درآمد جهانی سخت‌افزار eGate بین سال‌های 2023 و 2027 به میزان 137 درصد رشد می‌کند – شماره 1 2023

اتحادیه اروپا مقرراتی را برای بهبود کارایی کنترل های مرزی در مرزهای خارجی منطقه شنگن (منطقه ای که در آن 27 کشور اروپایی اقدامات کنترل مرزی در سراسر مرزهای مشترک خود را لغو کرده اند که امکان تردد آزادانه افراد را فراهم می کند) با ایجاد یک EES متمرکز (ورود) وضع کرده است. /exit system) که از eGates استفاده می کند. این برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که وارد اتحادیه اروپا می شوند در دسترس است. این تحقیق فروشندگان را ترغیب می‌کند تا از فناوری‌های بیومتریک پیشرفته و ثبت اسناد برای برآورده کردن خواسته‌های امنیت مرزی استفاده کنند و موفقیت با کارایی، قابلیت اطمینان و دقت شناسایی مسافران اندازه‌گیری شود.

درآمد جهانی سخت افزار eGate بین سال های 2023 تا 2027 به میزان 137 درصد رشد خواهد کرد

شماره 1 2023 دولت و نیمه دولتی (صنعت)، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، اخبار

یک مطالعه جدید توسط Juniper Research نشان داده است که درآمد سخت افزاری eGate تا سال 2027 از 490 میلیون دلار فراتر خواهد رفت. از 207 میلیون دلار در سال 2023 افزایش یافته است. فناوری‌های امنیت مرزی: روندهای نوظهور، فرصت‌های کلیدی و پیش‌بینی‌های بازار 2022 2027پیش‌بینی می‌کند که افزایش سطح سفرهای بین‌المللی و جریان بیشتر مسافر، پذیرش eGates را به‌عنوان وسیله‌ای کارآمدتر برای کنترل مرزها نسبت به فرآیندهای دستی هدایت می‌کند.

این تحقیق پیش‌بینی می‌کند که فرودگاه‌ها به دنبال پیاده‌سازی راه‌حل‌های کنترل مرزی کارآمد برای کمک به مدیریت افزایش جریان مسافر هستند، زیرا سفرهای بین‌المللی پس از برداشته شدن محدودیت‌های مسافرتی مرتبط با COVID-19 به رشد خود ادامه می‌دهد.

جوردن روکس، نویسنده تحقیق توضیح داد: «سفرهای بین المللی بیشتر فشار بیشتری را بر عملیات کنترل مرزی وارد می کند، زیرا بسیاری از فرودگاه ها قادر به مدیریت مؤثر پیچیدگی های مرتبط با افزایش جریان مسافر نیستند. بر این اساس، فروشندگان باید توانایی راه‌حل‌های خود را برای پردازش کارآمد و قابل اعتماد جریان مداوم مسافران هنگام بازاریابی محصولات خود برجسته کنند.»

افزایش در سفر به پذیرش eGates

تحقیقات بازار فناوری امنیت مرزی را در https://www.juniperresearch.com/researchstore/healthcare-government/border-security-technologies-research-report

دانلود وایت پیپر رایگان درمنبع: https://www.securitysa.com/18501R

این تحقیق پیش‌بینی می‌کند که مقررات، به‌ویژه در اتحادیه اروپا، منجر به پذیرش eGates خواهد شد، به طوری که ارزش درآمد سخت‌افزار eGate در سراسر اروپا تا سال 2027 35 درصد از کل جهانی را تشکیل می‌دهد.

eGates که به نام گیت های ABC (کنترل خودکار مرزی) شناخته می شود، به کاربران اجازه می دهد تا هویت خود را با مقایسه امضای بیومتریک خود، که معمولاً توسط دوربین تشخیص چهره ثبت می شود، با اطلاعات ذخیره شده در تراشه بیومتریک پاسپورت خود تأیید کنند.