دزدگیر اماکن قیمت بهترین دزدگیر منزل-امن باش

از پنجره ها یا پرده ها استفاده کنید تا داخل خانه خود را از سارقان احتمالی پنهان کنید. اقلام با ارزش را در زمانی که از آنها استفاده نمی کنید در مکانی دزدگیر منزل امن و محتاطانه قرار دهید. اسناد شخصی و سوابق بانکی باید در یک گاوصندوق مخفی برای امنیت بیشتر قرار گیرند. همچنین می توانید بسته به موقعیت، پلیس یا آتش نشانی را به طور خودکار فراخوانی کنید.

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH + PT380

هشدار یکی از بهترین راه‌ها برای بالا بردن سیستم امنیتی خانه است که با تولید صدای بلند در هنگام بروز خطر مارامطلع می‌کند. آژیر از اصلی‌ترین محصولات امنیتی خانه است که با قیمت معقول نقش موثری را در حفاظت از خانه شما را برعهده دارد.. ایران لاک عرضه کننده جدیدترین و بهترین مدل های دزدگیر منزل و اماکن در ایران می باشد. برای خرید این محصولات و اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. هنگامی که حسگرها فعال میشوند ، مثلاٌ قسمت های ورودی مهم از قبیل درب یا پنجره ها باز می شوند ، یا هنگامی که حضور افراد تشخیص داده میشود ، پیام هشدار برای شما ارسال می شود.

خانه هوشمند آرتمن

بدین ترتیب به محض اینکه سارق برای شکستن قفل اقدام کند، با اولین ضربه وارد شده شوک سنسور فعال شده و به دزدگیر سیگنال مربوطه را صادر خواهد کرد تا دزدگیر با فعال کردن بلندگو و پخش آژیر سرقت ,همسایه ها و با برقرای تماس صاحب ملک را قبل از وارد شدن سارق، از سرقت آگاه سازد. بهتر است دزدگیر را از شرکت هایی تهیه کنید که کار نصب را نیز انجام می دهند. برخی از فروشگاه ها دزدگیر را فروخته سپس شماره تماس نصاب را به مشتری داده تا برای نصب هماهنگی لازم را انجام دهند که برخی نصاب تازه کار و ناوارد هستند و برخی دیگر چون تعهدی به فروشنده دزدگیر اماکن ندارند نصب را به درستی و سر وقت مقرر انجام نمی دهند. این سنسورها از نوع الکترونیکی بوده که در مقایسه با انواع مکانیکی قدیمی ، بسیار حساستر و مطمئن تر عمل کرده و ضمناً دارای یک پتانسیومتر جهت تنظیم حساسیت متناسب با محل و مورد نصب می باشند . علاوه بر آن دارای 2 عدد نمایشگر LED یکی بعنوان پیلوت و دیگری بعنوان اعلام تحریک خروجی می باشد .

دزدگیر اماکن قیمت بهترین دزدگیر منزل-امن باش

به همین دلیل هنگامی که منزل را ترک می‌کنید یک خیال واهی ایجاد کنید که هنوز کسی در خانه است. از خرید و نصب گاو صندوق و یا صندوق های الکترونیک نسوز هیچگاه پشیمان نمیشوید. حتی با تصور اینکه دزد به خانه بیاید و با جستجو به گاو صندوق برسد حتما باید زمانی را برای باز کردن رمز گاو اختصاص دهد. سارق غیر حرفه ای به هنگام مواجهه با گاو صندوق با یاس و نا امیدی ناچار به ترک محیط است.

باتری سنسور ضربه نیز همانند باتری مگنت 7A است و بهتر است هر 5 ماه یکبار تعویض شود. علاوه بر این اگر نصاب حرفه ای نباشد و در هنگام نصب نکات مهم آن را رعایت نکند، دزدگیر آلارم کاذب داشته و شما را از استفاده از دزدگیر اماکن دل سرد و منصرف خواهد کرد. بطور مثال باتری 12 ولت 4.5 آمپر ساعت توانایی جریان دهی 4.5آمپر در یک ساعت به مدار را دارد یعنی اگر در طول یک ساعت 4.5 آمپر از باتری جریان کشیده شود باتری بطور کامل تخلیه میگردد. پارامتر هایی چون دمای محیط، دمای کاری باتری میزان شارژ و دشارژ و… در میزان جریان دهی و طول عمر مفید باتری تاثیر بسزایی دارند. سنسور لرزشی یا به اصطلاح دیگر شوک سنسور آشکارسازی است که با بوجود آمدن ضربه و یا لرزش عمل میکند و پس از تحریک اتصال بسته خود را باز کرده و فرمان آلارم را به سانترال مرکزی میدهد. چشمی دزدگیر بیسمی فایروال H9 بر روی فرکانس 315 مگاهرتز کار میکند و از یک باطری کتابی 9 ولتی جهت تامین انرژی مورد نیاز خود بهره میگیرد.

نرم افزار فایروال نیز فارسی و کاملا حرفه ای میباشد که به شما این امکان را میدهد که دستگاه خود را از هر مکان و شهری که باشید کنترل کنید. فروشگاه Real Smart دارای خدمات نصب محصولات در محل میباشد،شما میتواند با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. فعال‌سازی انتخابی Stay/Arm یعنی در صورتی که کاربر در خانه باشید، فقط هشدار را برای ورود و خروج یا پیرامون تعیین می‌کند، همچنین با عنوان Home Alert شناخته می‌شود. سیستم زنگ هشدار اینترانتی WIFI / GSM / 3G / GPRS، پشتیبانی از کانال‌های هشدار مختلف مانند ارسال پیام برنامه‌ای / پیامک / نظارت صوتی / مرکز اینترانت و غیره برای اطمینان از عملکرد پایدار و قابل اطمینان زنگ هشدار.

نظرات کاربران

وقتی نوبت به امنیت خانواده و خانه شما می رسد، نمی خواهید چیزی از http://amnbash.ir بین برود. به همین دلیل است که نصب یک دزدگیر منزل درجه یک جزء کلیدی برای کل سیستم امنیتی خانه شما است. برای رسیدن به امکانات و اهداف خانه هوشمند نیازمند وجود انواع حساسه (سنسور) میباشیم تا با گرفتن اطلاعات از این حساسه ها درک بهتر ی از وضعیت کنونی خانه و یا بنا داشته باشیم و بتوانیم از این اطلاعات به منظور پیش بینی وضعیت آتی استفاده کنیم.

  • در این میان یکی از محصولات کمپانی دزدگیر اماکنی GM910 بوده که ویژگی های مختلفی را برای افزایش امنیت مکان موردنظر فراهم می آورد.
  • باتری سنسور ضربه نیز همانند باتری مگنت 7A است و بهتر است هر 5 ماه یکبار تعویض شود.
  • از مزیتهای این دزدگیر حرفه ای میتوان به 2 زون بیسیم اشاره کرد که کلیه سنسورهای بیسیم با فرکانس 315 را پشتیبانی میکند.صدای بلند آژیر این دستگاه مزیت دیگر این دزدگیر است که از فاصله های دور قابل شنیدن است.
  • تمامی ما به نوعی با هوشمندسازی آشنایی داریم و در طول روز فعالیت‌های زیادی را از این طریق انجام می‌دهیم.
  • بسیاری از اتفاقات اطراف ما به نور وابسته هستند، بنابراین در نظرگرفتن ویژگی نور در ساخت قطعات ایده ای بسیار مناسب بوده که سنسورهای PIR بر پایه آن استوار می باشند.