داهوا ایالات متحده دوربین سه در یک را راه اندازی می کند تا رویکردی فعال برای نظارت تصویری داشته باشد – Dahua Technology USA Inc.

اگر یک هدف از یک منطقه نظارت به یک “منطقه قانون” – یک منطقه مورد علاقه با تعریف محدودتر – عبور کند، ویژگی هشدار فعال TiOC فعال می شود. آژیر به صدا در می آید و چراغ های قرمز و آبی چشمک می زند تا مزاحم را بیشتر باز دارد. در این مرحله، یک پیام از پیش ضبط شده یا سفارشی می تواند از طریق بلندگوی دوربین پخش شود، یا یک اپراتور امنیتی می تواند از ویژگی مکالمه دو طرفه برای صحبت با متجاوز استفاده کند. داهوا فناوری جدیدی را برای بهبود کیفیت صوتی این ویژگی توسعه داده است.

جایی که دوربین‌های امنیتی سنتی ممکن است برای ارائه ویدیوی قابل استفاده در شب مشکل داشته باشند، TiOC این مشکل را با Smart Illumination حل می‌کند. هنگامی که با تشخیص حرکت هوشمند ادغام می شود، به این معنی است که روشنگرهای نور گرم دوربین هنگامی که یک هدف در یک منطقه نظارتی مشخص ظاهر می شود، روشن می شوند. سپس دوربین تا زمانی که هدف ظاهر می شود، به صورت تمام رنگی ضبط می کند، با LED ها به عنوان روشنایی برای ضبط و همچنین بازدارنده از فعالیت های ناخواسته عمل می کنند. هنگامی که هدف متوقف می شود، LED ها خاموش می شوند و دوربین به حالت IR باز می گردد. هاکنبورگ افزود: «استفاده از ال ای دی ها تنها زمانی که هدف وجود دارد، آلودگی نوری را نیز کاهش می دهد.

از دیگر ویژگی‌های TiOC می‌توان به وضوح 4 مگاپیکسل، لنز ثابت 2.8 میلی‌متری، کدک دوگانه Smart H.264+ و Smart H.265+، رمزگذاری جریان سه‌گانه و فناوری Starlight اشاره کرد. این دوربین همچنین مقاوم است و دارای رتبه IP67 و عملکرد ArcticPro است که به دوربین اجازه می‌دهد در دمای تا -40 درجه فارنهایت کار کند.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62306جنیفر هاکنبورگ، مدیر بازاریابی محصول در داهوا ایالات متحده آمریکا می گوید: این ویژگی ها به طور خلاصه به عنوان “نور، دوربین، اکشن” نامیده می شوند. “دوربین به مشتریان ما کمک می کند تا عملیات امنیتی را به روشی فعال هدایت کنند و در عین حال نیاز به پرسنل در محل را کاهش دهند.”

هاکنبورگ اظهار داشت: «فناوری VoiceCatcher ما از یک میکروفون دوگانه تشکیل شده است که صدا را در فاصله دورتر – هفت متر – نسبت به یک میکروفون تک سنتی دریافت می‌کند، و الگوریتم کاهش نویز اختصاصی ما نویز پس‌زمینه مانند باد را کاهش می‌دهد.»

IRVINE، کالیفرنیا، 26 ژانویه 2022 – Dahua Technology، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های هوشمند اینترنت اشیا، پیشرو در جهان، ویدئو محور، از عرضه دوربین سه در یک (TiOC) برای بازار آمریکای شمالی خود خبر داد. برای جلوگیری از رفتار ناخواسته به سه روش مختلف. TiOC با چراغ‌های LED گرم، هشدار فعال با چراغ‌های چشمک زن قرمز و آبی و مکالمه دو طرفه، به اپراتورهای امنیتی کمک می‌کند تا رویکردی فعال داشته باشند و حوادث را قبل از وقوع متوقف کنند.