درآمد Mitie بیش از 4 میلیارد پوند است


پیمانکار مدیریت تاسیسات (FM). میتی رکورد درآمدی را که برای اولین بار به بیش از 4 میلیارد پوند رسیده است، تحسین کرده است. در نتایج plc برای سال منتهی به مارس 2023، شرکت می گوید که قرارداد برنده می شود، تمدید و تملک بیشتر از قراردادهایی که تمدید نشده اند را جبران می کند و به کارهای مرتبط با بیماری همه گیر کووید مانند مراکز واکسیناسیون پایان می دهد.

فیل بنتلی، مدیر اجرایی گروه، در تصویر، گفت: «عملکرد میتی در سال مالی 23 از انتظارات هیئت مدیره فراتر رفته است. ما با چالش جایگزین کردن تقریباً 450 میلیون پوند از درآمد قرارداد کوتاه مدت و حاشیه بالاتر مربوط به کووید وارد سال شدیم. به لطف کار سخت 64000 همکار و رویکرد مبتنی بر فناوری، ما به این مهم و بیشتر دست یافته ایم.

تعداد بخش «خدمات تجاری» Mitie، یعنی امنیت و نظافت، نسبت به سال قبل کاهش یافته است که عمدتاً به دلیل پایان قراردادهای مرتبط با بیماری همه گیر است. درآمد امنیتی در سال گذشته 31 درصد کاهش یافت و به 782 میلیون پوند رسید. سود و حاشیه سود نسبت به سال قبل، همانند دفتر سفارش، از 1.7 میلیارد پوند به 1.5 میلیارد پوند کاهش یافت. این شرکت همچنین به کاهش دامنه قرارداد امنیتی برگزیت خود در بنادر بریتانیا اشاره کرد.

او گفت که این شرکت “رویکرد منضبط” را برای مناقصه برای قراردادها ادامه خواهد داد، “حتی اگر حفظ نرخ های تمدید چالش برانگیز باشد”. وی افزود که این شرکت به جستجوی فرصت های رشد، به صورت ارگانیک و از طریق خریدهای استراتژیک در بخش کربن زدایی، فناوری امنیتی و زیرساخت های مخابراتی ادامه خواهد داد. دو خرید اخیر آن مربوط به آموزش امنیتی و مشاوره تجارت Linx International بوده است که شامل Tavcom; و نصب کننده امنیتی RH Irving Industrials. خرید بزرگتر از شرکت FM رقیب Interserve در سال 2020 بود. که Mitie را به بزرگترین تجارت مدیریت امکانات در بریتانیا تبدیل کرده است. هدف آن ‘رشد درآمد تک رقمی متوسط ​​به بالا’ است. و حاشیه عملیاتی قبل از سایر موارد از 4.5 درصد تا 5.5 درصد. نظافت، امنیت و «خدمات فنی» (مانند تعمیر و نگهداری گرمایش و تهویه، خدمات پشتیبانی مخابرات و «کربن‌زدایی» مانند نصب پنل‌های خورشیدی و نصب پمپ حرارتی منبع هوا و شارژ وسایل نقلیه الکتریکی) به‌عنوان سه حوزه اصلی تجاری آن توصیف می‌شوند. و “فناوری امنیتی” به عنوان یکی از سه حوزه “رشد بالا” شرکت رتبه بندی شده است.

بنتلی گفت: «درآمد گروه در سال مالی 23 برای اولین بار از 4 میلیارد پوند فراتر رفت، که منعکس کننده شتاب خوب حاصل از برنده شدن، تمدید و تمدید قرارداد جدید ما، در کنار مشارکت در قیمت گذاری مجدد قرارداد و خرید است. علیرغم اینکه سود عملیاتی اندکی کمتر از سال گذشته بود به دلیل تکمیل کار Covid، سود پایه هر سهم با 3.3 درصد رشد به 9.5p رسید که از تامین مالی مجدد ابزارهای بدهی و بازخرید سهام سود می برد.

وقتی کار کوتاه مدت کووید را کنار بگذاریم، درآمد و سود عملیاتی قبل از سایر اقلام به ترتیب 14 درصد و 44 درصد افزایش یافته است. حاشیه عملیاتی ما بدون احتساب کار کووید 3.8 درصد (سال مالی 22: 3.0 درصد) نشان دهنده رشد در کار پروژه ها و تمرکز بر طرح های افزایش حاشیه است. ما انتظار داریم 5 میلیون پوند دیگر هم افزایی Interserve ارائه دهیم، و بنابراین راهنمایی خود را برای کل هم افزایی تا پایان سال مالی 24 به 55 میلیون پوند افزایش دهیم، که به طور قابل توجهی بیشتر از انتظار اولیه ما برای 30 میلیون پوند در زمان خرید است.

«میتی در شش سال گذشته متحول شده است و ما امسال در برابر هر یک از ستون‌های استراتژیک خود پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم. ما اکنون بزرگترین کسب و کار مدیریت تسهیلات در بریتانیا هستیم و جاه طلبی بی وقفه ما این است که کسب و کار را به سمت دستیابی به پتانسیل کامل خود سوق دهیم، نه تنها از نظر مالی، بلکه از طریق کمک مثبت آن به محیط زیست و جامعه.

در مورد این سال مالی، بنتلی از برنده شدن و تمدید تعدادی قرارداد جدید مهم و “خط لوله سالم فرصت های جدید” صحبت کرد. این شرکت نرخ تجدید بیش از 90 درصد را گزارش می دهد. مشتریان شامل بخش‌های دولتی بریتانیا مانند وزارت دفاع و وزارت کشور هستند. فرودگاه‌ها، BBC و Deloitte، Sellafield، Eurostar و Ofcom. و در خرده فروشی، John Lewis & Partners، Amazon، Co-op و Poundland.

تمدید اخیر سرویس های امنیتی که پیمانکار FM اعلام کرد با آن انجام شده است Westinghouse Springfields Fuels Ltd، یک مرکز تولید سوخت هسته ای.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/mitie-tops-4-billion-revenue/