داهوا ایالات متحده آمریکا دوربین جدید فیوژن شب رنگی 2.0 با لنز دوگانه را معرفی کرد – Dahua Technology USA Inc.

از دیگر ویژگی‌های دوربین Night Color 2.0 Fusion می‌توان به محدوده دینامیکی بسیار گسترده، رمزگذاری جریان سه‌گانه، رتبه IP67 و ePoE اشاره کرد. دوربین دارای عملکردهای Analytics+ در لبه است که امنیت حفاظت محیطی پیچیده، تشخیص حرکت هوشمند و غیره را انجام می دهد. الگوریتم های Analytics+ Dahua دقت و قابلیت اطمینان را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

او ادامه می‌دهد: «سپس این دو تصویر با استفاده از نقشه‌برداری فریم به فریم در سطح پیکسل، کاملاً با هم ترکیب می‌شوند. “نتیجه روشنایی نزدیک به روشنایی نور مرئی است.” در واقع، تصویر نهایی 36 درصد روشن تر از یک دوربین استاندارد 4 مگاپیکسلی است.

فناوری Night Color Fusion برای کاربردهایی در نور کم که هم به امنیت مخفی و هم تصاویر تمام رنگی نیاز است ایده آل است. برای فضای داخلی، این می تواند شامل سالن های تئاتر و بارها باشد – محیط هایی که به دلایل فنی یا محیط به نور کم نیاز دارند. برای نمای بیرونی، این می تواند به معنای مناطقی باشد که نور محیطی زیاد در شب وجود ندارد و مناطقی که روشن کننده های نور سفید نامطلوب هستند. دوربین Night Color 2.0 Fusion مزایای کمتری برای جذب حشرات دارد.

دوربین Night Color 2.0 Fusion (N45DUD2) دارای دو سنسور 4 مگاپیکسلی است. جنیفر هاکنبورگ، مدیر بازاریابی محصول در Dahua Technology ایالات متحده توضیح می دهد: «یک حسگر جزئیات را از طیف مرئی استخراج می کند و دومی روشنایی را از طیف مادون قرمز استخراج می کند.

دوربین‌های جدید Night Color 2.0 Fusion برای بهبود کیفیت برای اپراتورهای امنیتی طراحی شده‌اند، از تجزیه و تحلیل‌هایی که به آنها کمک می‌کند تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند تا فناوری تصویربرداری و حسگر پیشرفته. از کاربردهای مناسب این دوربین جدید می توان به پارک ها، رستوران ها، بارها و محیط ها اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و دانلود برگه های مشخصات، از us.dahuasecurity.com دیدن کنید.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62881

ایروین، کالیفرنیا، 30 ژوئنهفتم2022 – فناوری داهوا، پیشرو در جهان، ویدئو محور، ارائه دهنده راه حل های هوشمند اینترنت اشیا، جدید خود را اعلام کرد. دوربین فیوژن Night Color 2.0. تنها است دوربین 4 مگاپیکسلی موجود در بازار که دارای فناوری لنز دوگانه است و تصاویر تمام رنگی را در صحنه های با نور ضعیف ارائه می دهد.