درک Juniper Mist Wired Assurance – شماره 3 2023

به عنوان بخشی از این کارگاه راه حل، یک مشاور Juniper الزامات، از جمله شناسایی مدارها، برنامه ها، سطح امنیت، وضعیت شبکه سیمی و بی سیم و برنامه ریزی SLE را مورد بحث قرار می دهد. وقتی نوبت به بررسی طراحی و معماری می رسد، یک مشاور پیشنهادی را ایجاد می کند که بهترین طراحی و پیاده سازی را مشخص می کند. در ایجاد پیکربندی، مشاور مسیریابی هوشمند Juniper Session یا فایروال های سری Juniper Networks SRX را بر اساس راه حلی پیکربندی می کند که از بهترین عملکرد Juniper WAN Assurance پشتیبانی می کند. در طول کارگاه انتقال دانش، Juniper یک کارگاه به سبک مشاور برای مشتری فراهم می کند که در آن جزئیات پیاده سازی مورد بحث قرار می گیرد، و رابط Juniper Mist WAN Assurance توضیح داده می شود.

رویکرد مشورتی

• معیارهای سلامت را تغییر دهید. مشتریان اکنون می توانند از عملکرد سوئیچ بهینه با معیارهای کلیدی سلامت مانند انطباق با سیستم عامل، VLAN های از دست رفته و اتصال نقطه دسترسی سوئیچ (AP) در محیط های چند فروشنده، در صورت جفت شدن با AP های بی سیم Juniper، اطمینان حاصل کنند.

لیونل دارتنال

• API ها را باز کنید. Wired Assurance توانایی استفاده از توان 100% APIهای باز و قابل برنامه ریزی را برای خودکارسازی کامل فرآیند فعال سازی، نصب و پیکربندی سوئیچ فراهم می کند. کاربران می توانند با سیستم های شخص ثالث مانند ServiceNow و Splunk که از API ها برای تهیه بلیط خودکار، عیب یابی و موارد دیگر پشتیبانی می کنند، ادغام شوند.

مشاوران Juniper با دانش استقرار گسترده در مورد سوئیچ‌های سری EX و Juniper Mist Wired Assurance، با مشتریان برای ارزیابی و تعریف ویژگی‌های خاص محیطشان همکاری نزدیک دارند. مشاوران با استفاده از بهترین شیوه‌های صنعت، سوئیچ‌های سری EX را که از طریق Juniper Mist Cloud Services مستقر شده‌اند، پیکربندی می‌کنند، یک طرح مهاجرت را تعریف می‌کنند و انتقال دانش راه‌حل و استقرار را ارائه می‌کنند.

دسترسی به بینش های مبتنی بر هوش مصنوعی به این معنی است که سازمان می تواند خدمات در سطح جهانی را به همه کاربران ارائه دهد. در واقع، تجربه کاربر به زمان جدید تبدیل شده است. امروزه، این تنها مهمترین معیار برای اندازه گیری زیرساخت موفق فناوری اطلاعات است. اما ردیابی این معیار می تواند چالش برانگیز باشد. فقط به این دلیل که یک شبکه در حال عبور ترافیک است، به این معنی نیست که کاربران تجربیات مثبتی دارند و حتی اگر تعداد بلیط های پشتیبانی افزایش نیابد، شرکت ها نمی توانند کاربران را از عملکرد و قابلیت اطمینان زیرساخت فناوری اطلاعات راضی فرض کنند.منبع: https://www.securitysa.com/18947R

توسط لیونل دارتنال، واحد تجاری رهبری همکاری و شبکه در Westcon-Comstor آفریقای جنوبی

Juniper Mist Wired Assurance تجربه سیم‌کشی بهتری را ارائه می‌کند، از ورود به سیستم تا ارائه به مدیریت روزانه Juniper EX Switches. کاربران عملیات بسیار ساده‌تر و ساده‌تری را دریافت می‌کنند که می‌تواند عیب‌یابی آنها را ساده‌تر کند و دید بهتری در دستگاه‌های متصل با اتوماسیون و سطوح خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی داشته باشد.

سفارشی اول

• انتظارات سطح خدمات سیمی. معیارهای عملکرد قبل و بعد از اتصال بینشی در مورد توان عملیاتی شبکه، تعداد اتصالات موفق و سلامت سوئیچ ارائه می دهد. مشتریان دقیقاً متوجه خواهند شد که شبکه سیمی آنها چگونه کار می کند، بنابراین هیچ حدس و گمان دیگری در مورد کیفیت تجربه کاربران، دستگاه های سیمی و نقاط پایانی اینترنت اشیا وجود ندارد.

Juniper Mist Wired Assurance مدیریت ابری و Mist AI را که از ترکیبی از هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشینی و تکنیک‌های علم داده استفاده می‌کند، به پارچه‌های محوطه دانشگاه می‌آورد. این برنامه برای بهبود مدیریت شبکه با انتقال استقرار پردیس به سمت عملیات مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شده است. به نوبه خود، این تجربه بهتری را برای دستگاه های متصل به ارمغان می آورد.

درک Juniper Mist Wired Assurance

شماره 3 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات

• بینش سوئیچ مبتنی بر هوش مصنوعی. این اطلاعات بینشی در مورد نحوه عملکرد سوئیچ های سیمی در یک جدول زمانی با معیارهای دقیق سطح دستگاه، مانند استفاده از پردازنده و حافظه و وضعیت شاسی مجازی ارائه می دهد. در سطح پورت، مشتریان تعداد بایت های منتقل شده، سطوح استفاده از ترافیک و مصرف انرژی را مشاهده خواهند کرد.

پیشنهاد ارزش Wired Assurance بخشی از Juniper Mist Cloud را تشکیل می‌دهد که استقرار و مدیریت بافت دانشگاه را ساده می‌کند. به نوبه خود، Mist AI عملیات را ساده می کند و دید را در عملکرد دستگاه های متصل بهبود می بخشد. Wired Assurance را به عنوان چیزی در نظر بگیرید که به تیم های فناوری اطلاعات در کاهش میانگین زمان تعمیر (MTTR) کمک می کند و نسل جدیدی از اولین تجربه شبکه را ارائه می دهد. سوئیچ‌های سری EX همراه با Mist AI بینش‌هایی را درباره سلامت سوئیچ و معیارهای سطح سرویس قبل و بعد از اتصال سیمی ارائه می‌کنند.

Juniper Mist Wired Assurance برای کمک به مشتریان در انتقال از مدیریت شبکه سنتی به عملیات مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شده است. در هسته خود، این یک سرویس فعال سازی است که به تهیه، پیکربندی و مدیریت سوئیچ های Juniper کمک می کند.