دبیر کل جدید IHMA | امنیت حرفه ای


انجمن بین المللی تولیدکنندگان هولوگرام (IHMA) یک دبیر کل جدید به نام میکال سیدوروف منصوب کرده است. IHMA یک سازمان تجاری برای تولید کنندگان و مبدل های هولوگرام برای احراز هویت، شناسه، بسته بندی، گرافیک و سایر برنامه های تجاری است. او توسعه تجارت، فروش و بازاریابی، تحقیقات بازار و تجربه مدیریت مالکیت معنوی را پس از کار در بخش‌های چاپ اسناد شناسایی و امنیتی به ارمغان می‌آورد.

این انجمن به دنبال گسترش پایگاه عضویت خود است تا اعضای غیرسنتی بیشتری را که از خارج از صنایع امنیتی و حفاظت از برند می‌آیند، شامل شود.

توسعه ابتکارات مشترک با دفتر اطلاعات تقلبی، که شامل گسترش ثبت تصویر هولوگرام برای گنجاندن تصاویر برای سایر دستگاه‌های متغیر نوری به غیر از هولوگرام، اتحادیه شناسایی امن در چین و اینترگراف، انجمن تجاری چاپگرهای امنیتی نیز در اولویت‌ها خواهد بود. برنامه‌های دیگر شامل مجموعه‌ای از کارگاه‌های آموزشی است که اولین آن در بهار امسال در ابوظبی برگزار می‌شود.

رئیس IHMA، دکتر پل دان، گفت: “هیئت مدیره IHMA مشتاق همکاری با Micaal است تا به ترویج بهترین منافع هولوگرافی، که بخش مهم و رو به رشدی در سراسر جهان است، ادامه دهد. علیرغم چالش های اقتصادی، اجتماعی و زنجیره تامین جهانی، ما همچنان شاهد فعالیت قوی برای هولوگرافی با تولید کنندگان برند و کشورهایی هستیم که طرح های ضد جعل خود را ارائه می کنند. Micaal به صنعت کمک می کند تا به رشد و نوآوری خود ادامه دهد، که همچنان ماموریت IHMA است، و همچنین حمایت از این بخش در مواجهه با چالش هایی که با آن مواجه است.

از این نظر، اجرای استاندارد ISO14298 برای مدیریت فرآیندهای تولید چاپ امنیتی و فویل امنیتی، برآورده کردن الزامات ثبت تصویر بین‌المللی و برجسته کردن مزایای هولوگرافی در برابر محصولات و فناوری‌های رقیب، اولویت‌های IHMA است.

درباره انجمن

IHMA که در سال 1993 تأسیس شد، از 12 عضو اولیه به نزدیک به 100 شرکت هولوگرام، از جمله تولیدکنندگان و مبدل‌های هولوگرام برای امنیت اسکناس، ضد جعل، محافظت از برند، بسته‌بندی، گرافیک و سایر کاربردهای تجاری، گسترش یافته است. بازدید کنید www.ihma.org.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ihma-new-general-secretary-2/