دسترسی به امنیت برای آزمایشگاه میکروبیولوژی سیار – SMART Access & Identity 2023 – Evolving Management Solutions

• نمایشگر: با نمایش سطوح فشار در قفل های هوا و آزمایشگاه ها و بررسی درهای باز، بررسی می کند که آیا شرایط ایمنی رعایت شده است یا خیر. همچنین می تواند لوگوی شرکت را برای ارتقای تصویر برند نمایش دهد.

• احراز هویت خواننده (کلیدهای جلسه).

IMeBIO در دسامبر 2008 تأسیس شد. این آزمایشگاه‌های سیار نوآورانه را طراحی، توسعه، تولید و به فروش می‌رساند، به‌ویژه آزمایشگاه‌های ایمنی زیستی BSL2 و BSL3 که برای همه بخش‌هایی طراحی شده‌اند که نیاز به مطالعه و تجزیه و تحلیل عوامل بیماری‌زا دارند، خواه مرتبط با خطرات بهداشتی، بیماری‌های همه‌گیر یا بیوتروریسم باشند. بنابراین امنیت باید بهینه باشد.

راه حل STid با خوانندگان RFID صفحه لمسی Architect، پروتکل ارتباطی SSCP و مچ بندهای سیلیکونی برای ایمن سازی آزمایشگاه های سیار انتخاب شد.

عملکردهای متعدد در یک خواننده

• انتخاب روش ارتباطی و سطح امنیتی (متن ساده، امضا شده، رمزگذاری شده، امضا شده و رمزگذاری شده).

LED های چند رنگ نیز اطلاعات بصری را در اختیار کاربران قرار می دهند و آنها را از مجوز دسترسی، باز بودن در یا عملیات ضدعفونی در حال انجام و غیره مطلع می کنند.

علاوه بر مسئله امنیت، IMeBIO به برنامه‌های کاربردی زیادی برای ادغام شدن در خواننده دسترسی، مانند نمایشگر اطلاعات کلیدی، نیاز دارد تا میزان تجهیزات مورد استفاده و هزینه راه حل را کاهش دهد.

با انتخاب راه‌حل دسترسی STid، IMeBIO حفاظت از کارکنان و جامعه را بدون به خطر انداختن رویه‌های صحیح امنیتی آزمایشگاه سیار در سراسر جهان تضمین می‌کند.

استقلال و کنترل

• صفحه لمسی: یک دکمه می تواند به صفحه نمایش اضافه شود تا به عنوان زنگ در یا دکمه باز کردن درب عمل کند. همچنین می تواند صفحه کلیدی را که برای احراز هویت یا فعال کردن عملکردهای کمکی مانند آلارم استفاده می شود، نمایش دهد.

• مدیریت کلیدهای کاربر.

حفاظت از کارکنان و جامعه

IMeBIO باید کنترل دسترسی را اجرا کند، نه فقط برای امنیت سرتاسر آزمایشگاه‌های میکروبیولوژی سیار، بلکه به منظور محافظت از سلامت جامعه با محدود کردن خطرات عفونت. کاربران در هر زمان و در هر نقطه از جهان به مدیریت امنیت مستقل نیاز دارند. آنها باید بتوانند فوراً به همه شرایط بحرانی واکنش نشان دهند تا از بلایای بهداشتی جلوگیری کنند.

برای اطلاعات بیشتر با Evolving Management Solutions تماس بگیرید، +27 11 274 6665، [email protected]، www.emssa.net

داشتن یک راه حل باز که به راحتی نصب شود ضروری است تا بتوان آن را در هر گوشه ای از جهان اجرا کرد، خواه آزمایشگاه به منبع برق متصل باشد یا یک ژنراتور مستقل برق، در مناطق گرمسیری مانند جنگل های آمازون. یونگ می‌گوید: یا کامرون، یا در مکان‌های خشک‌کننده مانند مالی.

• امضا، رمزگذاری.

راه حل توسعه یافته بسیار بیشتر از یک خواننده RFID برای شناسایی پرسنل مجاز است. صفحه لمسی دو عملکرد کلیدی را ارائه می دهد:

• رمزنگاری با استفاده از الگوریتم های عمومی.


منبع: https://www.securitysa.com/18470R

Jean-François Jung، مدیر IMeBIO توضیح می‌دهد: «پیاده‌سازی یک خواننده چند منظوره به ما امکان می‌دهد تا عملکردهای کمکی را به یک دستگاه اضافه کنیم، عملیات روزانه را برای کارکنان آزمایشگاه که با استفاده‌های متعدد مواجه هستند ساده می‌کند و هزینه‌ها را بهینه می‌کند».

