“در ذهن من 30 ساله هستم”


یک افسر امنیتی زن به نام الیزابت برای او کار کرده است امنیت پادشاهی در یک مرکز خرید اسکاتلندی برای بیش از 20 سال. در سن 64 سالگی، گلاسوئین مشتاق است تا افراد بیشتری را – به ویژه آنهایی که مسن‌تر هستند و زن هستند – وارد این عرصه کند و معتقد است که کسب اعتماد به نفس راهی بزرگ برای از بین بردن موانع برای دستیابی به آن است.

او می گوید: «ممکن است 64 ساله به نظر برسم، اما از نظر ذهنی 30 ساله هستم. “شما باید تلاش کنید. پس مطمئن باش و به خودت ایمان داشته باش.»

سازمان صنعت امنیت (است) آمارهای صنعت و سایر ارقام بخش امنیت خصوصی نشان می دهد که از هر ده نفر که در بخش امنیت کار می کنند، تنها یک نفر زن هستند. اما الیزابت می گوید که یک محافظ زن بودن با یک نگهبان امنیتی مرد تفاوتی ندارد.

او می گوید: «از آنجایی که من یک زن هستم، آنها فکر می کنند که می توانند از من عبور کنند. اما این اتفاق نخواهد افتاد. من با این وضعیت برخورد خواهم کرد، خواه این شامل گرفتن پلیس یا کمک اضافی باشد.»

دانستن اینکه آنها چه کاری انجام خواهند داد و چقدر شغل می تواند متفاوت باشد، و همچنین داشتن اعتماد به نفس، می تواند به زنان بیشتر کمک کند تا شغل امنیتی را شغلی ارزشمند بدانند.

برای الیزابت، یک روز معمولی برای او فقط شامل برخورد با دزدان مغازه و کسانی که باعث ایجاد مزاحمت جنایی می‌شوند نیست، بلکه می‌تواند به معنای کمک به افراد مسن برای حمل کیف‌هایشان به تاکسی یا کمک به افرادی باشد که مشکلات پزشکی دارند.

او می‌گوید: «ما برای کمک هستیم و به هر نحوی که می‌توانیم کمک می‌کنیم. «اگر افراد مسن‌تر هستند و کیف‌هایشان خیلی سنگین است، کیفشان را برمی‌دارم و به آنها کمک می‌کنم. اگر کسی افتاد، شما پیش او بمانید و منتظر آمبولانس باشید. شما می توانید آنها را در وضعیت بهبودی قرار دهید، با آنها بنشینید و در حالی که منتظر کمک هستید با آنها صحبت کنید.

مهم نیست که در یک مرکز خرید چه اتفاقی می افتد، الیزابت معتقد است که استفاده مداوم از نگهبانان امنیتی در مراکز خرید مهم است، به ویژه محافظان زن.

او می گوید: «در نهایت، ما یک حضور هستیم. ما نظافتچی ها را شب می بینیم و به آنها دسترسی می دهیم. ما همه چیز را بررسی می کنیم. اگر یک پنجره شکسته، یک کاشی شکسته، یک چراغ شکسته وجود داشته باشد، همه آن را گزارش می کنیم. ما از مکان مراقبت می کنیم و آنچه را که باید انجام شود گزارش می دهیم.»

او امیدوار است که زنان بیشتری برای ورود به این حرفه الهام بگیرند – و می‌گوید که صرف نظر از اینکه در چه مرحله‌ای از حرفه خود هستند، نباید وارد این شغل شوند.

او می‌گوید: «مایه شرمساری است که زنان بیشتر نمی‌خواهند این کار را انجام دهند، زیرا این یک شغل لذت‌بخش است». “این می تواند بسیار با ارزش باشد. روزهایی هست که فکر می کنم کار خوبی انجام داده ام و این باعث می شود که راه بیفتی.

«اگر شما مردمی هستید، می تواند بسیار مفید باشد. شما افرادی را دریافت می‌کنید که فقط می‌خواهند چت کنند و من می‌توانم به افراد دیگر اگر منطقه را نمی‌دانند، راهنمایی می‌کنم. اما مردمی بودن واقعاً به غرق شدن در نقش کمک می‌کند.»

کیت یانگ، مدیر قرارداد امنیتی در اسکاتلند و ایرلند برای پادشاهی، می‌گوید: «الیزابت یک همکار فوق‌العاده بوده است و بسیار مصمم و فداکار است، ویژگی‌هایی که برای موفقیت در شغل امنیتی به آن نیاز دارید.

«الیزابت همیشه می‌خواهد کمک کند و مشتریان و اعضای عمومی به خاطر دقت و توانایی‌اش در حل مسائل مورد تحسین قرار گرفته‌اند.

او یک نمونه درخشان از آنچه شما می توانید در صورت انتخاب شغل در بخش امنیتی به دست آورید است. امروز با ما تماس بگیرید تا سفر خود را آغاز کنید.»

در مورد شرکت

پادشاهی مستقر در نیوتن لو ویلوز که دارای مالکیت خصوصی است یکی از اعضای این سازمان است ACS Pacesetters گروهی از شرکت های نگهبانی مورد تایید SIA که بالاترین امتیاز را در طرح پیمانکاری مصوب دارند. بازدید کنید www.kingdom.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/in-my-head-im-30/