داکسبری به عنوان توزیع کننده سال Axis SA – شماره 4 2022 – Duxbury Networking

گفت: “ما از دریافت جایزه توزیع کننده سال 2021 آفریقای جنوبی بسیار هیجان زده و مفتخر بودیم. این افتخار بزرگی است و نشان دهنده تلاش سختی است که تیم ما از زمان تبدیل شدن به یک توزیع کننده Axis برای ترویج و حمایت از نام تجاری Axis انجام داده است.” گراهام داکسبری، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه داکسبری.


منبع: https://www.securitysa.com/17014R

داکسبری به Axis SA جایزه بهترین توزیع کننده سال را دریافت کرد

شماره 4 2022 اخبار، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

مارسل برونز (Axis Communications)، مکس دی سوزا (Duxbury Networking)، Clifton Greeff (Duxbury Networking)، پتریا Snyman (Axis Communications)، گراهام داکسبری (Duxbury Networking).

این جایزه توسط Lee-Ross Duimpies، مدیر حساب های کلیدی Axis Communications اهدا شد، که گفت: «با ارائه راه حل های گسترده Duxbury، آنها با پلتفرم برنامه کاربردی باز Axis برای راه حل های مبتنی بر نرم افزار مناسب هستند. داکسبری در تلاش است تا روابط عالی با شرکای خود ایجاد کند، که آنها را به عنوان مشاوران قابل اعتماد و قابل اعتماد می دانند. این تیم همیشه مایل است در پیشنهادات شریک خود قدم های بیشتری را طی کند.”وام)

Axis Communications جوایز سالانه شریک خود را در محل برگزاری، گرین پوینت در سندتون برگزار کرد. 1 ژوئیه 2022. این رویداد با هدف تجلیل و قدردانی از تلاش‌های شرکای Axis با اهدای جوایز برای پروژه‌ها و دستاوردهای کلیدی در طول سال برگزار شد. پس از عدم امکان میزبانی شرکا در رویدادی با این ماهیت در دو سال گذشته به دلیل COVID-19، Axis خوشحال بود که می‌تواند این رویداد معتبر را شخصاً با شرکای خود به اشتراک بگذارد.