داهوا فناوری ایالات متحده آمریکا دهمین سالگرد توسعه فناوری HDCVI را جشن گرفت – Dahua Technology USA Inc.

برای جشن گرفتن HDCVI 10هفتم سالگرد سالگرد، Dahua Technology USA یک تبلیغ یک ماهه در چندین محصول HDCVI در ماه ژوئن اجرا می کند. لطفا ببینید us.dahuasecurity.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترویج.

از آنجا که سپس، داهوا دارد به طور پیوسته نمونه کارها HDCVI خود را تکامل داد رساندن راآخرین نظارت تصویری توانایی ها بدون پیچیدگی و هزینه اضافی تبدیل به یک سیستم IP. “ما هستیم هیجان زده برای اعلام جدید ما HDCVI ارائه توسط s تقویت می شودهمیشه خلاقانه فن آوری ها“گفت جیانیفر هکنبurg، بازاریابی محصول مدیر شرکت Dahua Technology ایالات متحده. “این راه حل ها طراحی شده اند تا تا حد زیادی عملکرد را بهبود می بخشدal کارایی سیستم های آنالوگ در حالی که بسط دادنing محدوده سناریوهای کاربردی

از زمان معرفی HDCVI در سال 2012، داهوا در ارائه انتقال HD از راه دور و ارتقای یکپارچه پیشرو بوده استه تجربهس برای سیستم آنالوگس کاربران آیک HD-over-coax باز است راه حل، HDCVI نمونه کارها در سال 2015 با انتشار به یک نقطه عطف بزرگ رسید اولین دوربین های 4K ثابت و 4K چشم ماهی در صنعت را بالاترین وضوح موجود برای HD-over-coax در آن زمان. ضبط کننده های HDCVI فناوری Penta-brid را معرفی کردند که ضبط یکپارچه ویدیو از منابع HDCVI، AHD، TVI، CVBS و IP به طور همزمان.

Night Color 2.0 2MP، 5MP و اکنون رزولوشن 4K (A82CJN2) گزینه ها در محفظه های کره چشم و گلوله. فناوری Night Color 2.0 یکپارچه شده است LED های سفید نور برای مانیتورینگ تمام رنگی در شرایط کم نور اسیرing زنده، رنگی تصاویر در سناریوهای تاریک. برای صحنه‌هایی با شرایط نوری با کنتراست بالا، سری کامل دوربین‌های رنگ شب داهوا از فناوری Super Adapt برای ثبت تصویر عالی برخوردار است. این فناوری بدون توجه به صحنه، تنظیمات را به طور خودکار تنظیم می کند تا بهترین عملکرد تصویر را بهینه کند.

سپسew 5 مگاپیکسل، 2.8 میلی‌متر سه در یک (TiOC) دوربین کره چشم (A52CJC2) آلودگی نوری را با حالت روشنایی دوگانه هوشمند خود کنترل می‌کند. دوربین به طور هوشمند بین حالت مادون قرمز سوئیچ می کند که هیچ حالتی وجود ندارد هدف در صحنه و حالت نور سفید وقتی آ هدف تشخیص داده می شود. این مدل iبرای برنامه‌هایی که نمی‌خواهید چراغ‌های LED با نور سفید در تمام شب روشن باشند، معامله می‌شود. مجموعه ویژگی های دوربین می تواند از رفتار مجرمانه جلوگیری کند با آژیر هشدار و چراغ های قرمز و آبی چشمک زن.

درباره فناوری داهوا ایالات متحده آمریکا

شرکت Dahua Technology USA یکی از شرکت‌های تابعه Dahua Technology است که بر اساس پایگاه داده سهم بازار تحلیل نظارت تصویری Omdia 2020، تخمین زده می‌شود که دومین تامین‌کننده تجهیزات نظارت تصویری در جهان باشد. Dahua Technology USA با تمرکز بر یکپارچگی و روابط شخصی برای افزایش تجربه مشتری، راه‌حل‌های امنیتی کامل و با ارزش را به بازار آمریکای شمالی می‌آورد. راه‌حل‌های نظارتی Dahua Technology، از دوربین‌های برنده جایزه گرفته تا نرم‌افزارهای مدیریت ویدیو، کیفیت، قابلیت اطمینان و پایداری بی‌نظیری را ارائه می‌کنند و فروش و پشتیبانی را در سراسر ایالات متحده و کانادا ارائه می‌کنند.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62782

ایروین، کالیفرنیا، 1 ژوئن، 2022 فناوری داهوا، پیشرو در جهان، ویدئو محور، ارائه دهنده راه حل های هوشمند اینترنت اشیا، دارد 10 را جشن می گیردهفتم سالگرد آن ثبت اختراع با کیفیت بالا فناوری رابط ویدئویی کامپوزیت (HDCVI).