دسترسی به پورتال از Access and Beyond – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند

API گسترده Access Portal انتخابی از ادغام ها را ارائه می دهد، که یا یک API مبتنی بر پروتکل یا ادغام های فشرده یا یکپارچه سازی پایگاه داده از طریق جداول مرحله بندی است. این به اشخاص ثالث امکان می دهد راه حل های دیگر را با این راه حل کنترل دسترسی ادغام کنند.

برای اطلاعات بیشتر با Access and Beyond تماس بگیرید، +27 31 263 1487، [email protected]، www.myab.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17360R

Access Portal انعطاف پذیری بی نظیری را برای سایر سیستم ها و محصولات ارائه می دهد تا به راحتی در سیستم کنترل دسترسی ادغام شوند. این می تواند محصولات مدیریت بازدیدکنندگان و پیمانکاران، سیستم های مدیریت ویدئو و دوربین مدار بسته یا هشدارهای نفوذ باشد.

دسترسی به پورتال از Access و Beyond

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند محصولات

Access and Beyond با Impro همکاری می‌کند تا مجموعه نرم‌افزار Access Portal را به مشتریان ارائه دهد، که تمام ابزارهایی را که برای مدیریت ایمن کنترل دسترسی شما نیاز دارید، فراهم می‌کند. چه یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ، این سیستم با نیازهای شما سازگار است.

با قابلیت نصب خودکار، جادوگران داخلی و تشخیص خودکار سخت افزار، نرم افزار Access Portal آسان برای استفاده است و به سرعت اطلاعات مورد نیاز شما را در صورت نیاز در اختیار شما قرار می دهد.