیت می دهند ، اما اگر اتاق ها خراشیده نباشند ، به جای دیگری نگاه می کنند.
  • می‌توانیم هتل چهار فصل در پراگ توسط یک شرکت معماری Dům a Město را مثال بزنیم.
  • فرهنگ غنی و قدرت و تنوع فرهنگی ایران نیز شایستگی و سفر در آن را دو چندان می کند.

دانلود مرجع برنامه فیزیکی معماری 15 فایل مسکونی، هتل و .. معماری عمران شهرسازی | memarinavaz

هتل تامپسون سیاتل / 100 استوارت هتل و آپارتمان در قلب مرکز شهر سیاتل واقع شده است و به عنوان یک نقطه عطف معاصر عمل می کند که از نظر بصری و فیزیکی به بافت شهری اطراف پاسخ می دهد. این سایت در مجاورت منطقه تاریخی بازار پایک پلیس واقع شده است و مجموعه‌ای از ساختمان‌ها در مجاورت آن هستند که تاریخ غنی سیاتل را نشان می‌دهند. به همین دلیل، یکی از ملاحظات اولیه معماری این پروژه، مقیاس ساختار جدید و ارتباط آن با ساختمان‌های کوچکتر و قدیمی‌تر در اطراف بود. موقعیت این سایت در یک تغییر شبکه محوری اصلی – جایی که خیابان اول خم می شود تا با توپوگرافی شهر روبرو شود – همچنین فرصتی منحصر به فرد برای علامت گذاری این تقاطع مهم و عمل به عنوان دروازه بین محله ها ارائه کرد. یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای هر سفری، تدارک دیدن فضایی برای سکونت موقت است که بتواند با برخورداری از سرویس‌های مختلف، اهم نیازهای مسافران را رفع نماید.

دانلود برنامه فیزیکی هتل ، ریزفضاهای هتل و دیاگرام هتل ، مطالعات هتل و اصول طراحی هتل