درک بهتر مشتریان با استفاده از هوش مصنوعی – شماره 8 2022 – Secutel Technologies

سن، جنسیت و احساسات – و تشخیص و تجزیه و تحلیل خودکار حالات چهره که می تواند به خرده فروشی ها کمک کند تا تغییرات در احساسات مشتری را در محیط های مختلف تشخیص دهند – نیز امکان پذیر است. در ارتباط با تخمین سن و تشخیص جنسیت، این امر می‌تواند به درک مخاطبانی که از فروشگاه بازدید می‌کنند کمک کند.وام)

درک بهتر مشتریان با استفاده از هوش مصنوعی

شماره 8 2022 صنعت خرده فروشی)دوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, محصولات

راه حل SecuVue همچنین ویژگی شمارش افراد را ارائه می دهد که با شمارش خودکار افراد به محض عبور از یک منطقه یا خط تقریباً قابل تعریف در یک فروشگاه کار می کند. شمارش به صورت جهت دار (دو جهت در هر خط) انجام می شود. خطوط شمارش را می توان به صورت جداگانه تشکیل و جهت داد، بنابراین نه تنها شمارش در معابر، بلکه برای مناطق نیز امکان پذیر است.

SecuVue یک فناوری تشخیص چهره جهانی است که تعدادی از ویژگی های تشخیص چهره را در یک راه حل آماده به کار می آورد. SecuVue با استفاده از الگوریتم تشخیص چهره Secutel زمان عرضه راه حل های نظارت هوش مصنوعی را کوتاه می کند. اقدامات قابل تشخیص باقی می مانند و از نفوذ غیر ضروری به حریم خصوصی شخصی بدون به خطر انداختن امنیت جلوگیری می شود.


منبع: https://www.securitysa.com/18117R

تجزیه و تحلیل داده ها برای هر صنعتی که مایل به توسعه یک تجارت رقابتی و موفق است ضروری است. این در مورد مشاغل خرده فروشی که دائماً باید با رقابت و فشار فزاینده دست و پنجه نرم کنند، صادق است. با تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده در فروشگاه، خرده فروشان می توانند عملکرد فروشگاه را بهبود بخشند و بهره وری کسب و کار خود را افزایش دهند.

Secutel Technologies با مشتری در صنعت خرده‌فروشی شریک شده است و نتایج این مشارکت ثابت کرده است که محصولاتش با استفاده از سیستم‌های امنیتی موجود برای ارائه بینش هوش تجاری به محیط خرده‌فروشی، ارزش افزوده را در محیط خرده‌فروشی می‌افزایند.