دسترسی به پورتال از Impro Technologies – شماره 7 2022 – Impro Technologies

Impro Technologies، با مشارکت Access & Beyond، مجموعه نرم افزار Access Portal را به مشتریان ارائه می دهد که ویژگی های قدرتمندی را در یک رابط کاربری ساده و با کاربری آسان ارائه می دهد. چه بخواهید یک راه حل اصلی کنترل دسترسی داشته باشید یا یک نصب چند سایتی یکپارچه با سیستم های امنیتی مختلف، Access Portal می تواند همه آنها را مدیریت کند.

زیبایی Access Portal توانایی آن در مقیاس یکپارچه در سطوح جدید بدون مهاجرت های سنتی پایگاه داده، ثبت نام مجدد و دردسر است. به سادگی یک مجوز ارتقا به سطح جدید خریداری کنید، آن را وارد سیستم کنید و کارتان تمام شد. تمام داده های شما به همراه سابقه حسابرسی کامل وجود دارد.

• Pro: محبوب ترین نرم افزار – امکان چندین سایت و حداکثر 5000 کاربر و 200 در را می دهد.

• Basic: نرم افزار رایگانی که تا 100 در و 1000 کاربر را مدیریت می کند.

Access Portal انعطاف پذیری بی نظیری را برای سایر سیستم ها و محصولات ارائه می دهد تا به راحتی در سیستم کنترل دسترسی ادغام شوند. پرتال دسترسی در سطوح مختلف موجود است:

ما کار سختی را برای ادغام دستگاه‌های بیومتریک پیشرو در کلاس (انگشت، دست و صورت) در پورتال دسترسی انجام داده‌ایم، از جمله دستگاه‌های IDEMIA، Suprema و Hikvision و غربالگری حرارتی مرتبط. طیف گسترده‌ای از ادغام‌ها با Access Portal در دسترس هستند، خواه سخت‌افزار خارجی یا نرم‌افزار امنیتی اضافی مانند زمان و حضور، مدیریت بازدیدکنندگان و سیستم‌های مدیریت ویدئو.


منبع: https://www.securitysa.com/17858R

Access Portal خواه ویژگی‌های منطقه‌بندی پیشرفته، دلایل انقضا و موارد دیگر را ایجاد کند، دارای ویژگی‌های پیشرفته متنوعی است که به شما امکان می‌دهد نرم‌افزار را با نیازهای خاص خود با استفاده از نرم‌افزار «خارج از قفسه» سفارشی کنید.

• Lite: ایده‌آل برای سایت‌های کوچک که دردسر سرور را نمی‌خواهند، این نرم‌افزار بر روی کنترل‌کننده کلاستر تعبیه شده است و 1000 کاربر و حداکثر 16 در را در خود جای می‌دهد.

• Enterprise: طراحی شده برای تاسیسات بزرگ، با عملکرد پیشرفته، سیستم 1 میلیون کاربر یا بیشتر و حداکثر 1000 سایت را مدیریت می کند.وام)

دسترسی به پورتال از Impro Technologies

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)