دریچه بازدید تاسیسات خرید دریچه بازدید قیمت دریچه بازدید

شیارهای پله ای که روی این دریچه ها تعبیه شدند، عمل مکش هوا را انجام می دهند و اگر به مکش بیشتری نیاز باشد از شیار مله ای دو قلو استفاده می شود. این گل ها و یا پله های دارای قابلیت اجرا در داخل درب دریچه بازدید تاسیات و حاشیه می باشند. برخلاف مورد قبل، در مواردی که گردش هوا حائز اهمیت می باشد، از دریچه بازدید تاسیسات فن کویل شیاردار استفاده می شد.

دریچه بازدید تاسیسات خرید دریچه بازدید قیمت دریچه بازدید

با کمی جستجو در بازار می توانید مشاهده نمایید که در حال حاضر انواع دریچه های کابینتی، با قفل چفتی، آلومینیومی و … وجود دارند که با قیمت های متفاوتی نیز ارائه می شوند. اما همواره باید توجه نمایید که بیشترین کاربرد این دریچه ها برای بخش های تاسیسات و مکان هایی می باشد که ابزارآلات مکانیکی در آنجا قرار دریچه بازدید دارد. در ساختمان های مدرن برای اینکه شیر فلکه ها، لوله ها و رایزرهای فاضلاب را محسور نمایند از دریچه بازدید استفاده می نمایند. البته باید به این مورد نیز توجه نمود که از دریچه های بازدید برای بخش های الکتریکی نیز می توان بهره برد. لذا در محفظه هایی که می پوشانند می توان انواع کابل ها، جعبه های تقسیم و مواردی از این دست را قرار داد. نصب دریچه بازدید در دو حالت نصب بر روی انواع سقف اصلی، سقف کاذب، دیوار اصلی و دیوار کاذب بوده و اجرایی نموده هر کدام آن‌ها نیاز به لوازم خاص و تجربه مناسب خواهد داشت.

دریچه بازدید از جنس استیل

این دریچه های چوبی معمولا دارای روکش پلی یورتان بوده و قابل رنگ شدن هستند. پس قبل از خرید داکت اسپلیت، به محل مورد نظر برای تعبیه دریچه توجه داشته باشید. تمام انواع دریچه‌های داکت اسپلیت از متریال آلومینیومی، آهن و گالوانیزه، استیل، MDF، PVC، در انواع سایزها و رنگ‌های متنوع در بازار موجود می‌باشد. این مدل رایج‌ترین نوع دریچه‌های بازدید داکت اسپلیت است که در آن‌ها شکل دریچه کاملاً صاف و بدون شیار می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی این مدل اتصال دریچه به فریم است که از آن جدا نمی‌شود و در صورت باز شدن به فریم متصل است.

در این مدل دریچه بازدید تاسیسات یک دریچه خطی طرح اسلوت روی درب دریچه بازدید تاسیسات فن کویل نصب می شود. شرکت تهویه نو آستیاک، ارائه دهنده انواع دریچه تنظیم هوا و انواع دریچه بازدید تاسیسات (انواع دریچه داکت اسپلیت) با کیفیت و ارزان می باشد. جهت سفارش دریچه بازدید تاسیسات مطابق با ابعاد و جنس مورد نظرتان با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • شرکت ایران مکانیک عرضه کننده انواع دریچه بازدید در جنس و ابعاد مختلف است.
  • مهم‌ترین مسئله قبل از خرید اینترنتی دریچه بازدید شناخت کامل ویژگی‌ها، انواع و قیمت آن می‌باشد.
  • علاوه بر تمام این نکات، سیستم شوتینگ کمک بزرگی به بازیافت زباله می‌کند.
  • اغلب این دریچه های بازدید از جنس پلاستیک، ام دی اف MDF و آلومینیوم می باشد که امکان ساخت آنها در ابعاد مورد نیاز مشتری در کاگاه و شرکت های تولید کننده آنها وجود دارد.

جهت نصب دریچه بازدید فنکویل پی وی سی ابتدا باید فریم، در محل یا حفره‌ی مورد نظر، نصب و سپس دربِ دریچه بازدید بر روی فریم تعبیه شود. دریچه بازدید فنکویل خطی با طرح اسلوت را می‌توان به دوصورتِ وزنه ای و لولایی طراحی و تولید کرد. سطحِ بدنه دریچه بازدید فنکویل خطی با طرح اسلوت به وسیله رنگ کوره‌ای در رنگهای متنوع پوشش داده میشود.

انواع دریچه بازدید مرغوب

مقیاس پنجره بازرسی برق باید به گونه ای باشد که بازرسی و بازیابی را بتوان به سادگی برای کار بازیابی به دست آورد . باید معروف باشد که برای نصب پنجره بازرسی برقی در سراسر سوراخ مربوطه ، بدنه ای مستطیل ساخته شده از بدنه فولادی یا چوبی قرار می گیرد که پس از آن بدنه پنجره بازرسی برقی به هم متصل می شود. در درجه اول برای رفتن به خدمات مشابه فن کویل ها، شیرها و فیوزهای الکتریکی استفاده می شود. در صورتی که در دیوارهای بنایی و یا سقف های کاذب ساخته شده با رابیتس و گچ و خاک ، دسترسی به فضاهای تاسیساتی نیاز به تخریب سقف و دیوار دارد. لولایی و وزنی ساخته می شود و با رنگ کوره ای الکترواستاتیکاندود شده است.

ضمنِ اینکه برای تطابق و تناسب با این نوع دریچه بازدید فنکویل ،بهتر است دریچه‌های دمشِ هوای فنکویل نیز از نوعِ مشبک یا لانه زنبوری باشد. دریچه بازدید فنکویل خطی ۳۰ درجه نیز در دومدلِ وزنه‌ای و لولایی تولید و عرضه می‌شود. برای تناسبِ بینِ دریچه بازدید فنکویل خطی ۳۰ درجه و دریچه دمشِ هوای دهانه فنکویل بهتر این است برای دریچه‌ی دمش نیز، از دریچه خطی ۳۰درجه استفاده کرد.سطح بدنه دریچه دسترسی فنکویل خطی ۳۰ درجه نیز به وسیله رنگ کوره‌ای در رنگهای متنوع قابل پوشش است.

دریچه خطی اسلوت