دروازه کشویی 90 درجه با امنیت بالا Glide Master – شماره 8 2022 – BoomGate Systems

برای اطلاعات بیشتر با Boomgate Systems تماس بگیرید، +27 11 674 4441، [email protected] www.boomgatesystems.co.za

وام)

دروازه کشویی 90 درجه با امنیت بالا Glide Master

شماره 8 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/18120R

دروازه کشویی 90 درجه گلاید مستر جدید را می توان در مرکز تجربه بومگیت در نزدیکی خیابان 14، کنستانتیا، رودپورت مشاهده کرد.

از Boomgate Systems خواسته شد تا یک دروازه کشویی بسازد که بتواند 90 درجه بچرخد. دروازه باید دارای امنیت بالایی بوده و ضد خرابکاری باشد. این شرکت دروازه کشویی 90 درجه با امنیت بالا Glide Master را تولید کرد. توسعه و ساخت گیت توسط تیم توسعه دو ماه طول کشید.

دروازه جدید همچنین می تواند در پشت درب های کرکره ای برای ایجاد آن مانع امنیتی اضافی استفاده شود. بدون نیاز به موتورهای گیت تخصصی – این گیت را می توان با موتورهای گیت معمولی که می توان از قفسه خریداری کرد کار کرد. تیرهای ایمنی استاندارد را می توان روی دروازه نصب کرد.

همه چیز برای این دروازه باید سفارشی می شد زیرا هیچ اقلام خارج از قفسه در دسترس نبود. لولاهای دروازه و همچنین چرخ ها به صورت سفارشی طراحی شده بودند. دروازه کشویی جدید Glide Master 90° برای مناطقی که نمی توانید از دروازه کشویی معمولی استفاده کنید ایده آل است. می توان از آن در انبارها برای ایجاد قفس هایی استفاده کرد که در آن دروازه های چرخشی فضای ارزشمندی را اشغال کرده و راه های ورودی را مسدود می کنند.