در اسکیلز برای روابط شرکتی


مهارت برای امنیت، سازمان مهارت های بریتانیا و ارائه دهنده کارآموزی آتش نشانی و امنیتی، آرویکا استپانیان را به عنوان مدیر روابط شرکتی (غیر اجرایی) به هیئت مدیره منصوب کرد.

آرویکا در نقش خود به عنوان مدیر روابط شرکتی در مهارت‌های امنیتی، با شرکای کانال و رسانه‌های وابسته به منظور افزایش حمایت و حمایت مالی از خط لوله مهارت‌ها برای بخش الکتروتکنیکی بریتانیا، با تمرکز بر آتش‌سوزی و امنیت، کار خواهد کرد. . Skills for Security می گوید که ضروری است همه شرکت ها تشویق شوند تا از هدف تامین پایدار مهندسان ماهر در سراسر بخش ها حمایت کنند تا کسب و کارها بتوانند رونق بگیرند.

سایمون بنکس، رئیس مهارت‌های امنیت، گفت: «از اینکه آرویکا را به هیئت مهارت‌های امنیتی خوش آمد می‌گوییم خرسندیم. انتصاب آرویکا یک مهارت کاملاً جدید را برای ما فراهم می کند و فرصت هایی برای مشارکت سهامداران با شرکای رسانه ای و حمایت مالی شرکت ایجاد می کند.

آرویکا یک فینالیست در بخش “مشارکت در صنعت” در جوایز زنان در امنیت 2022 بود که در اوایل ماه جاری در مراسمی در لندن با شرکت کننده در شب جوایز WiS، مجله امنیتی حرفه ای ام دی روی کوپر، تصویر شده بود. او مدیر هیئت مدیره برای برابری، تنوع و شمول در انجمن است فصل انگلستان انجمن مدیریت امنیت ASIS International، که در سراسر جهان حدود 34000 عضو دارد. در کار روزانه خود، او مدیر تجربه مشتری برای STM Group (UK) Ltd، یک شرکت نگهبانی امنیتی، عضوی از ACS Pacesetters گروه پیمانکاران دارای بالاترین امتیاز مورد تایید SIA. او نیز یک است عضو از گروه چتر امنیت مشترک المنافعو کارگروه منشور EDI، توسط زنان در راه آهن و انجمن صنعت راه آهن، متشکل از بیش از 200 عضو.

آرویکا گفت: «Skills for Security یک شرکت آینده‌نگر است و من از فرصتی برای همکاری با هیئت مدیره برای پیشبرد مرحله بعدی برنامه رشد آن و ایجاد موفقیت‌های تا به امروز بسیار هیجان‌زده هستم. من عمیقاً به صنعت امنیت، اهمیت بهبود مهارت‌ها و حمایت از نسل‌های جوان علاقه دارم و مشتاقانه منتظر مشارکت تجربی و دانش خود هستم تا از Skills for Security و شرکای آن بهره ببرم.”

بازدید کنید https://www.skills4security.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/on-board-at-skills-for-corporate-relations/