دسترسی SALTO برای ساعت‌های هوشمند Android Wear OS – شماره 2 2023 – سالتو سیستمز آفریقا

به سادگی ساعت را به آرامی روی قفل قرار دهید. در صورت نیاز، همیشه می‌توانید با رفتن به تنظیمات کلید دیجیتال، کلید دیجیتال را از ساعت هوشمند خود حذف کنید. برنامه SALTO KS برای همه نسخه‌های Wear OS کار می‌کند.

برای فعال کردن این ویژگی، باید برنامه SALTO KS را در ساعت Wear OS و تلفن Android خود از طریق فروشگاه Google Play دانلود کنید، پس از آن، شما را در راه‌اندازی و فعال کردن کلید دیجیتال روی ساعتتان راهنمایی می‌کند. پس از فعال شدن، با قرار دادن ساعت روی قفل، آماده استفاده از کلید دیجیتال روی ساعت خود هستید. همچنین، به‌جای پیمایش در برنامه‌های ساعت خود برای استفاده از کلید دیجیتال، می‌توانید «عارضه» SALTO KS را به صفحه ساعت سفارشی خود اضافه کنید تا تجربه خود را بهبود ببخشید و دسترسی سریع با یک ضربه داشته باشید.

با آخرین نسخه منتشر شده برنامه SALTO KS برای اندروید نسخه 8.7.0، می‌توانید کلید دیجیتال خود را در ساعت هوشمند Wear OS خود فعال کنید و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به همراه داشتن تلفن خود، دهانه‌های سریع‌تری داشته باشید. نیازی نیست نگران فراموش کردن گوشی خود در خانه یا بیرون آوردن آن از جیب خود باشید.

اگر ساعت هوشمند خود را گم کنید چه؟ از طریق برنامه SALTO KS خود، می توانید کلید دیجیتال خود را در هر زمان مسدود کنید. هنگامی که دوباره به ساعت خود متصل شدید، می توانید خودتان آن را رفع انسداد کنید.وام)

دسترسی SALTO برای ساعت‌های هوشمند Android Wear OS

شماره 2 2023 محصولات، کنترل دسترسی و مدیریت هویت


منبع: https://www.securitysa.com/18830R