در سال 2023 در دنیای امنیت فیزیکی چه انتظاری داریم – شماره 1 2023 – BoomGate Systems

دروازه سرعت.

این شرکت حتی درخواستی برای ساخت دروازه ای دریافت کرده است که می تواند یک کامیون را متوقف کند، در حالی که دیوارهای بلندتر و ضخیم تر را در اطراف ساختمان های جدید و بازسازی شده بالا می بیند. طیف محصولات ضد ترور Warrior Boomgate Systems، مانند مسدود کننده جاده Warrior و ستون های هیدرولیک شاهد افزایش فروش بوده اند. این همه خبر خوبی برای شرکت است، اما نشان می دهد که چیزی اشتباه است. اموال امن و محافظت نمی شوند، زیرا مجرمان در دسترسی به املاک مستاصل و تهاجمی تر می شوند.

بیشتر محصولات ذکر شده را می‌توانید در مرکز تجربه سیستم‌های Boomgate در Motor City، 686 Joseph Lister Street، Constantia Kloof Ext 21، Roodepoort، Johannesburg مشاهده کنید.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18684Rبولارد هیدرولیک جنگجو.

Boomgate Systems در 25 سال گذشته بسیاری از تاسیسات کلیدی مانند سفارتخانه ها، اقامتگاه های روسای جمهور (محلی و بین المللی) و همچنین نقاط کلیدی ملی را ایمن کرده است.

در دنیای امنیت فیزیکی در سال 2023 چه انتظاری داریم؟

شماره 1 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

همه ما می دانیم که در جریان شورش های دوربان چه اتفاقی برای این صنعت افتاد. بسیاری از شرکت ها تعطیل شدند، در حالی که برخی دیگر به سختی زنده ماندند. شرکت هایی که موفق شدند اکنون به دنبال راه های بیشتری برای ایمن سازی املاک خود هستند، به ویژه مراکز توزیع که دارایی زیادی را نگه می دارند. Boomgate Systems افزایش سفارشات برای ایمن سازی این اموال را تجربه کرده است.

دروازه کنسول.

Boomgate Systems گیت های امنیتی بالایی را ارائه می دهد، مانند دروازه سرعت جمع شونده که می تواند یک دروازه 5 متر در 3 متر را در 5 ثانیه باز کند. Glide Master Cantilever Gate Boomgate می‌تواند دهانه‌ای را روی مسیرهای راه‌آهن تا 10 متر ببندد، زیرا برای حرکت روی مسیر نیازی به ریل نیست.