دسترسی به موبایل از بوش – شماره 4 2023 – فناوری‌های ساختمانی بوش

دسترسی به موبایل از بوش

شماره 4 2023 محصولات

برای پیکربندی و ایجاد مجوزهای دسترسی در سیستم مدیریت دسترسی محلی خود، تنها چند کلیک کافی است تا افراد مجاز، مانند مدیریت تسهیلات یا کارکنان فناوری اطلاعات، انجام دهند. سپس می توان داده های بازدیدکنندگان و کارمندان را با استفاده از یک رابط بصری مبتنی بر مرورگر به راحتی مدیریت کرد. به عنوان مثال، اعتبارنامه مجوز را می توان از راه دور و به راحتی به عنوان یک پیوند یا یک کد QR به یک برنامه در دستگاه های تلفن همراه کاربران نهایی ارسال کرد و سپس در صورت لزوم می تواند دوباره حذف شود.

این راه حل همچنین از احراز هویت دو مرحله ای پشتیبانی می کند که می تواند بر روی خواننده ها پیکربندی شود. سپس از بازدیدکنندگان و کارمندان خواسته می شود تا قفل گوشی هوشمند خود را باز کنند تا به آن دسترسی داشته باشند، به عنوان مثال با استفاده از Face ID خود. این امر پیروی از قوانین سختگیرانه حفاظت از داده ها را به ویژه آسان می کند، زیرا داده های شخصی حساس لازم نیست در سیستم های محلی ذخیره شوند. این بدان معناست که اپراتورهای ساختمان نیز از احراز هویت دو مرحله ای ایمن و مقرون به صرفه بهره مند می شوند.

نرم افزار مدیریت دسترسی Bosch چندین ویژگی را ارائه می دهد که فرآیندهای دستی را ساده می کند، مانند تنظیم الگوهای زمانی و تغییرات خودکار مجوز، در نتیجه دسترسی و مدیریت بازدیدکنندگان را کارآمد و انعطاف پذیر می کند. راه حل را می توان بر اساس کاملاً محلی عمل کرد، به این معنی که نیازی به استفاده از پلت فرم ابری برای مدیریت داده های شخصی نیست. با اجتناب از یک پلت فرم ابری، سازمان ها می توانند در هزینه های مرتبطی که در غیر این صورت باید بپردازند، معمولاً به صورت اشتراک ماهانه صرفه جویی کنند.وام)

Mobile Access از گواهی های ضد جعل برای انتقال اعتبار مجوز از طریق BLE (بلوتوث کم انرژی) بین گوشی هوشمند و خواننده استفاده می کند و از پروتکل OSDP رمزگذاری شده بین خواننده و کنترل کننده استفاده می کند.

ویژگی جدید به طور کامل در راه حل مدیریت دسترسی بوش ادغام شده است. بنابراین، سیستم‌های مدیریت دسترسی بوش، اجزای سخت‌افزاری قابل اعتماد و قوی، مانند کنترلر مدولار دسترسی Bosch (AMC2) را با خدمات دیجیتال و مبتنی بر مرورگر برای مدیریت مجوزها برای بازدیدکنندگان و کارمندان ترکیب می‌کنند. رابط های کاربری بصری هستند و همچنین می توانند برای مدیریت اعتبار و مجوزهای مجوز تلفن همراه استفاده شوند.

علاوه بر این، برای استفاده از برنامه نیازی به ثبت نام کاربری نیست، به این معنی که هیچ اطلاعات شخصی برای این منظور در آنجا ذخیره نمی شود.

«بیشتر مردم همیشه گوشی‌های هوشمند خود را هر جا که می‌روند با خود حمل می‌کنند. Gregor Schlechtriem، معاون ارشد در Bosch Building Technologies توضیح می دهد که ذخیره اعتبار مجوز در دستگاه های تلفن همراه دارای چندین مزیت است و می افزاید: «شما هم برای کارمندان و هم به بازدیدکنندگان راه حلی مدرن، آسان برای استفاده و پایدار ارائه می دهید که به این معنی است که آنها این کار را انجام نمی دهند. باید به اشکال دیگری از شناسایی مانند کارت های پلاستیکی متوسل شد. با استفاده از تنظیمات مناسب، آنها حتی مجبور نیستند گوشی هوشمند خود را از جیب خود بیرون بیاورند. این برنامه پس از شروع به کار می تواند در پس زمینه اجرا شود، بنابراین برای باز کردن درها نیازی به باز شدن قفل صفحه اصلی گوشی هوشمند نیست.

به لطف Mobile Access، راه حل جدید بوش، اکنون می توان دسترسی به ساختمان ها و مناطق ممنوعه را بدون رسانه های شناسایی اضافی مانند کارت های پلاستیکی مدیریت کرد. Mobile Access به طور کامل در سیستم مدیریت دسترسی آزمایش شده بوش ادغام شده است و مزایای بی شماری را از نظر کارایی، امنیت و راحتی برای صاحبان ساختمان، کارمندان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/19876R