این فضاهای محدود باید به سرعت در هر نقطه از جهان، به ویژه در کشورهایی که گونه های بیماریزا ظاهر می شوند، راه اندازی شوند. بنابراین کاربران باید بتوانند به طور مستقل یک آزمایشگاه سیار را مدیریت کنند و کنترل تنظیمات امنیتی را در دست داشته باشند.

دسترسی به امنیت برای آزمایشگاه میکروبیولوژی سیار

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

خوانندگان معمار و پروتکل ارتباطی SSCP بالاترین سطوح امنیتی را ارائه می‌دهند و امکانات متعددی را برای یکپارچه‌سازی عملکردهای کمکی مانند نمایشگر اطلاعات کلید، دکمه‌ها، صفحه‌کلیدها و چراغ‌های نشانگر و سیگنال‌های صوتی و غیره فراهم می‌کنند. پیوند سریال RS485 قابل استفاده است. برای اتصال آسان خواننده به هر نوع ماشینی.

«پیاده‌سازی راه‌حل دسترسی به آزمایشگاه‌های سیار ایمن نیاز به رسیدگی به مسائل امنیتی، برنامه‌های کاربردی متعدد و باز بودن فناوری دارد. این نوع راه حل باید با هر نوع محیط و محدودیتی سازگار شود تا امنیت برای همه تضمین شود. به لطف IMeBIO، ما می توانیم سهم کوچکی در مبارزه با بیماری های عفونی داشته باشیم. همچنین جالب است که ببینیم خوانندگان ما در مناطق بسیار دشواری مانند آمازون، مالی یا کامرون استفاده می‌شوند.» وینسنت دوپارت، مدیرعامل STid نتیجه‌گیری می‌کند.

• پروتکل باز و غیر محرمانه.

خواننده MIFARE Architect با فرکانس 13.56 مگاهرتز با نمایشگر، با استفاده از الگوریتم‌های امنیت عمومی شناخته‌شده که با توصیه‌های آژانس امنیت شبکه و اطلاعات فرانسه (ANSSI) مطابقت دارد، سیستم‌های امنیت داده بهینه را ارائه می‌دهد:

راه حل STid SSCP از الگوریتم های امنیت عمومی آزمایش شده و تایید شده استفاده می کند. این نرم افزار باز با تمامی سیستم های کنترل دسترسی سازگار است. STid از ابزارهایی استفاده می کند که به آن امکان می دهد امنیت آزمایشگاه سیار را به طور مستقل مدیریت کند. IMeBIO باید بتواند به سرعت برای اقدامات اضطراری در شرایط سخت واکنش نشان دهد. این شرکت برای ارتقای سیستم و تنظیمات امنیتی خود در پاسخ به نیازهای بلادرنگ به STid وابسته نیست.

شناسایی ایمن و قابل اعتماد

به منظور تضمین احراز هویت سرتاسر، پروتکل ارتباطی STid SSCP در خواننده های معمار ادغام شده است تا امنیت بین خواننده و سیستم مدیریت تضمین شود. این پروتکل داده ها (AES) را رمزگذاری می کند و احراز هویت خواننده-کنترل کننده متقابل را قبل از هر گونه ارتباطی فراهم می کند.

این مطالعه موردی توسط STid در منتشر شده است (لینک کوتاه: www.securitysa.com/*ems2).وام)

در نهایت، حذف کلیدهای مکانیکی هزینه‌های تعویض را تا 100 برابر کاهش داده است. اگر یک نشان گم شود، می‌توان آن را در زمان واقعی لغو کرد و یک نشان جدید ارسال کرد.

IMeBIO همچنین خواننده صفحه لمسی RFID Architect را برای چراغ‌های نشانگر و سیگنال‌های صوتی آن که اطلاعات کاربر را در زمان واقعی مدیریت می‌کند، انتخاب کرد. اگر درب بیش از 10 ثانیه باز باشد، زنگ هشدار به عنوان زنگ هشدار عمل می کند و کارکنان را از نقض احتمالی امنیتی آگاه می کند.

“راه حل STid به ما کمک می کند تا از آزمایشگاه های خود محافظت کنیم و از جان انسان ها محافظت کنیم، در حالی که مزایای دیگری ارائه می دهد. خوان های چند منظوره به طور قابل توجهی هزینه های یکپارچه سازی، کابل کشی و نصب را کاهش می دهند و باعث صرفه جویی در فضا می شوند. یونگ می‌گوید: ما تعداد ماشین‌هایی را که استفاده می‌کنیم به نصف کاهش داده‌ایم و در 140 کابل در هر آزمایشگاه صرفه‌جویی کرده‌ایم.