دسترسی از راه دور در هر مکان و هر زمان – SMART Access & Identity 2023 – Secutel Technologies


منبع: https://www.securitysa.com/18455R

سیستم NoKey طوری طراحی شده است که تمام جنبه های امنیتی را در نظر بگیرد تا از کنترل دسترسی خصوصی و ایمن اطمینان حاصل شود. امنیت سیستم به شدت به امنیت اثبات شده رمزنگاری نامتقارن متکی است. هر رابط و واحد عملکردی با استفاده از فناوری‌ها و اصول رمزنگاری امنیتی اثبات شده محافظت می‌شوند.وام) پلتفرم ابری NoKey.io امنیت سرتاسری را تضمین می کند و برای کنترل دسترسی و کنترل کلید در برنامه های تجاری قابل استفاده است. کسب‌وکارها می‌توانند اعتبارنامه‌ها را از یک سیستم کنترل دسترسی مرکزی مدیریت کنند و با استفاده از فناوری بلوتوث، کلیدهای موبایل را به راحتی برای تلفن‌های همراه صادر کنند.

دسترسی از راه دور در هر مکان و هر زمان

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

NoKey از Secutel Technologies یک راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر در سطح سازمانی است که نیازی به کارت های کنترل دسترسی، خوانندگان اثر انگشت، برچسب ها یا کلیدها ندارد.

یک پیوند رمزگذاری شده ایمن برای اتصال بلوتوث بین تلفن ثبت شده و نقاط دسترسی NoKey بدون نیاز به جفت کردن دستگاه ها ایجاد شده است. گواهی‌های مخصوص تلفن ذخیره می‌شوند و مستقیماً از تلفن به نقطه دسترسی ارائه می‌شوند. NOKEY از یک پروتکل اختصاصی بین برنامه وب و نقطه دسترسی NOKEY برای امنیت و عملکرد بیشتر استفاده می کند. این سیستم می‌تواند از چندین آلارم در هر دستگاه نقطه دسترسی پشتیبانی کند تا به پارتیشن‌های مختلف (یا مجموعه‌های پارتیشن) مسلح یا خلع سلاح شود. رویدادها را می توان هم در برنامه تلفن و هم در برنامه وب مشاهده کرد.

یک اتصال بلوتوث ایمن را می توان از فاصله چند متری ایجاد کرد و به آن برتری قابل توجهی نسبت به فناوری های سنتی کارت RFID می دهد که محدوده خواندن آنها حدود چند سانتی متر است.

اعتبار دسترسی موبایل راهی امن برای دارندگان کلید مجاز برای دسترسی به یک مکان خاص است. کارمندانی که با تلفن همراه ثبت نام کرده اند می توانند با چند کلیک روی تلفن خود وارد یک مکان فیزیکی خاص شوند. برخلاف کارت‌های شناسایی چاپی و اسناد فیزیکی، کنترل دسترسی موبایل تجربه راحت‌تری را هم برای کارگران و هم برای مدیران ارائه می‌دهد. کاربران می توانند از اثر انگشت یا تشخیص چهره در گوشی های هوشمند و/یا پین در هر اندرویدی استفاده کنند (IOS به زودی دنبال می شود) تلفن همراه با بلوتوث