داهوا سبز می شود – شماره 4 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

علاوه بر این، فاز دوم مرکز توزیع هوشمند داهوا 100000 متر مربع عملیات انبار بدون سرنشین را تحقق بخشید. سیستم برق هوشمند ارتقا یافته پارک داهوا هر سال تا 1389800 کیلووات ساعت در برق صرفه جویی می کند و سیستم تهویه مطبوع تازه ارتقا یافته آن می تواند سالانه تا 6000 تن آب صرفه جویی کند. همچنین، این شرکت با موفقیت 56 گواهینامه محصول حفاظت از انرژی چین را دریافت کرده است.

داهوا به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های مبتنی بر AIoT، متعهد است قابلیت‌های توسعه پایدار خود را بهبود بخشد و با توسعه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای که می‌تواند به صرفه‌جویی در انرژی و کاهش انتشار کربن کمک کند، در ساختن دنیای دیجیتال سبزتر و ایمن‌تر تلاش کند.

حفاظت انرژی


منبع: https://www.securitysa.com/19753R

از سال 2022، داهوا تولید سبز را اجرا کرد و یک سیستم بازیافت فاضلاب پیشرفته را ایجاد کرد و به صفر رساندن پساب های صنعتی دست یافت. فرآیند تولید از لحیم کاری کاملاً خودکار بدون سرب استفاده می کند که گاز سرب ضایعاتی تولید نمی کند.

خود کارگاه مجهز به سیستم هوای تازه است که قادر به تصفیه بدون گرد و غبار کلاس 100 000 از طریق کنترل جریان هوا و گرد و غبار است. گاز خروجی با فتولیز UV و کربن فعال تصفیه می شود (هوای تخلیه شده پس از جذب عمیق، استانداردهای تصفیه را برآورده می کند.[جذب،چسبندگیاتمها،یونهایامولکولهاازیکگاز،مایعیاجامدمحلولبهیکسطحاستاینفرآیندباعثایجادیکسطحمیشودلایهایازمادهجاذب(املاح)رویسطحجاذب(حلال)اینفرآیندباجذبمتفاوتاستکهدرآنیکسیال(جاذب)توسطیکمایعیاجامد(جاذب)حلمیشودیادرآننفوذمیکند[AdsorptionistheadhesionofatomsionsormoleculesfromagasliquidordissolvedsolidtoasurfaceThisprocesscreatesafilmoftheadsorbate(solute)onthesurfaceoftheadsorbent(solvent)Thisprocessdiffersfromabsorptioninwhichafluid(theabsorbate)isdissolvedbyorpermeatesaliquidorsolid(theabsorbent)–https://en.wikipedia.org/wiki/Adsorption.

حفاظت از انرژی داهوا

داهوا سبز می شود

شماره 4 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

اهداف توسعه پایدار

تجهیزات کم صدا با کیفیت بالا در داخل کارگاه انتخاب می شوند و برخی از تجهیزات با نویز بالا به طور سیستماتیک با استفاده از مواد جاذب صدا مرتب و بخش بندی می شوند. تست های شخص ثالث حرفه ای هر ساله انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کنترل نویز الزامات مربوطه را برآورده می کند.

علاوه بر این، برای افزایش استفاده کارآمد از منابع، داهوا یک تیم تمیزکننده تولید اختصاصی ایجاد کرد که بر حفظ انرژی، کاهش آلودگی و افزایش کارایی تمرکز دارد. هدف آن به حداکثر رساندن استفاده از منابع و کاهش ضایعات به منظور کاهش یا حذف اثرات نامطلوب آن بر محیط زیست و سلامت انسان است. داهوا اجرای هفت طرح کم‌هزینه و چهار طرح پرهزینه را تکمیل کرد و در مجموع 1783 میلیون کیلووات ساعت در مصرف برق صرفه‌جویی کرد و میانگین کاهش انتشار 15 تن مایع پاک‌کننده زباله و 170.64 کیلوگرم گاز زائد VOCs را کاهش داد.

کارگاه ضد گرد و غبار داهوا.

چندین نیروگاه فتوولتائیک در اطراف پارک برای تولید انرژی پاک و کمک به کاهش انتشار کربن مستقر شدند. برای اصلاح استفاده از برق در محل تولید، این شرکت یک پلت فرم مصرف انرژی هوشمند ایجاد کرده است که نظارت بر زمان واقعی مصرف برق در هر کارگاه، تجزیه و تحلیل آماری گزارش‌ها و شناسایی دقیق نقاط بهبود احتمالی را فراهم می‌کند.

نوسازی کارگاه ضد گرد و غبار سالانه تا 638 000 کیلووات ساعت در مصرف برق صرفه جویی می کند که منجر به سود اقتصادی کل 606 000 یوان (حدود 1,68 میلیون RMB) می شود. این شرکت همچنین سیستم‌های اگزوز را برای جمع‌آوری یکنواخت گازهای زائد نصب کرده است که پس از آن با استفاده از دستگاه‌های تصفیه در کارخانه برای حذف مؤثر مواد سمی و مضر تحت درمان کامل قرار می‌گیرد. داهوا همچنین کیفیت مواد را با توسعه و ارتقاء پلتفرم‌های تست خودکار خود کنترل می‌کند و به نرخ پوشش تست کاملاً خودکار 94.51 درصد برای محصولات اصلی خود دست می‌یابد.

علاوه بر این، داهوا انتشار بخش‌های مختلف را بهینه می‌کند، «کاهش منبع زباله» را ترویج می‌کند، استفاده از مواد خام تمیز را که بدون آلودگی و سازگار با محیط‌زیست هستند در اولویت قرار می‌دهد، و برای کمک به کاهش انتشار در هر یک از واحدهای تولیدی خود، بر هر جزئیات تمرکز می‌کند. ارتقای هوشمند خط مونتاژ و آزمایش ماژول لنز باعث صرفه جویی در مصرف برق سالانه 1081 میلیون کیلووات ساعت شده است که مجموع سود اقتصادی 2667 میلیون یوان (حدود 7.4 میلیون RMB در زمان ویرایش) را به همراه دارد.

داهوا با انجام اقداماتی از جمله ساخت پلت فرم مصرف انرژی، ارتقاء تجهیزات، تبدیل کارخانه، تصفیه گاز پسماند، آزمایش و ارتقاء، تولید سبز را انجام می دهد، استفاده موثر از منابع را بهبود می بخشد و به ایجاد یک مدل تولید سبز ادامه می دهد که نیازهای مشتری را به خوبی در نظر می گیرد. ، مزایای شرکت، استفاده از منابع و اثرات زیست محیطی. در حرکت رو به جلو، داهوا به اهداف توسعه پایدار و مسئولیت های زیست محیطی خود، ترویج تولید سبز با ایجاد و اجرای راه حل ها و روش های نوآورانه که می تواند به صرفه جویی در انرژی و کاهش آلودگی و انتشار کربن در محیط کمک کند، ادامه خواهد داد.وام)